Oceny (10)

Elżbieta
Termin usługi: styczeń 2024   

Jedzenie przepyszne, pięknie podane, obsługa miła i profesjonalna !!!!! Goście też zadowoleni.

Restauracje

6.0
Jakub
Termin usługi: wrzesień 2019   

Polecam, jedzenie domowe, świeże i smaczne. Obsługa uśmiechnięta i bardzo pomocna. Pani Właścicielka przesympatyczna.

Restauracje

6.0
Grzegorz szczygielski
Termin usługi: kwiecień 2019   

Urodziny mamy jedzenie b. Dobre jak u mamy wszystko świeże i gorace. Obsługa pani kelnerka pełna profeska. Mimo 25 osób i trzech wózków z maluchami dużo miejsca. Cena bardzo uczciwa. Wszystko zgodnie z umową. Gorąco polecam. I dziękuję obsłudze z miłą atmosferę.

Restauracje

6.0
Kasia
Termin usługi: listopad 2018   

Polecam, pyszne jedzonko, profesjonalna obsluga, własny alkohol, napoje. Hit wieczoru płonący indyk, przepyszny. Duża, przestrzenna sala. Bardzo miła Pani właścicielka.

Restauracje

6.0
Jola
Termin usługi: sierpień 2018   

Polecam wszystkim korzystanie z usług tej restauracji, wczoraj spotkaliśmy się z Rodziną i znajomymi na okolicznościowej uroczystości. Serwowane potrawy oraz poziom obsługi na wysokim poziomie. Kolejny raz powierzyłam właścicielce tej restauracji organizację spotkania i nie zawiodłam się.

Restauracje

6.0
Piotr
Termin usługi: maj 2018   

Polecam tą restauracje dziś mieliśmy tam komunie, jedzenie super wszystkim zajęła się Pani która to organizowala sprawnie i bez problemu. Co do ceny czy to drogo czy tanio , nigdzie nie ma tanio jak ktoś chce tanio to musi stać kilka dni przy garach i robić w domu.

Restauracje

5.5
Alicja
Termin usługi: wrzesień 2017   

Jestem bardzo zadowolona z imprezy okolicznościowej w restauracji . Narówno menu jak też poziom obsługi jest na wysokim poziomie Miałam przyjemność zorganizować tam pożegnanie z uwagi na przejście na emeryturę - zarówno moje odczucie co do poziomu obsługi jak też zaproszonych gości jest bardzo pozytywne

Restauracje

5.0
Basia
Termin usługi: kwiecień 2017 

Polecam Jedyną na każdą uroczystość. Organizowałam tutaj chrzciny swojego synka w zeszłym roku, a teraz jubileusz rodziców. Za każdym razem dania były przepyszne, obsługa wspaniała. Dekoracja stołu adekwatna do uroczystości. Polecam każdemu, kto docenia kuchnię polską w doskonałej cenie.

Catering

6.0
Marzena
Termin usługi: IX.2015   

mialam watpliwosci czy to odpowiednie miejsce na zlote gody moich rodzicow, ale impreza okazala sie bardzo udana, jedzenie bardzo smaczne, kompetentna i mila obsluga(poczawszy od pomocy w ustaleniu menu) czesto zmieniane nakrycia, gorace napoje serwowane na kazde"skinienie",kelnerki po polnocy rownie czujne jak na poczatku. zatem szczerze polecam

Restauracje

5.0
JanuszGdynia
Termin usługi: 2015   

Miejsce przygnębiające, jedzenie niedobre, smutna obsługa. Nie znam gorszej knajpy w Trójmieście.

Restauracje

1.2