Restauracja Za Murami

Restauracja Za Murami

Wybierz numer

502-336-644
r...@gmail.com pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
 

Oceny (11)

Zbigniew Z.
Termin usługi: maj 2024   

Z zewnątrz - niepozorny lokal ; wewnątrz - ciekawie ; ceny - bardzo przystępne a w porównaniu z lokalami w okolicy niesamowicie tanio. jedzenie ... niebo w gębie !!!!! Polecam delikatną karkówkę !!!

Restauracje

6.0
Kordian
Termin usługi: maj 2024   

Lokal jest super i smacz nie jedzenie

Restauracje

5.9
Bartosz
Termin usługi: listopad 2023   

Zajebisty styl restauracji dobre jedzonko polecam 10/10

Restauracje

6.0
Alina
Termin usługi: listopad 2023   

Ogólnie lokal fajny z klimatu można zjeść wypić posiedzieć o ile ciebie obsłużą siedzieliśmy prawie 20 minut żeby przyjęli zamówienie zero zainteresowania że strony obsługi niepolecam

Restauracje

1.0
N.W
Termin usługi: sierpień 2023   

psy mile widziane w środku i na ogródku Pyszne jedzenie w słusznych porcjach (szczególnie schabowy). Żurek i rosół to spełnienie marzeń, karkówka rozpływa sie w ustach. W normalnej cenie świetne jedzonko, obsługa i klimat. Polecam i zapraszam, sam tu wrócę przy najbliższej okazji.

Restauracje

6.0
Barbara
Termin usługi: lipiec 2023   

Jedzenie przepyszne,za to panie kelnerki ciągle za plecami nawijają że zaraz odejdą że mają dość .Od złożenia zamówienia do otrzymania dania grubo ponad godz .

Restauracje

4.7
Joanna
Termin usługi: lipiec 2023   

Przepyszne jedzenie w rozsądnych cenach. Polecam.

Restauracje

5.7
Elżbieta
Termin usługi: maj 2023   

Jedzenie rewelacyjne.... Obsługa młoda i bardzo sympatyczna... Jeśli jeszcze kiedyś będę w Gdańsku z pewnością odwiedzę... Polecam

Restauracje

6.0
Miras
Termin usługi: listopad 2022   

Bardzo fajne miejsce, na uboczu, ale nie daleko od Długiej. Mieści się w Domu Harcerzy, bardzo klimatycznie, miła obsługa. Pyszne piwo regionalne, duży wybór win. Jedzenie bardzo smaczne, ceny rozsądne. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę :)

Restauracje

6.0
Iga
Termin usługi: listopad 2022   

Bardzo pyszne jedzonko, przemiła atmosfera i super miła obsługa serdecznie polecam

Restauracje

6.0
Gabriela
Termin usługi: listopad 2022   

01.11.2022, okres oczekiwania na zamówienie 1,5 godziny! Pani zastępczyni menadżera (tak sie przedstawiła) tłumaczyła opóźnienia brakami w wyposażeniu kuchni (mało palników). Ale co ciekawe, dania, które nareszcie dostałyśmy, (przyznaję, smaczne) były letnie, nie gorące, co wskazywałoby na to, że po upieczeniu czy usmażeniu czekały na obsługę kelnerską. Najdłużej na swoją porcję czekała moja wnuczka, która na dwa kawałki smażonej ryby czekała godzinę i 40 minut! W miedzyczasie wydawano całe kartony zamówień na wynos.Kompletny blamaż właściciela i menadżera lokalu. A byłyśmy tam pierwszy raz w październiku i przy jednoczesnej obsłudze dużej wycieczki, otrzymałyłmy zamówione dania świeżutkie i gorące po mniej więcej 20-25 minutach. Proszę popracować nad logistyką.

Restauracje

3.8