Laboratorium ustawień systemowych, psychoterapia Violetta Ruksza

Laboratorium ustawień systemowych,

Wybierz numer

886-210-115
v...@wp.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/2 - Laboratorium ustawień systemowych, Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/2 - Laboratorium ustawień systemowych, Gdańsk 3
 

O nas

PROGRAM SAMOROZWOJOWY"BLIŻEJ SIEBIE"-nabór, otwarta gr ustawień systemowych 29..02 g 18.00. Psychoterapia, pomoc psychologiczna w problemach osobistych, zdrowotnych, w trudnościach w relacjach, w kryzysach, problemy z dziećmi, ustawienia systemowe itp
Oferta kierowana jest do osób, które:
– cierpią z powodów osobistych i zdrowotnych
– mają trudności w radzeniu sobie z różnymi emocjami (złość, smutek, poczucie krzywdy, poczucie winy, żalu, nieokreślonej tęsknoty, osamotnienie, pustka wewnętrzna, myśli samobójcze, nieśmiałość, niepewność, najprzeróżniejsze lęki np.przed lataniem samolotem, wyjściem z domu itd.itp.)
– doświadczają dolegliwości fizycznych o niejasnej przyczynie oraz chorób przewlekłych i autoimmunologicznych
– doświadczają trudności w relacjach z najbliższymi (partner, dziecko, rodzic, szef, podwładny i inni)
– znajdują się w sytuacjach kryzysowych (rozwód, śmierć bliskiej osoby, wypadek, nagła choroba, zmiana lub utrata pracy)
– cierpią na depresję, uzależnienia, obsesje, zaburzenia jedzenia i inne
– pracują nad własnym rozwojem
– poszukują rozwiązań w sprawach zawodowych

Oceny (18)

Mateusz
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2019

Dzięki spotkaniom Bliżej Siebie odkryłem niekorzystne dla mnie mechanizmy, które odkąd pamiętam powielałem i obniżałem nimi jakość mojego życia (prywatnego i zawodowego), a w ostatnich latach również zdrowia. Na spotkaniach otrzymałem narzędzia, techniki i wsparcie, dzięki czemu mogłem i nadal mogę leczyć te problemy, transformować je i systematycznie poprawiać jakość swojego życia i własne zdrowie. Na co dzień akceptuję siebie, mniej się boję i złoszczę, mam dużo większą życzliwość do siebie i w naturalny sposób jestem bardziej asertywny. Widzę i czuję więcej niż kiedykolwiek, a także z każdym dniem czuję coraz większą wolność w tym jak może wyglądać moje życie i jaki mam realny wpływ na nie. Polecam!

Psycholodzy

6.0
Dag
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2019

Bardzo gorąco polecam. Spotkania grupy Bliżej siebie otworzyły mi nowe drogi, mam inne spojrzenie i podejście do problemów dnia codziennego. Wzrosła moja świadomość. Zmiany w moim życiu są zaskakująco pozytywne. Poczułam, że mam wpływ na to w jakim kierunku ma iść moje życie, wcześniej wydawało mi się, że wszystko się dzieje niezależnie ode mnie.

Psycholodzy

6.0
Maria
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: wielokrotnie od 2007 roku

Przez wiele lat korzystałam z pomocy psychologów ze względu na zaawansowaną nerwicę. Pierwszą osobą, która skutecznie mi pomogła, to Violetta Ruksza. Metody stosowane przez tę psycholog są nowatorskie i wymagają dużej otwartości ze strony klienta. Warto spróbować. Ceny? Nieco niższe niż wizyta u jakiegokolwiek lekarza specjalisty. Może korzystając z metod Pani Rukszy zaoszczędzimy na wizytach lekarskich? U mnie właśnie to nastąpiło. A komfort życia poprawił mi się niewiarygodnie.

