Rafał Markiewicz - Coach

Rafał Markiewicz - Coach

Wybierz numer

783-730-110
k...@rafalmarkiewicz.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 17:30 więcej
 • Zdjęcie 1/5 - Rafał Markiewicz - Coach Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/5 - Rafał Markiewicz - Coach Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/5 - Rafał Markiewicz - Coach Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/5 - Rafał Markiewicz - Coach Gdynia +2 1
 

TV Filmy

Rafał Markiewicz – coach. Dowiedz się w czym mogę Ci pomóc 158

Rafał Markiewicz – coach. Dowiedz się w czym mogę Ci pomóc

Artykuły o nas

O nas

Życie to trzy słowa: wybór, szansa, zmiana. Musisz dokonać wyboru, aby skorzystać z szansy, jeśli chcesz coś zmienić...
Wspieram w doprecyzowaniu wyboru, znalezieniu motywacji do skorzystania z szansy oraz pomagam zbudować plan do wprowadzenia zmiany
Jako coach w swojej pracy łączę całe spektrum swoich doświadczeń życiowych, zawodowych oraz tych zdobytych podczas czynnej aktywności w organizacjach społecznych. Dzięki temu na wiele spraw potrafię spojrzeć z wielu perspektyw i dokonać ich szybkiej analizy nie zapominając, że nie sama sprawa tu jest celem ale człowiek, którego ona dotyczy. W czasie spotkań jestem uważnym słuchaczem i obserwatorem zachowującym jednocześnie swoje naturalne poczucie humoru i spory dystans do siebie. Jestem człowiekiem spełnionym prywatnie i zawodowo, który spotkał na swojej drodze wielu różnych ludzi i wiele sytuacji , z tego też powodu w pracy coacha w naturalny sposób akceptuję fakt, że najlepsza droga dla mnie niekoniecznie jest najlepszą drogą dla mojego klienta. Koncentruję się za to na towarzyszeniu mu w tej drodze poprzez wspólne odkrywanie potencjału, możliwości i doświadczeń, którymi dysponuje.

Jestem absolwentem Studium Coacha prowadzonego przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne zgodnie ze standardami Izby Coachingu i International Coaching Federation. Zdobytą tam wiedzę łączę z ponad 10 letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i dużymi zespołami skoncentrowanymi na obsłudze klienta. Korzystam też z praktycznych umiejętności zdobytych podczas setek rozmów z klientami w trudnej emocjonalnie sytuacji. Swobodnie poruszam się w tematach dotyczących działania dużych korporacji i średnich firm, w których pracowałem lub nadal pracuje. Również temat tych najmniejszych z firm nie jest mi obcy, bo jedną z moich pasji jaką jest herbata realizuję jako współwłaściciel herbaciarni internetowej www.domherbat.pl. Jestem absolwentem Wydziału Politologii na Uniwersytecie Gdańskim i Hestyjnej Akademii Rozwijania Talentów oraz wielu szkoleń, kursów i seminariów.

Więcej informacji o mnie, moi sposobie pracy oraz cenach znajdziesz na stronie www.rafalmarkiewicz.pl

Opinie (26)

Karolina
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2023

Rafał ma bardzo szeroką wiedzę biznesową i życiową. Do tego dokłada dużą dawkę optymizmu (takiego racjonalnego) i świetnie czułam się w trakcie naszych spotkań. Jest też bardzo dobrym słuchaczem i dzięki temu wyłapuje wiele niuansów. Otworzył mi oczy i pomógł spojrzeć z innej perspektywy na kilka istotnych spraw. Pracowaliśmy przez 2,5 miesiąca i to był dla mnie ogromny skok do przodu. Wiem jak i gdzie iść, wiem czego się trzymać i nad czym pracować. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała jeszcze wsparcia, bez zbędnego rozmyślania wrócę do Rafała. Rafał dzięki za wszystko.

Odpowiedź obiektu:

Karolina, dzięki za miłe słowa i wspólną pracę, która dla mnie też była cenną przygodą. Powodzenia w Twoich planach!

