Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2

Wybierz numer

532-463-922
p...@pozytywneinicjatywy.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2 Gdańsk 4
 

Artykuły o nas

O nas

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2 to placówka w Śródmieściu Gdańska troszcząca się o potrzeby edukacyjno-rozwojowe młodych Gdańszczan.
Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2 to placówka w Śródmieściu Gdańska (okolice Długich Ogrodów) troszcząca się o potrzeby edukacyjno-rozwojowe młodych Gdańszczan, której organem prowadzącym są Pozytywne Inicjatywy. Dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego mającego na celu zwiększenie liczby miejsc i poprawy jakości edukacji przedszkolnej rozpoczęliśmy działalność we wrześniu 2017 r.
Zapewniamy bogatą ofertę edukacyjno-wychowawczą oraz prawidłową opiekę nad dziećmi. Nasze przedszkole to miejsce z rodzinną atmosferą, które tworzą ludzie z pasją. Dzieje się to również dzięki wsparciu rodziców i opiekunów w procesie wychowania oraz dostępowi do nowoczesnych metod pedagogicznych. Realizowany każdego dnia program edukacyjny wzbogacony jest o dodatkowe zajęcia logopedyczne, rytmiczno-muzyczne oraz z zakresu nauki języka angielskiego. Sąsiedztwo Starego Miasta oraz terenów zielonych zapewnia dzieciom codzienny kontakt z historią, przyrodą i zabawę na świeżym powietrzu. Ścisła współpraca z Akademią Muzyczną w Gdańsku umożliwia naszym wychowankom dodatkowy kontakt z muzyką i rytmiką poprzez wspólną zabawę prowadzoną przez studentów AM. 
Odpowiednio przystosowany wystrój pomieszczeń przedszkolnych, nowoczesna przestrzeń, która jest atrakcyjna i estetyczna ułatwiają skupienie się najmłodszych prodczas procesów edukacyjnych. 

Oceny (1)

Aleksandra
Termin usługi: styczeń 2023

Przecudowne przedszkole! Wspaniała kadra! Wszyscy są bardzo mili i życzliwi!

Przedszkola

6.0