Psycholodzy

6.0
Marcin
Termin usługi: maj 2022

Pracowałem z Violettą regularnie przez około 3-4 lata. Swego czasu doświadczałem stanów depresyjnych, lękowych, ataków paniki czy nawet awersji do kontaktów z innymi. Skutkowało to sporymi problemami w codziennym funkcjonowaniu i brakiem chęci do życia. Indywidualne spotkania oraz kurs Life flow, pozwoliły mi przepracować wiele tematów, odzyskać chęć i ciekawość życia oraz zwiększyć świadomość różnych mechanizmów, które powodowały owe stany. Jedyne, czego mi zabrakło, to narzędzia na pracę z samym ciałem (jak np. u Lowena czy TRE), w którym mamy ukryte bardzo wiele napięć. Połączenie pracy nad umysłem i ciałem daje z mojej perspektywy znakomite rezultaty. Nie mniej jednak praca z Violą zaowocowała wieloma pozytywnymi zmianami w życiu i zdecydowanie mogę ją polecić.

Psycholodzy

5.8
Dorota Salwa
Termin usługi: 2016

Jestem pod ogromnym wrażeniem programu "Bliżej Siebie". Jest świetnym sposobem rozwiązywania wielu problemów życiowych. Dzięki zrozumieniu prostych mechanizmów życie staje się prostsze, łatwiejsze i piękniejsze. Polecam wszystkim, którzy chcą odzyskać radość życia i siłę do działania.

Psycholodzy

6.0
Joanna
Termin usługi: od lat

Pani Violetta towarzyszy mi w zmianach od lat, z kilkuletnią przerwą między spotkaniami. Zmiany pozytywne, jakie w tym czasie zaszły w moim życiu są kolosalne. Jakość życia trwale poprawiła się, mam większą satysfakcję z relacji, dużo energii i motywacji do rozwijania siebie. Obecnie jestem na zaawansowanym kursie u Pani Violetty, który umożliwia mi samodzielną pracę nad sobą. Wszystko dzięki niezwykle skutecznym narzędziom pracy. Polecam sesje wszystkim osobom zdeterminowanym do poprawy własnego komfortu życia i do zwiększenia sprawczości w realizacji swoich zamierzeń.

Psycholodzy

5.7
Agnieszka Manager
Termin usługi: Dowolny

Www.BliżejSiebie.pl, bliżej Ludzi, bliżej życia, to wszystko dały mi wizyty u Pani Violetty. Z mroku śmierci w ciągu niecałych 4ch miesięcy sprowadziła mnie do życia. Do życia, które bardzo szanuję, cenie i przede wszystkim kocham. Kocham Siebie! Praca, która u tradycyjnego psychologa trwałaby 2 lata wykonałam w tak krótkim czasie. Terapia warta każdych pieniędzy. Jakże piękniejszy byłby świad gdyby tacy profesjonaliści byli wśród nas. Pani Violetta jest, więc polecam. Profesjonalnie, miło, skutecznie. Za każdym razem czekam kolejnej wizyty. Polecam bezapalacyjnie.

Psycholodzy

6.0
aqua
Termin usługi: 2014

przed 2 godzinną sesją : 2 dni przed podróżą zaczynałam brać leki przeciwlękowe, w dzień wyloty dodatkowa dawka no i jeszcze tuż przed wejściem do samolotu. No i jeszcze mały drink na lotnisku i w samolocie po 2 godzinnej sesji : żadnych tabletek przeciwlękowych, żadnego alkoholu, wsiadam, lecę i patrzę na chmury :) Polecam !

Psycholodzy

6.0
Natalia
Termin usługi: 2012

Jeśli zamierzacie uporządkować swoje sprawy i jesteście do tego przekonani, to trafiliście w bardzo dobre ręce:). Metody proponowane przez panią psycholog leczą ciało, duszę i umysł. Człowiek odzyskuje siebie, rozumie własne słabości, uczy się akceptacji najtrudniejszych spraw. Terapia bywa trudna, ale efekt murowany. Polecam w ciemno.

