PULS-MEDIC Sp. z o.o.

PULS-MEDIC

Wybierz numer

58 303-43-30
b...@pulsmedic.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/11 - PULS-MEDIC Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - PULS-MEDIC Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - PULS-MEDIC Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - PULS-MEDIC Gdańsk +8 1
 

TV Filmy

Szkoła Rodzenia Puls-Medic
78

Szkoła Rodzenia Puls-Medic

Artykuły o nas

O nas

Firma PULS-MEDIC Sp. z o.o. na rynku usług medycznych działa od ponad 20 lat. Świadczy usługi zarówno medyczne jak i dydaktyczne. Prowadzi 3 gabinety pielęgniarskie w Gdańsku w tym Specjalistyczny Gabinet Leczenia Ran oraz Szkołę Rodzenia.
SZKOŁA RODZENIA "RADOSNE NARODZINY"
ul. Jaśkowa Dolina 132/11 p.I Gdańsk-Morena (Budynek CM LUX MED)
Zapisy do szkoły rodzenia tel. 694 824 348

SPECJALISTYCZNY GABINET LECZENIA RAN 
Adres: ul. Chałubińskiego 23
Rejestracja telefoniczna 606 242 992

GABINETY PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH RODZINNYCH:
ul. Chałubińskiego 23, tel. 58 322 52 00
ul. Otwarta 4, tel. 58 322 35 00
ul. Aksamitna 1, 58 301 60 17

KURSY I SZKOLENIA
Adres: ul. Dyrekcyjna 2-4, pok.162 (budynek siedziby dyrekcji PKP)
tel. 58 721 47 70; 506 370 184
mail:szkolenia@pulsmedic.pl
 

Oceny (30)

Polecam
Termin usługi: styczeń 2024 

Bardzo polecam zajęcia z Panią Basią Kiełczykowską w szkole rodzenia Radosne Narodziny w Luxmedzie na Jaśkowej Dolinie. Bardzo przyjmena atmosfera, dużo wiedzy. Położna na medal, zawsze pomoże, nie należy czekać do wizyty patronażowej jak coś gnębi dzwonić i pytać Panią Basię.

Pielęgniarki, położne

6.0
Karina
Termin usługi: listopad 2023

Polecam szkołę rodzenia Radosne Narodziny :) w ramach zajęć jest dużo wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Zajęcia były kameralne co było ogromnym plusem. Bardzo fajną opcją były dodatkowe aktywności: pierwsza pomoc, masaż Chantala, chustonoszenie, czy sesja fotograficzna ciążowa :) Zajęcia prowadziły dwie cudowne Panie Basie, jedna zajęcia a druga gimnastykę dla ciężarnych :) Dziękuję za przekazaną wiedzę :)

Szkoły rodzenia

6.0
Kamila M.
Termin usługi: styczeń 2024

Zajęcia ze szkoły rodzenia bardzo ciekawe i pomocne. Polecam

Szkoły rodzenia

6.0
Kaśka
Termin usługi: luty 2024

Serdecznie polecam wszystkim rodzicom tą szkołę rodzenia! Zajęcia prowadzone przez Panią Basie bardzo konkretne i pomocne. Wszystkie obawy i wątpliwości zostały rzetelnie wyjaśnione. Bardzo dużo dodatkowych zajęć takich jak gimnastyka, relaksacja, chustonoszenie, masaż shantala, ratownikiem medycznym oraz wiele innych ciekawych zajęć. Zniżki na zakup różnych potrzebnych artykułów oraz prezenty. Bardzo dziękujemy za przekazana wiedzę

Szkoły rodzenia

6.0
Julia
Termin usługi: grudzień 2023

Uczeszczam juz drugi raz do Radosnych Narodzi. Serdecznie polecam wszystkim rodzicom tą szkołę rodzenia! Zajęcia prowadzone przez Panią Basie bardzo konkretne i pomocne. Wszystkie obawy i wątpliwości zostały rzetelnie wyjaśnione. Bardzo dużo dodatkowych zajęć takich jak gimnastyka, relaksacja, chustonoszenie, masaż shantala, spotkanie z fizjoterapeutką, ratownikiem medycznym oraz wiele innych ciekawych zajęć. A na zakończenie kursu profesjonalna sesja zdjęciowa zrobiona przez przemiłą Panią fotograf Barbarę Kaczmarską. Po raz drugi bardzo dziękujemy za przekazana wiedzę

Szkoły rodzenia

6.0
Agata S.
Termin usługi: sierpień 2023

Bardzo polecam szkołę rodzenia Radosne Narodziny- fachowa wiedza i doradztwo, wiele praktycznych zajęć np. z pielęgnacji maluszka, po skończonym kursie bezpłatna gimnastyka. No i przede wszystkim bardzo troskliwa i empatyczna p. Basia, która zawsze ma czas i chętnie podzieli się swoim bogatym doświadczeniem ;) Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym!

Szkoły rodzenia

6.0
Agnieszka
Termin usługi: listopad 2023

Szkoła rodzenia w Luxmed godna polecenia. Atmosfera przyjazna, dużo ważnych informacji. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne. Pani Basia położna uprzejma, pomocna, z wielką wiedzą. Również zajęcia z pierwszej pomocy z ratownikiem medycznym, możliwość wykonania sesji ciążowej.

