Realty Zone Sp. z o.o.

Gdynia

Realty Zone

Wybierz numer

787-011-082 789-170-056
b...@realtyzone.pl pokaż

O nas

REALTY ZONE SP. Z O.O. to rodzinna firma specjalizująca się w pośrednictwie nieruchomości, działająca na terenie aglomeracji warszawskiej oraz trójmiejskiej. Założona w kwietniu 2023 roku, mimo młodego wieku, nasza firma korzysta z bogatego doświadczenia zgromadzonego przez nasz zespół.

Wśród współwłaścicieli spółki znajduje się licencjonowany Pośrednik Nieruchomości Przemysław Wojciechowski (nr licencji 25049), który może poszczycić się 10-letnim stażem w branży oraz członkostwem w Stowarzyszeniu Specjalistów Rynku Nieruchomości POLONIA (SSRN POLONIA), będącym członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN).

Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług w zakresie obrotu nieruchomościami, z poszanowaniem wartości takich jak uczciwość, zaangażowanie i indywidualne podejście do potrzeb klienta, aby sprostać ich oczekiwaniom i budować trwałe relacje oparte na zaufaniu.

Jako firma rodzinna, kładziemy nacisk na zaangażowanie, uczciwość i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, dostarczając profesjonalnych usług w zakresie obrotu nieruchomościami. Współpracujemy z doświadczonymi doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami oraz prawnikami, aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę na każdym etapie transakcji. Ponadto, oferujemy wsparcie w zakresie wykończenia wnętrz dzięki współpracy z renomowanymi firmami specjalizującymi się w tej dziedzinie.

Oceny (2)

Justyna Czajer-Szakács
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: listopad 2023

Polecam serdecznie agencję Realty Zone, która sprawnie poprowadziła mnie przez zakup nieruchomości. Zaangażowanie Pani Mileny sprawiło, że czułam się mocno zaopiekowana na każdym etapie transakcji. Dziękuję!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Dominik Wieczorkowski
Termin usługi: październik 2023

Polecam współpracę z Panią Mileną. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Odpowiedź obiektu:

Panie Dominiku, serdecznie dziękujemy za Pana opinię.
Cieszy nas, że współpraca z Panią Mileną była dla Pana satysfakcjonująca.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0