Radisson Blu Hotel

81-731 Sopot, Bitwy pod Płowcami 54 Mapka
58 670-35-35
i...@radissonblu.com pokaż
https://www.radissonblusopot.pl
5 aktywnych ogłoszeń zobacz wszystkie
Specjalista ds. Sprzedaży Radisson Blu Hotel
Sopot Dolny
Sopot Dolny Sopot
Masażysta-Fizjoterapeuta Radisson Blu Hotel
Sopot Dolny Sopot

Napisali o nas

O nas

Ponadczasowa klasyka i status słynnego nadmorskiego uzdrowiska to wciąż nieodłączne elementy wizerunku Sopotu. Unikalną atmosferę kameralnego kurortu doskonale poczuć można w Radisson Blu Hotel, Sopot.

Czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany został w spokojnej części Sopotu ubarwionej zielenią Sopockich Błoni, w odległości zaledwie 250 metrów od plaży. Infrastruktura i obiekty działające w ramach kompleksu służyć mają nie tylko gościom hotelowym, ale również mieszkańcom całej metropolii, z myślą o których tworzona jest oferta czasu wolnego.

Do dyspozycji  pozostaje strefa Wellness&Spa Clinic z 12 gabinetami oferującymi różnorodne metody pielęgnacji i kosmetologii. Przyjemną regenerację zapewnia również strefa basenowa z wannami do hydromasażu, basenem pływackim oraz saunarium, a także profesjonalna przestrzeń fitness czy Yoga House.

Ofertę uzupełnia restauracja ze śródziemnomorskim menu. Kuchnia czerpie inspiracje z tego, co daje natura, dlatego w serwowanych daniach nie brakuje aromatycznych ziół, warzyw i owoców pochodzących z hotelowych upraw, a także świeżych ryb z Bałtyku. Na gości czekają także produkty wytwarzane na miejscu, m.in. wędliny, ciasta i pieczywo, a całość dopełnia wino Château Isolette produkowane we własnej winnicy w Dolinie Rodanu.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »