Najlepsze biura podróży Gdańsk

Oceny (27)

Dorota
Termin usługi: styczeń 2023

Bardzo miła obsługa i bardzo dobry kontakt i doradztwo z klientem, gorąco polecam

Biura podróży

6.0
Jola Gulbicka
Termin usługi: wrzesień 2021

Jak zwykle Biuro Podróży Rospond mnie nie zawiodło, a korzystam z usług wiele lat. Panie zawsze pomocne i rozumiejące potrzeby Klienta. Polecam gorąco

Biura podróży

6.0
Małgorzata
Termin usługi: sierpień 2021

Bardzo dobra organizacja wyjazdu, wysoka jakość usług, polecam!

Biura podróży

6.0
Paweł
Termin usługi: sierpień 2021

Bardzo solidne biuro, korzystamy z jego usług regularnie od kilku lat. Panie zawsze trafnie wskażą kierunek wyjazdu (jeżeli ktoś jest niezdecydowany) oraz zawsze polecają sprawdzone i porządne hotele. Gorąco polecam- super firma

Biura podróży

6.0
Karolina
Termin usługi: marzec 2021

Bardzo polecam! Panie świetnie doradzą. Rewelacyjny kontakt w trakcie i nawet po wyjeździ. Na pewno skorzystam na kolejne wyjazdy.

Biura podróży

6.0
Wandeczka
Termin usługi: maj 2021

Rewelacyjne biuro podróży z ponad 30- letnią praktyką na rynku!!! Od lat korzystam z biura podróży rospond i zawsze wszystkie Panie tam pracujące wraz z właścicielką doradzają w pełni profesjonalnie i rzetelnie. Nigdy się nie zawiodłam i zawsze wracaliśmy z mężem bardzo zadowoleni z wakacji. Wystarczy powiedzieć co nas interesuje i czego oczekujemy i jakie mamy wymagania a zapewniam, że wszyscy wrócą zadowoleni z wyjazdu!

Biura podróży

6.0
Karolina i Wiktoria
Termin usługi: lipiec 2018

Serdecznie polecamy obozy młodzieżowe z tym biurem podróży. To już nasz trzeci obóz z biurem rospond. zawsze udane wakacje, kadra wspaniała, ciekawy i interesujący program. Pozdrawiamy Karolina i Wiktoria :)

Biura podróży

6.0
Małgorzata
Termin usługi: sierpień 2018

Korzystam z usług biura od lat i szczerze mogę polecić.

Biura podróży

6.0
Krzysiek
Termin usługi: sierpień 2018

Kilka razy na przestrzeni lat korzystałem z usług Rospond. Tworzą fajny zespół, kontakt z nimi to czysta przyjemność. Gdy do tego dodać profesjonalizm i rzetelność to sprawia, że bardzo lubię tam wracać.

Biura podróży

6.0
Ewa Labudda
Termin usługi: marzec 2018

Korzystam z ofert tego biura już od wielu lat. Polecam. Personel tego biura kocha podróże i właśnie to celująco robi.

Biura podróży

6.0
Agnieszka i Piotr
Termin usługi: wrzesień 2017

Z czystym sumieniem możemy polecić Biuro Podróży Rospond wszystkim, którzy wybierają się na urlop. Korzystamy z ofert biura już kilkanaście lat i nigdy się nie zawiedliśmy. Osoby, które tam pracują to wysokiej rangi specjaliści ds. turystyki. Potrafią doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie. Gorąco polecamy!!! I

Biura podróży

5.8
Paulina P.
Termin usługi: sierpień 2017

Wyjazdy z Biurem Podrózy ROSPOND zawsze udane. Atrakcyjne ceny, obsługa rewelacyjna, szeroka oferta... dla rodziców i dzieci :) Super !

Biura podróży

6.0
Marek B.
Termin usługi: czerwiec 2015

Od lat średnio 2 razy w roku korzystamy wraz z żoną z biura Rospond. Nigdy nie zawiedliśmy się na nich. Pracują tam same kompetentne , życzliwe i profesjonalnie zorientowane w temacie pracownice. Jak Pani Kasia, Grażynka, Gosia i Natalia. Kiedy podczas kolejnego wyjazdu do Egiptu napotkaliśmy problemy ze strony hotelu to wówczas Pani Kasia jak i pozostałe panie robiły wszystko aby nam pomóc. Wina oczywiście nie leżała po stronie biura podroży a w Egipskim systemie rozliczeń finansowych. Biuro stanęło na wysokości zadania i wszystko skończyło się dobrze. "Przyjaciół poznaje się w biedzie." Gorąco Polecam.