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Tomasz
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2022

Przyszedłem do Rafała w trudnym dla mnie czasie. Byłem zdemotywowany w pracy i nie wiedziałem w jakim kierunku chciałbym i mógłbym się rozwijać. Bardzo szybko naprowadził mnie na kierunek, który jest dla mnie optymalny ze względu na moje zdolności i styl pracy. Równoczesnie pomógł mi zwiększyć motywację w ówczesnej pracy co pozwoliło mi przetrwać. Przerobiliśmy także razem przykładowe rozmowy kwalifikacyjne, które zmieniły mój sposób myślenia o procesie rekrutacyjnym. Rafał świetnie rozumie potrzeby zarówno pracodawcy jak i pracownika. Potrafi zawsze pokazać szerszy kontekst, który bardzo rozwija i zmienia sposób myślenia. Finalnie dostałem świetną pracę, zgodną z kierunkiem, który obraliśmy. Zdecydowanie polecam.

Odpowiedź obiektu:

Tomku, dzięki serdecznie za miłe słowa. Praca z Tobą była przyjemnością. Życzę sukcesów na nowej zawodowej ścieżce.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Michał
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022

Jestem po kilku spotkaniach z Rafałem. Z czystym sumieniem mogę polecić go jako świetnego coacha. Zależało mi na kimś, kto rozumie biznesową rzeczywistość i zarazem ma doświadczenie życiowe. Po tych kilku spotkaniach wiele kwestii mi się uporządkowało i rozjaśniło. Idę teraz dalej z jasnym planem na przyszłość.

Odpowiedź obiektu:

Michale, dzięki za miłe słowa. Trzymam kciuki za realizację planów :-)

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Bartosz Rychlicki
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Najprościej ująć można to tak: Jeżeli będę potrzebował, to na pewno wrócę do Rafała. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc, jakiej mi udzielił, tak bardzo, że czuję nawet lęk, że moje słowa nie będą w stanie tego należycie oddać.  Wersja dla bardziej wnikliwych. Opiszę swoje wrażenia i doświadczenia z około 2-letniej pracy z Rafałem. Rozpoczęliśmy pracę już sporo przed pandemią i pierwszymi lockdownami. Przeszliśmy razem całą transformację, od zawodowej, przez związkową aż po duchową. Cenie sobie w pracy z Rafałem to, że wie kiedy być przyjacielem, a kiedy szefem, a kiedy coachem. Po drugie, cenie to, że Rafał ciągle się rozwija, nie stoi w miejscu i widać, że to, co robi, robi z poczucia misji. Po trzecie, to, że Rafał jest szczery i uczciwy, nie próbuje zrobić wrażenia kogoś, kim nie jest.  Dla kogo natomiast (wedle mnie oczywiście) Rafał może nie być najlepszym wyborem:  Jeżeli oczekujesz motywacji do działania i nie masz jej w środku. Mam wrażenie, że Rafał osiąga najlepsze rezultaty z ludźmi którzy już chcą i mają energię. Co nie znaczy, że czasami nie da Ci motywującego kopniaka. Chodzi bardziej o moment wejściowy. 

Odpowiedź obiektu:

Bartku dziękuję za miłe słowa. Nasza wspólna praca to była fascynująca przygoda, tym bardziej, że dotknęliśmy w niej tak wielu obszarów. Życzę powodzenia i sukcesów, na każdej z Twoich dróg.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Justyna
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2021

Do Rafała trafiłam z polecenia. Moje życie stanęło na głowie, jedna decyzja pociągała druga, jedna zmiana, kolejna. Potrzebowałam kogoś kto pomoże ustalić mi priorytety, kto pokaże mi, ze rozwiązania są tuż obok, a przede wszystkim kogoś kto pomoże mi poznać sama siebie. Dzięki spotkaniom z Rafałem dziś wiem, ze jestem w odpowiednim miejscu. Poświecił mi czas, uwagę, pomógł zrozumieć sama siebie. Dzięki niemu czułam, ze się rozwijam! Dziękuje za współpracę i polecam każdemu, kto lubi rozwój i wartościowych ludzi!

Odpowiedź obiektu:

Justyna, praca z Tobą była prawdziwą przyjmnością. Pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejne plany i sukcesy.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Jola L
Termin skorzystania z usługi: listopad 2020

Zmiana pracy, przeprowadzka do nowego miasta i sporo rozterek. Rafał na swojej stronie pisze: upraszczam, porządkuję, wspieram zmiany. każdy z tych elementów był mi potrzebny na obecnym życiowym wirażu. Przytłoczyła mnie ilość spraw do ogarnięcia, zaczęłam się gubić i straciłam poczucie własnej wartości. Dzięki Rafałowi, krok po kroku porządkowałam poszczególne obszary. Dał mi wsparcie, pomógł poustawiać priorytety i pilnował czy realizuje ustalenia. Polecam coaching z Rafałem każdemu, kto planuje zmianę w życiu lub się z nią już mierzy. Rafale dzięki za Twój czas i dobrą energię, którą dajesz innym.

