Restauracja Fisherman

znajduje się w Villa Sentoza

Restauracja Fisherman

Wybierz numer

58 520-48-62
r...@fisherman.com.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Restauracja Fisherman Sopot 4
  • Zdjęcie 2/4 - Restauracja Fisherman Sopot 3
  • Zdjęcie 3/4 - Restauracja Fisherman Sopot 2
  • Zdjęcie 4/4 - Restauracja Fisherman Sopot 1
 

Oceny (6)

Kasia
Termin usługi: maj 2024   

Świetna restauracja rybna, świeże produkty, znakomicie przyrządzone dania , wszystko pyszne , perfekcyjna i profesjonalna obsługa , ale . Jedno małe ale - dania w karcie są w granicach 100zl., natomiast dania dniakosztują 200-300zł.za porcje i nikt nie informuje o tym fakcie ani kelner ani nie ma żadnej wkładki do menu. Klient naprawdę może być mocno zaskoczony gdy otrzyma rachunek . Wydaje mi się że taka restauracja nie powinna w ten sposób traktować gościa , pozostaje duży nie smak po wyjściu

Restauracje

5.0
ZK
Termin usługi: kwiecień 2024   

Fajna i smaczna kuchnia. Może wystrój nie do końca mi pasuję, ale przyjemnir było spróbowac tych dań

Restauracje

6.0
Anna
Termin usługi: listopad 2023   

Wspaniała obsługa!!! Miła atmosfera i super jedzenie ! Dziękuję za mile i smacznie spędzone popołudnie - polecam z czystym sercem ,zapewne wrócę:))

Restauracje

6.0
Marlena
Termin usługi: lipiec 2023   

Restauracja na bardzo wysokim poziomie jednak mimo tego panuje swobodna atmosfera. Obsługa wspaniała, jedzenie rewelacyjne z miłą chęcią będę zaglądać regularnie. Paprykarz Sopocki polecam nawet osobom którym źle się kojarzy ta pozycja. Szef Kuchni Rafał odczarował to danie na nowo. Bardzo smaczny wybór polskich win co jest niespotykane w innych lokalach. Polecam!

Restauracje

6.0
Laura Anna
Termin usługi: marzec 2023   

Pierwsza ciepła wiosenna niedziela i pierwsze wiosenne odkrycie kulinarne. Sopot zawsze przytula ale tym razem mocniej. Miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić i oddać się szaleństwom kubków smakowych. Wszystko na najwyższym poziomie począwszy od obsługi po najważniejsze - przygotowanie, sposób ułożenia na talerzu, wygląd i obłędny aromat pobudzający wszystkie prawie zmysły. Chciałoby się dosłownie jeść oczami i rękoma aby poczuć delikatność i subtelność każdej potrawy. To miejsce jak galeria sztuki, pełna kolorów i nietuzinkowych kompozycji. Wielkie brawa dla twórców. Osobiście urzekły mnie zupy po mistrzowsku wykonane i ziemniaczki pieczone w ognisku w towarzystwie selera w chrupiącej panierce, trufli i wyczuwalnej nucie zielonego jabłka. Można się rozpisywać w nieskończoność. Polecam całym sercem, pysznie naprawdę.

Restauracje

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2022   

Jest to jedno z tych miejsc do których warto zabrać kontrahenta lub partnera z racji szczególnego spotkania, okoliczności. Na pewno się nie zawiedziesz. Obsług profesjonalna, jedzenie bardzo smaczne, ceny niestety dość wysokie ale lepiej wyjść na taką rybę raz na pół roku niż dwa razy zjeść dorsza w smażalni na plaży. Dawno nie jadłam tak dobrze przyrządzonej ryby. Do tego niezwykle rzadko jest możliwość wyboru z karty takiej ryby jak sum. To były delicje! Poprzedzilismy danie główne tatarem z pstrąga, jakie to było pyszne!

Restauracje

5.8