Pub Polufka

Pub Polufka

Wybierz numer

531-504-500
k...@polufka.pl pokaż
Otwarte do 2:30 więcej
Ocena 6.0 (1 ocena) + Oceń
  • Zdjęcie 1/29 - Pub Polufka Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/29 - Pub Polufka Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/29 - Pub Polufka Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/29 - Pub Polufka Gdańsk +26 1
 

TV Filmy

Pub Polufka
401

Pub Polufka

Imprezy sylwestrowe

Imprezy

O nas

Duży wybór piw kraftowych, shoty i najlepsze tosty; transmisje sportowe (Liga Mistrzów, Ekstraklasa, reprezentacja), darmowe rezerwacje (np. urodziny, integracja, wieczór kawalerski / panieński) i gry planszowe - w lokalu i do wypożyczenia.
POLUFKA to niepowtarzalne połączenie piwa, meczów i gier planszowych. To miejsce na  wypad ze znajomymi, urodziny, imprezę firmową, spotkanie integracyjne i ...

Serwujemy PIWA KRAFTOWE, prosecco, cydr, drinki, kawę z ekspresu. Głód zaspokajamy kultowymi, pysznymi TOSTAMI. Zmarzniętych ogrzewamy kolorowymi deskami SHOTÓW lub GRZAŃCAMI ze świeżymi owocami, miodem i przyprawami.

Pokazujemy MECZE piłki nożnej, z których największą popularnością cieszą się spotkania Ligi Mistrzów. Na ciekawsze mecze rekomendujemy rezerwowanie stolików z wyprzedzeniem. REZERWACJE są DARMOWE i możesz je złożyć ONLINE.

Posiadamy własną biblioteczkę ponad 300 GIER PLANSZOWYCH, które udostępniamy gościom lokalu za symboliczne 1-5zł. Prowadzimy również wypożyczalnię gier planszowych.

Choć zadomowiliśmy się w swoim lokalu w akademikach PG, chętnie ruszamy też z naszym wyjazdowym barem, żeby zapewnić Ci ulubione piwo na Twojej imprezie firmowej, targach, konferencjach, weselu. Chciałbyś zaserwować swoim gościom piwo kraftowe? Skontaktuj się z nami!

A może chciałbyś zorganizować event planszówkowy dla większej grupy? Z naszym doświadczeniem i obszerną biblioteczką gier na pewno poradzimy sobie z tym zadaniem. Odezwij się do nas!

Masz inny nietypowy pomysł? Pisz śmiało, a może razem stworzymy coś fajnego! :)

Masz jakieś pytania? Skorzystaj z naszej sekcji FAQ - Najczęściej zadawane pytania.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę dokonać rezerwacji?
Rezerwując z wyprzedzeniem lub przed otwarciem lokalu można skorzystać z dowolnego ze źródeł:
- formularz na naszej stronie www,
- telefonicznie: 531504500,
- w wiadomości na Facebooku,
- mailowo: kontakt@polufka.pl
- osobiście
W godzinach otwarcia lokalu rezerwacje na bieżący dzień przyjmujemy już tylko:
- telefonicznie: 531504500 lub bezpośrednio na bar 506408458,
- osobiście.
Jakie są ogóle zasady rezerwacji?
Standardowe rezerwacje do 30 os. są darmowe. W przypadku rezerwacji powyżej 30os lub szczególnych potrzeb prosimy o kontakt w celu uzgodnienia warunków.
Stoliki przydziela obsługa na podstawie wszystkich zapytań, w miarę możliwości uwzględniając preferencje gości. Rezerwację należy odebrać w ciągu pół godziny.

Oceny (1)

Pffff
Termin usługi: sierpień 2023 

Mila obsluga, super kot :D i bardzo smaczny grzany cydr. Mecze moglyby byc tylko na jednym poziomie, ale nadal super miejsce

Puby

6.0