Restauracja Maniera

Restauracja Maniera

Wybierz numer

780-558-801
g...@maniera.com.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - Restauracja Maniera Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - Restauracja Maniera Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - Restauracja Maniera Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - Restauracja Maniera Gdańsk +11 1
 

O nas

Restauracja Maniera to nowe miejsce o wyjątkowym charakterze, gdzie można delektować się tradycyjnymi smakami kuchni polskiej. Zlokalizowana na Wyspie Spichrzów, stawia na wysoką jakość serwowanych dań i niepowtarzalną atmosferę.
Restauracja polska Maniera to nowe miejsce o wyjątkowym charakterze, gdzie można delektować się tradycyjnymi smakami kuchni polskiej. Zlokalizowana na Wyspie Spichrzów, w samym sercu Gdańska, stawia na wysoką jakość serwowanych dań i niepowtarzalną atmosferę. Menu restauracji oferuje szeroki wybór tradycyjnych polskich potraw - dań, które są przygotowywane ze świeżych i wysokiej jakości składników. Można tu znaleźć klasyki kuchni polskiej, które zachwycają autentycznym smakiem i starannym wykonaniem. Obsługa Maniery to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, których serdeczność i wrodzona gościnność umilą każdą wizytę w restauracji. Do zobaczenia w Manierze!

Oceny (4)

Ilona
Termin usługi: luty 2024   

Wspaniałe jedzenie do tego jeszcze cudowna obsługa. To był wyjątkowy wieczór dla mojej rodziny. Wszystko na jak najwyższym poziomie! Polecam z całego serca.

Restauracje

6.0
Iwona
Termin usługi: październik 2023   

Szłam z lekką dozą niedowierzania, bo czym może zaskoczyć polska kuchnia? No i się przekonałam, ze bardzo może. Bylismy w 4 osoby, każdy skusił sie na coś innego. Był więc na stole żurek , ruskie pierogi, tatar, stek z polędwicy wołowej x2, oraz smażony filet z dorsza z puree ziemniaczane. Nie obyło się również bez deserów. To był festiwal smaków. Pyszne, pięknie podane. Smak ryby i puree z maślaną emulsją chodzi za mną do dzisiaj. Lokal jest przepiękny, duży. Widziałam, że bardzo przyjazny rodzinom z maluchami/ wózki/ . Był też uroczy piesek. Kuchnia jest otwarta, mozna podejść o obejrzec proces gotowania. Ktoś tu pisał , że jest ą-ę....nie zgadzam sie z tym. Obsługa sali przez przemiłe kelnerki i kelnerów ubranych w białe marynarki i podające dania w białych rękawiczkach była zaskoczeniem i bardzo nam się podobała- czulismy się tam ważni i zaopiekowani. My wrócimy na 100%, Polecamy wszystkim.

Restauracje

6.0
Marcin
Termin usługi: wrzesień 2023   

Super miejscówka dla chętnych na polską kuchnię. Niby tradycyjne dania ale z lekka unowocześnione, bronią się smakiem. Cenowo - średnia dla wyspy spichrzów. Z minus trochę za bardzo ą, ę - jednak nie było nachalnie - da się przeżyć. Generalnie bardzo polecam, moim czeskim znajomym bardzo smakowało :)

Restauracje

6.0
Justyna
Termin usługi: sierpień 2023   

Ja nie wiem co napisać Obsługa, wystrój,serwis smak i podanie dań zasługuje na największą pochwałę. To była rozpusta dla podniebienia a obsługa i szef kuchni po prostu tego trzeba spróbować

Restauracje

6.0