Renault Zdunek - Autoryzowany Dealer Renault

Renault Zdunek

Wybierz numer

58 600-14-00
p...@zdunek.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
 

Oceny (3)

Dominik Wilbrandt
Termin usługi: styczeń 2024

Naprawa auta z OC sprawcy. Bardzo fachowa obsługa, kontakt z klientem, zakres prac oraz wykonanie - jestem bardzo zadowolony. Jestem ze Słupska. Polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytywną opinię i ocenę świadczonych przez nas usług.
Pozostajemy do dyspozycji i zawsze służymy radą i pomocą :)

Pozdrawiamy,

Autoryzowane serwisy samochodowe ASO

6.0
Darek
Termin usługi: maj 2023

3 tygodnie temu miał być do odbioru samochód ,a samochodu ani widu ani słychu. Oczywiście pracownicy nawet nie wiedzą kiedy samochód wreszcie się pojawi. Samochód opłacony, ubezpieczenie zapłacone. Jak ktoś lubi takie "przyjemności" to zapraszamy do Zdunka. Obsługa klienta na światowym poziomie.

Salony samochodowe

1.0
Renata
Termin usługi: lipiec 2022

Wielkie podziękowania za miłą i profesjonalną obsługę w serwisie Renault Sopot, szczególnie (dla pana Mariusza Siek ) i Kierownika Serwisu oraz Pana mechanika za pomoc i znalezienie przyczyny wady występującej w samochodzie Renault Kadjar. Nawiasem mówiąc samochód był w innym serwisie kilka razy i nie została zdiagnozowana wada występująca w samochodzie /na przestrzeni dwóch lat, auto potrafiło gasnąć, np. podczas ruszania na zmianie świateł/. Dopiero tutaj w Sopocie, Panowie podeszli bardzo profesjonalnie do problemu i biorąc pod uwagę swoje doświadczenie, usunęli usterkę . A miało to miejsce tuż przed wakacjami tego roku i w dodatku do końca gwarancji samochodu pozostalo tylko dwa tygodnie. Mimo to nie zbyli mnie. Od tego czasu minęło parę miesięcy i wada w samochodzie nie występuje. W sopockim serwisie pracują naprawdę bardzo życzliwi i kompetentni profesjonaliści. Panowie są bardzo komunikatywni, zaangażowani w swoją pracę i co najważniejsze, nie zbywają klienta, służą pomocą na całym etapie procesu naprawy samochodu. W moim odczuciu posiadają wysoki stopień życzliwości i zrozumienia, godny pochwały. Wielki szacun dla nich.

Autoryzowane serwisy samochodowe ASO

6.0