Rosotravel.com

Gdańsk 80-126, Myśliwska

Rosotravel.com

Wybierz numer

500-345-300
c...@rosotravel.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Rosotravel.com Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Rosotravel.com Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Rosotravel.com Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Rosotravel.com Gdańsk +5 1

TV Filmy

4

Wycieczka z degustacją piwa - Gdansk Beer Tasting Tour

O nas

Jak niezapomniana wizyta w Trójmieście to tylko z Rosotravel. Pokazujemy Gościom indywidualnym oraz grupowym Gdańsk w intrygujący sposób. Weż udział w wycieczce historycznej z humorem, kulturowej czy degustacyjnej. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!
Szukasz pomysłu na ciekawy pobty w Gdańsku, przewodników przedstawiających historię oraz kulturę w ciekawy i zabawny sposób, a może chcesz zorganizować niezapomnianą impreże integracyjną dla swoich praocwników? Te i wiele innych inspiracji znajdziesz na naszej stronie, a nasi specjaliście dostosują wybraną wycieczkę do Twoich potrzeb.

Rosotravel.com zostało założone jako firma rodzinna, charakteryzująca się doskonałą obsługą klienta i dążeniem do perfekcji podczas każdej wycieczki prowadzonej przez ekspertów w danej tematyce.

Organizujemy wycieczki:

Muzea i zwiedzanie
Gdansk Główne i Stare Miasto, wycieczki przyrodnicze, wycieczki kulturalne i kulturowe oraz zwiedzanie muzeów z biletami bez kolejki

Wycieczki degustacyjne
Degustacja polskiej kuchni, degustacja wódki, degustacja piwa, degustacja whisky, degustacja wina lub kombinacje.

Wycieczki wyjazdowe
Wycieczki do najpopularniejszych atrakcji i miast w Polsce np.  Zamek w Malborku, Muzuem Stutthof, wycieczka do Warszawy, Krakow, Auschwitz czy Wieliczki.

Wycieczki rozrywkowe
Organizujemy imprezy firmowe, wieczory kawalerskie / panieńskie, wycieczki urodzinowe i integracje. Zaufaj lokalnemu ekspertowi i nie rób nic więcej.

Wycieczki dostosowane do klienta
Wycieczki dostosowane do Twoich potrzeb. Możemy połączyć to, co chcesz, np. degustacja polskiego jedzenia ze zwiedzaniem miasta połączona z rejsem po Wiśle.

Wszystkie nasze wycieczki znajdziesz na stronie https://rosotravel.com/ 

Jeżeli interesuje Cię spersonalizowana wycieczka - skontaktuj się z nami +48 500 345 300 contact@rosotravel.com