Psycholodzy

5.7
Maria S.
Termin usługi: 2011-2012

trafilam w ciezkiej sytuacji na terapie, kolezanka polecila mi pania Violette, na poczatku chodzilam bez przekonania, pracowalysmy na d 1 krokiem, z perespektywy widze, ze byl to dobrze zainwestowany czas i pieniadze. teraz o wiele lepiej radze sobie z trudnosciami, poprawila mi sie jakosc zycia, jestem radosniejsza i szczesliwsza, dziekuje bardzo i pozdrawiam serdecznie

Psycholodzy

6.0
Niezadowolony
Termin usługi: 2012

Pani psycholog zapatrzona w siłe swoich metod, których podczas odbycia dwóch spotkań nie miałem przyjemności poznać, a rozmowa była momentami niesympatyczna. Za 50 minut rozmowy Pani psycholog skasowała 100zł. Nie podoba mi się również stawianie warunku, że jeżeli odwołana zostanie przeze mnie wizyta później niż na 3 dni przed terminem wizyty, to i tak mam za nią zapłacić. Reasumując nie polecam, uważam że jest drogo i nieprofesjonalnie.

Psycholodzy

3.0
Agnieszka
Termin usługi: 2010

Chciałam podziękować Pani, za to, że odnalazłam drogę, za to że popełniam błędy ale pracuję nad sobą i jestem wielu rzeczy świadoma. Trafiłam w ciężkim jak dla mnie stanie psychicznym i depresyjnym, kiedy świat walił się na głowę. Dzięki terapii uzyskałam spokój, równowagę, dowiedziałąm się wielu rzeczy których nie byłabym w stanie dowiedzieć się. Uczęszczałam rok i będę każdemu poleać p. Violettę Rukszę jako bardzo dobrego specjalistę.

Psycholodzy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: rok temu

Z Panią Violettą spotkałam się kilka lat temu na ustawieniach rodzinnym oraz w gabinecie. Wspólna praca nade mną zaowocowała dużymi zmianami we mnie i w moim życiu. Już nie potrzebuję pomocy. Pani Violetta jest osobą ciepłą, zaangażowaną i uważną -jest moim ukochanym psychologiem. Serdecznie pozdrawiam :)

Psycholodzy

6.0
Maryjka
Termin usługi: koniec 2008 roku

Prawie 2 lata minęły od moich spotkań z panią Violą. To była niesamowita podróż w przestrzeni rodzinnych losów i jednocześnie wgłąb siebie. Wtedy byłam zdziwiona nową wiedzą oraz odkryciem w sobie zupełnie nowych obszarów. To okazał się punkt zwrotny. Od tamtej pory cały czas jestem zdziwiona ciągłymi zmianam (na lepsze, oczywiście :) zachodzącymi w moim życiu. Super metoda - super terapeuta!

Psycholodzy

6.0
Antek
Termin usługi: 2010r

przed pierwszym spotkaniem, bardzo się bałem-niepotrzebnie.miłe, profesjonalne podejście, pełne zrozumienia.w miare spotkań moje problemy stawały się lzejsze a ja się zmieniałem, koledzy mówią że na lepsze.inaczej podchodze do życia, lepiej sobie radze, wiecej mnie cieszy, no i częściej rozumiem moją KOBIETĘ.TO BYŁA BARDZO DOBRA INWESTYCJA W SIEBIE I W MOJA RODZINĘ.

Psycholodzy

6.0
Provia
 

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Otzrymałam to czego potrzebowałam i oczekiwałam. Pani Violetta jest niezwykle miła i sympatyczną osobą, która dysponuje dużą wiedzą. Pacjent może sięswobodnie czuć, poniewąz w gabinecie panuje przyjemna atmosfera. Pełen profesjonalizn.

Psycholodzy

5.0
Ania
 

przyszlam na 2 spotkania, zostalam na dluzej.nie bylo lekko, ale teraz lepiej radze sobie z przeciwnosciami.inaczej patrze na swiat.choc troche to trwalo... a najdziwniejsze jest to, ze moja mama wydaje sie calkiem mila a nie jak wczesniej zolzowata, mimo, ze zadna z nas nic nie zmieniala... dziekuje

Psycholodzy

1.0
Maryna
 

Miałam do czynienia z wieloma psychologami, terapeutami, ale często było to kręcenie się w kółko bez docierania do sedna problemu i bez większych efektów. Tutaj dowiedziałam się o sobie naprawdę ważnych i odkrywczych rzeczy o przełomowym znaczeniu. Chyba dobra metoda w dobrych rękach... Faktycznie blżej siebie.

Psycholodzy

5.0