Gabinet Psychologiczny Justyna Skorupska

Gabinet Psychologiczny

Wybierz numer

503-173-293
g...@skorupska-justyna.pl pokaż
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
 

O nas

Justyna Skorupska-psychoterapia. Zapraszam osoby uzależnione, osoby w kryzysie, osoby które zastanawiają się nad zmianami w życiu. Zapraszam też rodziców i opiekunów dzieci w różnym wieku, do udziału w warsztatach "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców"
Justyna Skorupska - psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Zapraszam na konsultacje i psychoterapię osoby, które: nadużywają lub są uzależnione od substancji psychoaktywnych (narkotyki, dopalacze, alkohol), mają problem z graniem hazardowym, nadużywaniem komputera i internetu, cierpią na zaburzenia odżywiania, żyją w bliskim związku z osobą uzależnioną, znajdują się w sytuacji kryzysowej, nie radzą sobie z emocjami, mają problem w kontaktach z innymi ludźmi, chcą dokonać zmian w swoim życiu i poprawić jego jakość, chcą pracować nad rozwojem osobistym.
Ponadto w ofercie znajdują się warsztaty rekomendowanego programu "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców" oraz zajęcia profilaktyczne dla szkół. 

Oceny (1)

Wojciech
Termin usługi: styczeń 2024

Pani Justyna podchodzi do terapi jak do efektywnego treningu. Od początku stawia sprawę jasno, że do kontynuowania terapii wymagana jest regularna praca własna. Jednocześnie Pani Justyna jest bardzo cierpliwa, empatyczna i życzliwa. Nie ma się też wrażenia, że sesje to tylko "biznes dla pieniędzy". Gdy grafik na to pozwalał, spotkania często się przedłużały. Nigdy nie było też problemów ze zmianami terminów, gdy sytuacja tego wymagała. Dzięki temu wszystkiemu, przez niemal rok dokonałem dużych postępów i znów stanąłem na nogach (pewniej niż kiedykolwiek). Polecam!

Psycholodzy

5.5