ROWERSI - Sklep i Serwis rowerowy

ROWERSI - Sklep i Serwis rowerowy

Wybierz numer

58 300-43-34 500-134-939
s...@rowersi.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

O nas

Znajdujemy się w centrum dzielnicy Chełm. Ścigamy się na rowerach. Prowadzimy sklep i serwis. Oferujemy rowery Kellys, Orbea, rowery na zamówienie, naprawy, regulacje, przeglądy, spotkania hobbystów, w tym triathlon.Negocjacje cen.
Jesteśmy przede wszystkim hobbystami i pasjonatami rowerów. Sklep i serwis to tylko część naszej działalności, niejako przy okazji. W naszej siedzibie można spotkać się i porozmawiać o naszych pasjach, wymienić się doświadczeniami, oczywiście przy mniejszym natężeniu pracy oraz często po godzinach. Nasi sprzedawcy i serwisanci to również czynni kolarze. Naszej pasji nie traktujemy wyłącznie w kategoriach działalności komercyjnej i dlatego chętnie widzimy u siebie klienta - pasjonata, aczkolwiek staramy się obsłużyć każdego klienta z problemem rowerowym. Posiadamy spore doświadczenie w serwisie, ale ciągle się uczymy i nie jesteśmy nieomylni, czego niektórzy by oczekiwali. Nasi zawodnicy ścigają się obecnie w ramach drużyny TEAM VERGE POLSKA zarówno w MTB jak i na szosie. Świadczymy serwis dla tej drużyny i nie tylko. Pomagamy w serwisie Mistrzowi Świata i Europy w bikejoringu Igorowi Traczowi. W naszym gronie jest były serwisant grupy MRÓZ. To wszystko wzbogaca nasze doświadczenie serwisowe. Bierzemy też czynny udział w organizacji imprez kolarskich. Zapraszamy więc do nas, nie tylko na zakupy.

Oceny (6)

Grzegorz
Termin usługi: maj 2023 

Szybka wymiana uszkodzonej ośki przedniego koła

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Dominik
Termin usługi: marzec 2023 

Upewniłem się że rower jest bezpieczny do jazdy :)

Sklepy i serwisy rowerowe

5.8
Korm
Termin usługi: marzec 2023 

Fachowo i profesjonalnie, a to że czasem trzeba poczekać to normalne- w każdym serwisie tak jest. Zresztą to również świadczy o tym, że ludzie sa zadowoleni i ufają.

Sklepy i serwisy rowerowe

5.8
Tomasz
Termin usługi: marzec 2023 

Najlepsi profesjonaliści. Od wielu lat serwisuję u Rowersów i kiedy przypadkiem czasami trafiłem w jakieś inne miejsce np. z braku czasu albo na wyjeździe to zawsze było coś do poprawki a w Rowersach jest po prostu bezbłędnie. Do tego fachowe doradztwo, widać że rowery to ich największa pasja.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Tomasz
Termin usługi: maj 2022 

Dzięki Broda uratowałeś mi tyłek -pomógł w dzień wolny od pracy bo byłbym w czarnej D..... a wyścig za dwa dni .Jeszcze raz dzięki dobra robota

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Pawel
Termin usługi: marzec 2022 

najlepszy serwis w Trójmieście, jak trzeba dostępni 24h