Gabinet Psychologiczny Katarzyna Wojciechowska

Gabinet Psychologiczny

Wybierz numer

608-689-081 734-468-578
k...@wojciechowska-psycholog.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

Artykuły o nas

 • Zakończyć relację czy ponownie rozpalić ogień?
  Relacje miłosne, choć na początku bywają pełne namiętności, z czasem mogą stracić swój ogień, a partnerzy mogą zacząć się zastanawiać nad sensem ich trwania. Rutyna, obowiązki dnia codziennego, stres to tylko kilka czynników, które mogą wpłynąć na ochłodzenie uczuć. Jak racjonalnie zdecydować, czy chcemy walczyć o relację, czy jednak odejść?
  7 listopada 2023 (177 opinii)
 • Kynofobia: trzymaj swojego psa przy sobie
  Każdy z nas prawdopodobnie zna kogoś, kto panicznie boi się pająków. Arachnofobia jest nie tylko powszechnie znana, lecz także społecznie przyjęta jako coś względnie akceptowalnego. Strach przed włochatymi pajęczakami nie jest nigdy tematem tabu. Zupełnie inaczej przedstawia się sprawa w przypadku kynofobii - strachu przed psami. Przecież "nasz pies chce się tylko przywitać"...
  13 listopada 2019 (269 opinii)
 • Randkowanie z miłośnikiem zwierząt - jak to ugryźć?
  Co nami kieruje, gdy decydujemy się na spotkanie z potencjalnym partnerem życiowym? Pierwsze wrażenie to nie wszystko, gdy na światło dzienne wychodzą różnice w charakterze czy światopoglądzie. Jak się okazuje, w przypadku miłośników zwierząt, jedną z poważniejszych kości niezgody może być właśnie stosunek drugiej osoby do czworonogów.
  7 marca 2019 (99 opinii)

O nas

Zajmuje sie psychoterapia zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Jestem certyfikowanym psychoterapeuta poznawczo- behawioralnym, posiadam doświadczenie w pracy z dziecmi, a także z osobami dorosłymi, w tym cieżko zaburzonymi oraz niepełnosprawnymi.
Jeśli czujesz, ze twoje problemy przerastaja cię zapraszam do kontaktu. Pracuje zarówno z dziecmi jak i z osobami dorosłymi. Pomogłam juz wielu osobom, mogę pomóc i tobie. Doświadczenie zdobywałam pracując w Klinice Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego a także w Ośrodkach Pomocy Społecznej na terenie Województwa Pomorskiego. Współpracuję z fundacjami pomagającymi osobom niepełnosprawnym a także uzależnionym od alkoholu. Obecnie zajmuję się interwencją kryzysową a także psychoterapią w służbach mundurowych na terenie Województwa Pomorskiego. Zadzwoń aby umówić sie na pierwszą konsultację. Pamiętaj, ze nie ma sytuacji bez wyjścia, czasami ktoś musi tylko wskazać drogę. 

Oceny (2)

Ola
Termin usługi: maj 2022

Polecam Panią Kasię. Jest świetną specjalistką, podczas jednej wizyty dowiedziałam się więcej niż w trakcie kilku lat terapii.

Psycholodzy

6.0
Karina
Termin usługi: 06.12.2016

Polecam Panią Kasie wszystkim którzy szukają dobrego psychologa. Pani Kasia jest osoba kompetentna, której można zaufać. Bardzo długo szukałam dobrego psychologa, byłam na kilku wizytach u innych specjalistów, ale dopiero Pani Kasia sprawiła, ze coś zaczęło się zmieniać na lepsze. Gorąco polecam.

Psycholodzy

6.0