Przedsiębiorstwo Budowlane Rol-Bud Sp. z o.o.

80-283 Gdańsk, Morenowe Wzgórze 26C/13
(Biuro terenowe: Jaśkowa Dolina 72/7A, 80-286 Gdańsk) Mapka
58 765-13-66
b...@rol-bud.com pokaż
www.rol-bud.com
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
3 aktywne ogłoszenia zobacz wszystkie
Pracownik budowlany Przedsiębiorstwo Budowlane Rol-Bud
Gdańsk
Pracownik ogólnobudowlany / будівельник Przedsiębiorstwo Budowlane Rol-Bud
Gdańsk
Inżynier Budownictwa Przedsiębiorstwo Budowlane Rol-Bud
Gdańsk

O nas

Organizacja i nadzór realizacji projektów budowlanych w ramach Generalnego Realizatora Inwestycji lub Inwestora Zastępczego.

Przedsiębiorstwo Budowlane ROL-BUD Sp. z o.o. od 10 lat zajmuje się kompleksowo serwisem gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym, wykonując roboty budowlane i instalacyjne w obiektach handlowych ECE PROJEKTMANAGEMENT POLSKA Sp. z o.o. takich jak m.in. Galeria Bałtycka, Alfa Centrum Gdańsk, Galeria Łódzka, Galeria Kaskada, Galeria Dominikańska, Galeria Poznań City Center i Galeria Krakowska oraz w obiektach RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o.Realizujemy również zlecenia dla generalnych wykonawców, m.in. Hochtief Polska S.A., Warbud S.A. czy Soletanche Polska Sp. z o.o.
Jako rzetelny, doświadczony wykonawca z pasją i zaangażowaniem oraz precyzją realizuje wszystkie przedsięwzięcia inwestycyjne, w szczególności:

1. Wykończenia powierzchni biurowych pod klucz - Przeprowadzenie remontu powierzchni biurowej nie musi wiązać się z przerwą w działalności firmy.
2. Kompleksowe wykończenia pod klucz powierzchni usługowych: sklepy, restauracje, bary itp.
3. Kompleksowe wykończenia apartamentów.
4. Budowa domów jednorodzinnych, obiektów usługowych i przemysłowych od podstaw.
5. Zarządzanie budową:
-opiniowanie projektu budowlanego, wykonawczego ze wskazaniem rozwiązań generujących nieuzasadnione koszty i propozycją rozwiązań zamiennych,
-przygotowanie szacunkowej wyceny planowanych do wykonania prac na podstawie projektu budowlanego, wykonawczego,
-przygotowanie harmonogramu robót
-udział w pracach przygotowawczych na terenie budowy, powiadomienie właściwych organów o terminach robót, uzyskanie oświadczeń i pozwoleń, nadzór kosztowo - techniczny na etapie wykonawstwa,
-bieżąca weryfikacja dokumentacji projektowej, kontrola kosztów i terminowości, nadzór techniczny, kontrola jakości wykonywanych robót,
-odbiór robót oraz obsługa gwarancyjna, kontrola obiektu przed odbiorem, odbiór i weryfikacja dokumentacji powykonawczej, rozliczenie końcowe robót z każdym z wykonawców,
6. Doradztwo techniczne:
-optymalizacja kosztów i harmonogramu poprzez weryfikację otrzymanych przez Klienta dokumentów oraz identyfikacja obszarów generujących nieuzasadnione koszty i czas z zaproponowaniem alternatywnych rozwiązań.
W naszej działalności najważniejszy jest inwestor i jesteśmy świadomi, że egzystencja naszej firmy oraz kontynuacja jej sukcesu zależy od tego, jak dobrze odpowiadamy na jego potrzeby. Pragniemy być nie tylko rzetelnym wykonawcą, lecz także fachowym doradcą inwestora w całym procesie budowlanym. Wierzymy, iż nasza fachowa wiedza poparta długoletnim doświadczeniem nie tylko uprawnia nas, lecz także zobowiązuje do takiego działania. Naszym celem jest wykonywanie usług o najwyższej jakości, zawsze w uzgodnionych terminach, zwracając przy tym również uwagę na ekonomiczną opłacalność nakładów.
Współpraca z tak wymagającymi klientami jak wspomniane ECE PROJEKTMANAGEMENT Polska SP. z o.o., RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o, Hochtief Polska S.A., Warbud S.A. czy Soletanche Polska Sp. z o.o. , którzy cenią sobie najwyższą jakość, bezpieczeństwo i doświadczenie jest dowodem na rzetelność naszych usług. W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dostosowując nasze usługi do konkretnych sytuacji i zapotrzebowania.

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Nadzór budowlany

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • terminowość:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Budowlańcy

Czego oczekujesz od ekipy remontowej? Budowlanej? Że wiedzą co robią, wiesz kiedy to zrobią, potrafią to zrobić, masz kogo się doradzić, wiesz, że przyjdą do pracy i wiesz ile za to zapłacisz. Tacy właśnie są!

 • Adam
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2019
opinia

6.0

w kategorii

Nadzór budowlany

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • terminowość:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Szymon - opinia

Świetny kontakt P.Marek słucha klienta Pamięta o wszystkim co potrzebujesz Zawsze doradzi , uratuje ,,bałagan,, po poprzednich ekipach . Co ważne ma Fachowców, a nie ludzi z ,,łapanki,,... Inni nie chcieli się bawić w poprawki..... A ja mam w końcu duży stres z głowy Bardzo Dziękuję Wszędzie Polecam Firmę Rolbud Szymon G.

 • Szymon
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »