Restauracja Kupiecka

Restauracja Kupiecka

Wybierz numer

58 321-00-00
H...@accor.com pokaż
Otwarte do 23:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Restauracja Kupiecka Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Restauracja Kupiecka Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Restauracja Kupiecka Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Restauracja Kupiecka Gdańsk +27 1
 

O nas

Zapewne o nas słyszałeś lub kiedyś byłeś. Restauracja w Heweliuszu w nowoczesnym wydaniu ale dalej z przepysznym, urozmaiconym menu.
Szukając odpowiedniej lokalizacji na udaną imprezę stajemy przed bardzo trudnym zadaniem – musi być to wszak miejsce, które zachwyci gości niepowtarzalną atmosferą, profesjonalną obsługą i wyśmienitą kuchnią. Zapewniamy, iż to wszystko znajdziesz w Restauracji Kupieckiej. 

Lokalizacja w samym centrum Gdańska, jedyne 5 minut spaceru od Dworca Głównego. W ciągu 10 minut mogą Państwo dotrzeć do symboli Gdańska - ulicy Długiej, Neptuna, Dwór Artusa czy słynnego Żurawia. W zasięgu kilku minut spaceru znajduje się Muzeum II Wojny Światowej, Europejskie Centrum Solidarności czy Centralne Muzeum Morskie.

Niezależnie od tego, czy zechcesz zorganizować spotkanie w kameralnym gronie, czy wystawne przyjęcie dla licznej rodziny i bliskich, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasz catering idealnie sprawdza się w przypadku różnego typu uroczystości i wydarzeń. Wybierany jest zarówno na chrzciny, komunie, śluby jak i na inne uroczystości rodzinne. Catering do domu pozwoli Tobie i całej rodzinie skupić się na tym co najważniejsze bez całego zamieszania i trudów związanych z przygotowaniem posiłków na czas. Zrobimy wszystko za Ciebie, dbając o walory smakowe i estetyczne wszystkich posiłków. 
Potrzebujesz zastawy czy krzeseł? Zadzwoń, jesteśmy do twojej dyspozycji.

Marzy Ci się sala z dużym tarasem? Sala Gdańska- z przepięknym widokiem na Stare Miasto. Jej niewątpliwym atutem jest bezpośrednie wyjście na taras. 

A może impreza na świeżym powietrzu? Grill w samym centrum Gdańska? Nasz taras czeka na Ciebie. 

Ustalimy menu, które zadowoli podniebienia każdego z Gości. Szef Kuchni czuwa nad tym, abyście zawsze czuli się u nas wyjątkowo i z przyjemnością wracali do nas najlepsze imprezy!

Restauracja dysponuje przestrzenią do organizacji bankietów, studniówek, bali maturalnych do 400 osób. Oczywiście jest możliwość podziału tych sal, odpowiednio do ilości uczestników.

W naszym hotelu nawet przy mniejszych studniówkach/ balach maturalnych– odbywa się tylko jedna w danym czasie. Żadnych ukrytych opłat! Oprócz menu w usługę wliczona jest opłata za wynajem  sal bankietowych, obsługa kelnerska opłata za toalety i szatnię
Dysponujemy dużą powierzchnią hotelową i  zapraszamy i umożliwiamy rodzicom, przy kawie, obejrzenie Poloneza rozpoczynającego bal studniówkowy


Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto w którym znajduje się restauracja dysponuje własnym parkingiem.