Biura podróży

6.0
Iwona
Termin usługi: maj 2017

Biuro poleciła mi moja ciocia, która w zeszłym roku wykupiła tutaj obóz dla swoich dzieciaków. Kuzynostwo było tak zachwycone obozem, że w tym roku jadą z Rospondem raz jeszcze! A my byliśmy na Kanarach również na najlepszych wakacjach w życiu :) a to wszystko dzięki fachowej obsłudze Pań z biura. Dziękujemy w szczególności Pani Grażynce za trafny wybór. Zarówno hotel jak i sama Teneryfa aż przerosły nasze oczekiwania. Bardzo miłe było również to, że Pani Grażynka udzieliła nam wszelkich przydatnych informacji dotyczących wyspy, co zwiedzić, co zobaczyć, gdzie pojechać. Na pewno jeszcze skorzystamy z miłej obsługi i to nie raz :) Polecam w 100%

Biura podróży

5.8
Natalia
Termin usługi: 02.09.2016

Do biura trafiliśmy przez przypadek ale wiemy, że będziemy tu wracać. Panie naprawdę starały się dobrać ofertę idealną dla nas. Spędziliśmy w biurze ok 1:30 godziny ale atmosfera była tak sympatyczna, że chętnie zostalibyśmy tam jeszcze :) Koniec końców zdecydowaliśmy się na Rodos i hotelik wybrany przez Panią Gosię wręcz przerósł nasze oczekiwania. Mimo, że w biurze był dość duży ruch Paniom naprawdę zależało abyśmy wyszli z biura zadowoleni a nie traktowani jak z automatu "następny klient". spędziliśmy bardzo udane wakacje, za które bardzo dziękujemy :)

Biura podróży

5.8
Łukasz z rodziną
Termin usługi: 2015-07.10

Wysyłamy dzieci każdego roku na kolonie.Za każdym razem wracają super zadowolone,wychowawcy z pasją,bogaty program, znakomite wyżywienie .Zawsze korzystamy z wakacji dla całej rodziny. Miła obsługa , Panie dobierają ofertę pasującą do portfela i oczewkiwać klienta. Planując wakacje z tym biurem jesteśmy spokojni o wszystko.Polecamy

Biura podróży

5.8
enemi
Termin usługi: od kilku lat

Jeśli wakacje mają być udane, to tylko z Rospond! Od wielu lat kupujemy tu wczasy i za każdym razem jesteśmy zadowolone. Obsługa sympatyczna, kompetentna, z indywidualnym podejściem do klienta. Zawsze doradzi tak, żeby spełnić oczekiwania, a nie wcisnąć na siłę ofertę. Warto!

Biura podróży

5.7
Ala
Termin usługi: 15-09-2013

Dopiero wróciłam z wymarzonych wakacji we Włoszech. Było wspaniale. Dziękujemy Paniom za doradzenie nam tej wycieczki. Wspaniały hotel i cała masa niezapomnianych wrażeń. Biuro podróży spełniło w 100 procentach moje oczekiwania, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Polecam serdecznie.

Biura podróży

6.0
Asia
Termin usługi: sierpień 2013 r.

w tym roku po raz pierwszy skorzystałyśmy z oferty biura. Wybrałyśmy i skorzystałyśmy z oferty Grecosa (7+7 - wycieczka objazdowa Albania-Czarnogóra i pobyt na Korfu). Muszę przyznać, że na pewno nie ostatni. Obsługa zdecydowanie przyjemniejsza i rzetelniejsza niż w biurach macierzystych z obsługi których miałam okazję korzystać. Do wyjazdu byłyśmy dobrze przygotowane - nic nas na miejscu nie zaskoczyło. Panie poświęciły nam wiele czasu odpowiadając na wszelkie pytania (i doradzając). Wszystkie informacje przekazane prze pracowników biura się potwierdziły. Mam już obecnie pełne zaufanie do ROSPONDA i na pewno będę z nimi współpracować.

Biura podróży

5.7
Ania
Termin usługi: 06.2013

jeździmy razem od wielu lat, zwiedziliśmy już większą część Europy. Zawsze byliśmy zadowoleni, bo zawsze przed wyjazdem ktoś nam dobrze, rzetelnie doradził :)

Biura podróży

6.0