RCPlus - zdalna elektroniczna kontrola czasu pracy z foto-rejestracją

RCPlus

Wybierz numer

58 303-71-95 691-399-973
b...@rcplus.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - RCPlus Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - RCPlus Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - RCPlus Gdańsk 2
 

O nas

Producent systemu RCPlus - systemu rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu z foto-rejestracją. Profesjonalne wdrożenia systemu zarządzania czasem pracy i kontroli dostępu. Unikalne rozwiązania dla potrzeb klienta.
Jesteśmy firmą z Gdańska działającą od 17 lat. W tym czasie wdrożyliśmy własne systemy rejestracji czasu pracy w ponad 300 firmach w całej Polsce. Nasze rejestratory działają na terenie kraju jak tez i za granicą. Zostały zaprojektowane tak, aby sprostać ich użyciu w ciężkich warunkach. Są odporne na wilgoć, pył oraz niskie i wysokie temperatury. Mogą komunikować się przez LAN, WiFi oraz GSM. 
Nasza aplikacja RCPlus umożliwia raportowanie czasu pracy tak dla czasu normowanego jak i dla pracy w czasie ruchomym. Różne schematy liczenia czasu pracy sprawiają, że system nadaje się do wielu typów firm i przede wszystkim oszczędza czas związany z nadzorowaniem czasu pracy pracy pracowników. 
Rejestratory RCP pracują w standardach kart UNIQUE 125kHz, MiFare 13,56 MHz, kodów kreskowych i kodów QR. 

Oceny (1)

Kazik
Termin usługi: listopad 2022

Indywidualne podejście do klienta. Nasz system działa bez zarzutu, a dane rejestrują się nawet z odległej budowy w środku pola.

Elektronika przemysłowa

6.0