Odpowiedź obiektu:

Jolu niezmiennie gratuluję odwagi w podjęciu tak istotnych życiowo i zawodowo zmian. Praca z Tobą to była czysta przyjemność. Trzymam kciuki za następne sukcesy.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ania
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020

Dziękuję Rafale za bardzo owocną współpracę:) Dzięki współpracy z Rafałem mogłam z innej perspektywy na swoją pracę zawodową i siebie. Pod okiem Rafała przygotowałam się do rozmowy rekrutacyjnej na kierownicze stanowisko co pozwoliło mi z podejść do rozmowy z większą pewnością siebie. Uzykałam pracę i satysfakcjonujące wynagrodzenie. Kolejnym etapem jako pracy na stanowisku kierownika "przerobiłam" relacje z pracownikami. Moja nowa postawa w pracy zaowocowała bardzo dobrymi wynikami w pracy. Na pewno będę korzystać jeszcze z usług Rafała. Polecam coaching każdemu, kto chce znaleźć satysfakcjonującą pracę i wzmocnić i wykorzystać swoje mocne strony i zaakceptować słabe:)

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
RadekO
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2020

Do Rafała trafiłem z polecenia znajomego, który kiedyś był jego klientem. Potrzebowałem wsparcia w kwestii zawodowej. Niesamowite było to ile wiedzy o sobie wyniosłem z tych spotkań, jak podbudowało się moje poczucie wartości i ile porządku pojawiło się w całym tym temacie. Rafał to prawdziwy profesjonalista, który ma chęć dzielenia się swoją wiedzą i wspierania innych ludzi. Spotkania z nim to bardzo dobra inwestycja w swoje życie. Polecam każdemu!

Odpowiedź obiektu:

Radku, ja również dziękuje za owocną współpracę i życzę powodzenia.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Mar.Se
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Ukończyłam serie spotkań z Rafałem miesiąc temu, mogę powiedzieć że w końcu trafiłam na dobrego specjalistę, co jest rzadkościa w naszych czasach. Rafał zna się na tym co robi, poświęca 100 procent uwagi i naprawdę jest w stanie pomóc. Ma wysoki poziom wiedzy jako coach, jest bardzo profesjonalny, i daje pozytywną energię i motywacje do działania. Ja jestem osobą wymagającą, ale Rafał spełnił wszystkie moje oczekiwania co do coachingu, udało mu się dotrzeć do mojego problemu i pomóc znależc dla mnie nowe rozwiązania tych problemów, pokazać dla mnie nową perspektywę spojrzenia , po tych wizytach nabrałam wiatru w żagle. Ja myślałam że jest to nie możliwe, ale jemu się udało. Polecam z całego serdca, coacha Rafała! Pozdrawiam

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Piotr
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020

Najbardziej kompetentny i profesjonalny coach jakiego poznałem. Pomógł mi w wielu zawodowych probleblemach w których sam bym nie podołał. Polecam każdemu z całego serca. :)

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Piotr
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Skorzystałem z usług coachingowych Rafała i była to jedna z moich najlepszych inwestycji zawodowych. Przez 3 lata nie rozwinąłem się zawodowo, tak jak u Rafała w 3 miesiące. Dzięki naszej wspólnej pracy domknąłem też trudny projekt. Rafał to pełen profesjonalizm i mega doświadczenie zawodowe. Okraszone świetną relacją i atmosferą. Polecam każdemu!

