Ristorante Con Giardino

Ristorante Con Giardino

Wybierz numer

58 533-69-46 663-200-454
k...@congiardino.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Ristorante Con Giardino Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Ristorante Con Giardino Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Ristorante Con Giardino Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Ristorante Con Giardino Gdańsk 1
 

O nas

Zazwyczaj straszne z nas gaduły, ale tutaj kazano nam napisać o sobie krótko i treściwie. Spróbujemy, ale tego nie możemy obiecać…
Zatem do rzeczy: kochamy gotować i karmić naszych Gości! Uwielbiamy łączyć smaki i odkrywać, co z tego wyniknie! Nasze autorskie interpretacje tradycyjnej włoskiej kuchni to nieustające źródło naszej radości – tym większej, gdy Wy również jesteście zachwyceni!
Słoneczna Italia jest naszą wielką miłością, dlatego w gdańskiej pięknej Oliwie stworzyliśmy klimatyczne miejsce, gdzie dzielimy się radością i pasją do włoskiej kuchni, a w sezonie słońcem, ogrodem pełnym kwiatów i zieleni, wspólnym grillowaniem i śpiewaniem.

Oceny (1)

Ala
Termin usługi: czerwiec 2019   

Jesteśmy zachwyceni tym miejscem i polecamy je wszystkim z czystym sumieniem. Organizowaliśmy w lokalu dość duże przyjęcie na największej sali. Zarówno my,jak i wszyscy nasi goście, byliśmy pod wrażeniem wyprawionego przyjęcia. Jedzenie było bardzo dobre,świeże, ciepłe, smaczne,dobrze doprawione. Po zakończeniu uroczystości osobiście podziękowaliśmy szefowi kuchni za starania, bo cały zespół zasługiwał na docenienie, na miłe słowa, ponieważ wszystko udało się znakomicie. Obsługa kelnerska była bardzo profesjonalna. Panie kelnerki i panowie kelnerzy byli dla wszystkich osób bardzo mili, życzliwi, uczynni. Ekipa lokalu doskonale zna całe menu i chętnie służy radą. Na szczególne wyróżnienie, serdeczne podziękowania oraz naszą wdzięczność zasługuje Pani Manager Ola, która jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Pomogła nam skomponować całe menu, a podczas całego przyjęcia cały czas (niczym dobry Anioł Stróż:) czuwała nad prawidłowym przebiegiem uroczystości, aby wszystko było na tip top,w punkt, żeby niczego nie zabrakło, aby wszyscy uczestnicy byli zadowoleni. Przed imprezą Pani Ola zaangażowała cały zespół do perfekcyjnego udekorowania stołów i całej sali oraz wejścia do lokalu.

Restauracje

6.0