Restauracja Na Molo

Puck 84-100, Żeglarzy

Restauracja Na Molo

Wybierz numer

570-929-400
r...@namolopuck.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej

Artykuły o nas

O nas

Nowoczesna restauracja w niepowtarzalnym miejscu, z pięknym widokiem na zatokę. Połączenie tradycyjnych i nowoczesnych smaków. Brakuje tutaj tylko Ciebie!

Oceny (4)

Karolina Ostróda
Termin usługi: marzec 2024   

Najsmaczniejsze jedzenie jakie kiedykolwiek jadłam. Żeberka są jak z kosmosu, schabowy nieziemski. Najlepsza restauracja jaką miałam okazje poznać. Pani Zuzia(kelnerka) jest fantastyczną osobą. Anioł chodzący po ziemii.

Restauracje za miastem

6.0
Bożena
Termin usługi: maj 2023   

Brak pozycji z menu. Drogo a jedzenie niesmaczne, ryba bez przypraw, ziemiaczki opiekane spieczone tak, że mniejsze nie nadawały się do zjedzenia. Brak surówki a mdły szpinak do ryby pasuje jak pięść do nosa. Obrusy z papieru pakowego też nie poprawiły wizerunku. Jak dla mnie pierwszy i ostatni raz

Restauracje za miastem

1.7
Iwona Bunk
Termin usługi: grudzień 2022   

pisze trochę później jak planowałam to opisać -a więc drugi dzień świat Bożego narodzenia 2022 ,czyli miesiąc temu .Zarezerwowalam stolik na 5 osób żeby smacznie z rodzina zjeść obiady -kolacje . byłam tam pare razy wcześniej i byłam bardzo zadowolona ,dlatego wybrałam ta ...na MOLO . a tu niespodzianka , kelnerka cokolwiek chcieliśmy zamówić z karty ,która nam podano ( menu było bardzo skromne akurat tego dnia ,ale nie było produktów kucharz nie miał z czego przygotować posiłków , zaproponowano nam przystawkę (bo jeszcze był ) śledzik ......wypiliśmy sok i piwko i głodni opuściliśmy restauracje .Jeszcze nigdy czegoś takiego nie przeżyłam . Byłam tak rozczarowana i zniesmaczona , dobrze ze nie zaprosiłam więcej rodziny bo by był wstyd .......nie polecam !!!!!!!!!!!

Restauracje za miastem

2.5
Mikael
Termin usługi: czerwiec 2022   

mega pozytywne miejsce z dobrym jedzeniem

Restauracje za miastem

6.0