Ros-Trans - usługi transportowe

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni
Kosakowo 81-198, Chrzanowskiego 8 (k/Gdyni)

Ros-Trans

Wybierz numer

601-414-141
i...@rostrans.pl pokaż
Otwarte do 20:30 więcej

O nas

Ros-Trans - przewozy pasażerskie to sprawdzony sposób na szybki, bezpieczny transport krajowy oraz transport międzynarodowy. Polska i cała Europa to główny obszar pracy wykwalifikowanego zespołu zawodowych kierowców.
„Firma Transportowa Ros-Trans jest rodzinną firmą z 20 letnim doświadczeniem, oferujemy naszym klientom, bezpieczeństwo, świetna obsługę i punktualność. Flota autokarowa składa się z pojazdów marki Mercedes, która charakteryzuje się wysokim komfortem oraz nienaganną prezencją. Świadczymy szeroki zakres usług, który dzięki doświadczonym kierowcom zostanie wykonany profesjonalnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !”

Oceny (5)

Elizabeth
Termin usługi: luty 2024

Byliśmy na obozie w Szklarskiej Porębie. Nowoczesny autokar, profesjonalny kierowca Pan Julian. Wszystkim serdecznie polecam. Najlepszy Wynajem Autokarów w Gdyni

Przewozy autokarowe

6.0
Kacper
Termin usługi: luty 2024

Najlepszy wynajem autokarów w Gdyni. Pan Julian, to wspaniały kierowca z poczuciem humoru, oraz pomocna ręką dla klienta. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego kierowcy. Autobus bardzo nowoczesny, czysty i zadbany. Wycieczka po Norwegii minęła nam w mgnieniu oka. Było widać i czuć, że nie jest to ich pierwsza wycieczka w te regiony. Serdecznie polecamy tę firmę i dziękujemy za profesjonalny serwis, gdy będziemy w Trójmieście, zdecydowanie skorzystamy z tej firmy autokarowej. Pozdrawiam Kacper

Przewóz osób

6.0
Mariusz
Termin usługi: wrzesień 2019

Świetny przewóz osób wykonany przez firmę Pana Piotra. Wraz z drugim kierowca bezpiecznie i komfortowo przewieźli nas do Włoch. Super ! Polecam każdemu.

Przewóz osób

6.0
Małgorzata
Termin usługi: sierpień 2019

Byliśmy na wycieczce z Panem Piotrem, polecam bardzo serdecznie. Wygodnie, bezpiecznie i komfortowo. Kierowcy mili i w koszulach ! Polecam bardzo serdecznie wszystkim.

Przewozy autokarowe

6.0
Mateusz
Termin usługi: kwiecień 2019

Klasa sama w sobie. Polecam bardzo, najlepsze przewozy autokarowe na świecie!

Przewozy autokarowe

6.0