Szkoły rodzenia

6.0
kasia
Termin usługi: październik 2023

Polecam szkołę rodzenia Radosne Narodziny Luxmed Jaśkowa Dolina kameralna,przestronna,jasna,bardzo ciepła pani Basia prowadząca zajęcia teoretyczne,odpowiada na wszystkie pytania,kocha to co robi,to po prostu widać,polecam szkołę zapisujcie się mamy a nie pożałujecie

Szkoły rodzenia

6.0
kasia
Termin usługi: październik 2023 

Polecam panią Basię K.bardzo miła i sympatyczna położna ,kocha to co robi,życzliwa,zajęcia w szkole prowadzi super,a po porodzie przychodzi i swoją fachową opieką służy pomocą

Pielęgniarki, położne

5.8
Sylwia
Termin usługi: marzec 2023

Serdecznie polecam szkołe rodzenia radosne narodziny. W szczególności za dużo praktycznych zajęć na lalkach (kąpanie, przewijanie, ubieranie, karmienie, pierwsza pomoc...). Umilającą częścią były ćwiczenia dla kobiet w ciąży przygotowujące do porodu wraz z elementami hipnoporodu. Ciekawymi spotkaniami okazały się te z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, masażu Shantala czy aromaterapii. Wszystkie spotkania przebiegły w miłej i niekrępującej atmosferze.

Szkoły rodzenia

6.0
Marta
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo polecam ! Rzetelne informacje, olbrzymia wiedza, rodzinna atmosfera oraz spokój dla głowy na koniec kursu przed porodem. Zajęcia bardzo rozbudowane, każdy etap ciąży, połogu oraz opieki nad Maleństwem omówiony bardzo szczegółowo:)

Szkoły rodzenia

6.0
Kasia
Termin usługi: luty 2023

Super przygotowane zajęcia praktyczne i teoretyczne . Duży plus za sesję ciążową. Polecam bardzo!!

Szkoły rodzenia

6.0
Martyna
Termin usługi: marzec 2023

Gorąco polecam tą szkołę rodzenia! :) program zajęć obejmuje zarówno treści teoretyczne, jak i aspekty praktyczne (m.in. kąpiel noworodka, techniki masażu przy porodzie czy pierwsza pomoc). Na zajęciach zawsze panowała przyjazna atmosfera :) dodatkowym plusem był dla mnie fakt, ze grupy są kameralne, co wpływa m.in. na większą swobodę zadawania pytań

Szkoły rodzenia

6.0
Aleksandra
Termin usługi: grudzień 2022

Polecam te szkole rodzenia. Profesjonalna pomoc Pan położnych z wieloletnim doświadczeniem. Szkoła dostępna w ramach NFZ od 21 tygodnia ciąży. Warto skorzystać

Szkoły rodzenia

6.0
Mirka
Termin usługi: październik 2022

Bardzo polecam tą szkołę rodzenia. Położne z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem przekazują wiedzę. W szkole jest potrzebny sprzęt do zajęć praktycznych. Organizowane są spotkania z ratownikiem medycznym, fizjoterapeutą, panią od masażu Shantala oraz sesja zdjęciowa.

Szkoły rodzenia

6.0
Zofia Łata
Termin usługi: październik 2022 

Dziękuję Pani Małgorzacie Frejnik za pełen profesjonalizm i ogromne serce.

Pielęgniarki, położne

6.0
Justyna
Termin usługi: październik 2022

Ciekawe, merytoryczne zajęcia z praktycznymi wskazówkami przeprowadzone w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Serdecznie polecam, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni

Szkoły rodzenia

6.0
Natalia Stefaniak
Termin usługi: lipiec 2022

Zajęcia prowadzone przez Panie położne są na bardzo wysokim poziomie. Dzięki nim moje obawy związane z porodem minęły. Czuję się o wiele lepiej psychicznie. Super, że szkola oferuje zajęcia z ratownikiem medycznym, uroginekologiem. Największym plusem jak dla mnie była możliwość nauki karmienia, czy kapania na lalce przy asyscie położnej. Panie położne wkładają dużo serca w przygotowanie swoich podopiecznych do jednego z najtrudniejszych egzaminów w życiu kobiety. Dziękuję za okazane serce i empatię. Polecam z całego serca.

Szkoły rodzenia

6.0
Ewa
Termin usługi: czerwiec 2022

Szkoła rodzenia oferuje bardzo ciekawy program zajęć: nie tylko zajęcia teoretyczne, ale też praktyczne ćwiczenia na fantomach noworodków w ramach nauki udzielania pierwszej pomocy, zajęcia z noszenia dziecka w chuście, naukę masażu Shantala, spotkanie z urofizjoterapeutą, a także praktyczne ćwiczenia oddechowe podczas porodu i pozycje porodowe w praktyce z uwzględnieniem skurczów i prawidłowego oddychania w tych pozycjach. Oprócz tego szkoła oferuje zajęcia z gimnastyki dla ciężarnych, dobrze przygotowujące fizycznie do porodu. Dodam, że zajęcia prowadzą przesympatyczne panie - z wieloletniego doświadczenia położne - które po porodzie przychodzą również do domu zdjąć szwy, czy zbadać dziecko i udzielają praktycznych porad co do połogu, laktacji, czy pielęgnacji noworodka. Szkoła rodzenia jest bezpłatna, finansowana przez NFZ.

Szkoły rodzenia

6.0
Martyna Salek
Termin usługi: maj 2022

W szkole panuje bardzo miła atmosfera. Bardzo dużo wiedzy zostało przekazane na zajęciach teoretycznych [+praktyka na lalkach, piłkach, oddechy itd.] Dużo zajęć dodatkowych do wyboru w tym bardzo istotne zajęcia z ratownikiem z pierwszej pomocy. Szkoła godna polecenia.

Szkoły rodzenia

6.0