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ira
Termin skorzystania z usługi: maj 2019

Miałam z Rafałem kilka spotkań które zaowocowały w rozwiązaniu kilku wieloletnich kwestii. Bardzo podoba mi się jego styl pracy: jest mega ogarnięty, konkretny, znawca swojej sprawy + z dobrym poczuciem humoru. Dobrze się gada i czuje w jego obecnośći, Rafał naprawdę jest uważny do potrzeb klienta. Jeśli jeszcze będę miała potrzebę w spotkaniach z coachem to napewne zwrócę się do Rafała.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Robert
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2019

Rafała polecił mi znajomy, który korzystał z jego usług wcześniej. Miałem dwa rozgrzebane projekty w mojej firmie, niekończącą się listę zadań oraz totalną demotywację i brak wiary w możliwość zapanowania nad tym chaosem. Rafał to konkretny coach i doświadczony manager. Zamiast na zadaniach i projektach, skupił się na początku na mnie i moim sposobie pracy i to był strzał w dziesiątkę. Potem ogarnęliśmy resztę. Podoba mi się jego elastyczność w pracy, dopasowanie do problemów, z którymi czasami przychodziłem i sympatyczna prostolinijność. Cenię go i polecam za skuteczność oraz atmosferę jaka stwarza podczas spotkań.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Aneta
Termin skorzystania z usługi: maj 2018

Miałam 2 spotkania z Rafałem w poniższej sprawie. Potrzebowałam motywacji, wsparcia i argumentów do negocjacji podwyżki w pracy. W efekcie otrzymałam 2 tys. podwyżki, bez żadnych kontrargumentów szefa. Dzięki coachingowi i sposobom pracy Rafała, jego kompetencjom i przenikliwości w doborze argumentów oraz wsparciu byłam świetnie przygotowana do rozmowy i przede wszystkim przekonana, że na nią w pełni zasługuję poprzez swoje osiągnięcia. Bardzo polecam coaching z Rafałem, bo jest przede wszystkim skuteczny. Kompetentny, zawsze dobrze przygotowany, potrafi dobrać metodę do sytuacji i potrzeb, jednocześnie jest uprzejmy zapewnia komfortowe warunki do rozmowy i przyjazną atmosferę. Managerka

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Marta
Termin skorzystania z usługi: listopad 2018

Wyjątkowo uporządkowany i ogarnięty facet. Pomógł mi postawić pewne kwestie w życiu. Teraz lepiej panuje nad czasem i pozbyłam się kilku zbędnych spraw. Spotkania z Rafałem byly super inwestycją.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Magda B
Termin skorzystania z usługi: listopad 2018

Korzystałam z usług Rafała. Świetny kontakt, super współpraca i mega konkretne działanie. Potrzebowałam kogoś, kto pomoże mi ruszyć z miejsca i ogarnąć życie oraz karierę. Trafiłam najlepiej jak mogłam. Polecam go wszystkim.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Wojt
Termin skorzystania z usługi: listopad 2018

Bardzo fajny coach. Widać, że to praktyk z bogatym doświadczeniem zawodowym w różnych firmach i na różnych szczeblach. Dzięki niemu poprawiłem relacje z szefostwem, przeorganizowałem sposób swojej pracy i co najważniejsze, w efekcie dostałem całkiem niezłą podwyżkę.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Robert
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2018

Przyszedłem na coaching kariery, bo rozważałem zmianę pracy – wystarczyło tylko jedno spotkanie, aby wszystko stało się dla mnie jasne. Ujął mnie tak bardzo, że zdecydowałem się także na załatwienie u niego kilku moich prywatnych spraw. Z perspektywy czasu, mogę napisać jedynie, iż żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. Pyta, rozmawia, docieka i wytwarza jakąś taką atmosferę, że czujesz się dobrze i odpowiadasz. Odpowiadasz na pytania których unikałeś i na te do których wcześniej nie znałaś odpowiedzi. Czasami dociśnie, czasami – jak to sam mówi – włoży kij w szprychy, a czasami po prostu powie „wierzę, że ci się uda”. Polecam go każdemu.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
GosiaR
Termin skorzystania z usługi: luty 2018

Super coach i zarazem świetny człowiek. Wprost bije od niego optymizm, ale wyczuwa sie też duże doświadczenie życiowe i biznesowe. Bardzo mi pomógł, polecam go wszystkim.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Darek
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2017

Do tego coacha trafiłem z polecenia znajomych. Początkowo miałem pewne obawy, ale pierwsze spotkanie z Rafałem szybko je rozwiało. Otwarty, komunikatywny, miły ale i mocno konkretny. 4 spotkania pozwoliły mi dobrze uporządkować to co namieszałem w swoim życiu. Najcenniejsza teraz jest dla mnie świadomość, że jak kiedyś, gdzieś powinie mi się noga, to wiem do kogo zadzwonić po pomoc i wsparcie.

w kategorii

Coaching

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6