Radisson Blu Hotel Sopot

Radisson Blu Hotel Sopot

Wybierz numer

58 670-35-35 58 670-35-00
i...@radissonblu.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
 • Zdjęcie 1/8 - Radisson Blu Hotel Sopot Sopot 4
 • Zdjęcie 2/8 - Radisson Blu Hotel Sopot Sopot 3
 • Zdjęcie 3/8 - Radisson Blu Hotel Sopot Sopot 2
 • Zdjęcie 4/8 - Radisson Blu Hotel Sopot Sopot +5 1
 

TV Filmy

90

Radisson Blu Hotel, Sopot

Imprezy

 • szanty , w plenerze , muzyka na żywo
  Kalendarz
  w każdy czwartek (do 29.08.) g. 19:30
  Sopot, Blugrass
  bilety 30 zł
  Kup bilet
  Morskie Opowieści - szanty w Blugrass
 • degustacja
  lip 26
  piątek, g. 19:00
  Sopot, Radisson Blu Hotel Sopot
  bilety 199 zł
  Kup bilet
  Tapas Night - kolacja degustacyjna
 • degustacja
  sie 23
  piątek, g. 19:00
  Sopot, Radisson Blu Hotel Sopot
  bilety 199 zł
  Kup bilet
  Tapas Night - kolacja degustacyjna

W tym obiekcie znajdują się:

O nas

Ponadczasowa klasyka i status słynnego nadmorskiego uzdrowiska to wciąż nieodłączne elementy wizerunku Sopotu. Unikalną atmosferę kameralnego kurortu doskonale poczuć można w Radisson Blu Hotel, Sopot.
Czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany został w spokojnej części Sopotu ubarwionej zielenią Sopockich Błoni, w odległości zaledwie 250 metrów od plaży. Architektura obiektu, połączona z jego wyjątkowym położeniem, doskonale sprzyja wakacyjnej regeneracji, a także daje impuls dla rozwijania całorocznej funkcji konferencyjnej, kulturowej czy medycznej.

Do dyspozycji  pozostaje strefa Wellness&Spa Clinic z 12 gabinetami oferującymi różnorodne metody pielęgnacji i kosmetologii. Przyjemną regenerację zapewnia również strefa basenowa z wannami do hydromasażu, basenem pływackim oraz saunarium, a także profesjonalna przestrzeń fitness czy Yoga House.

Hotel dysponuje największą przestrzenią konferencyjną w Trójmieście z oryginalnie zaprojektowanym, multifunkcjonalnym pawilonem koncertowo-muzycznym, umożliwiającym organizację wydarzeń nawet dla tysiąca uczestników.

Ofertę uzupełnia restauracja ze śródziemnomorskim menu. Kuchnia czerpie inspiracje z tego, co daje natura, dlatego w serwowanych daniach nie brakuje aromatycznych ziół, warzyw i owoców pochodzących z hotelowych upraw, a także świeżych ryb z Bałtyku. Na gości czekają także produkty wytwarzane na miejscu, m.in. wędliny, ciasta i pieczywo, a całość dopełnia wino Château Isolette produkowane we własnej winnicy w Dolinie Rodanu.