Biuro Podróży Szczypta Świata - biuro podróży dalekich i bliskich

Biuro Podróży Szczypta Świata

Wybierz numer

58 300-03-48 600-402-790
b...@szczyptaswiata.com.pl pokaż
Godziny otwarcia więcej
  • Zdjęcie 1/27 - Biuro Podróży Szczypta Świata Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/27 - Biuro Podróży Szczypta Świata Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/27 - Biuro Podróży Szczypta Świata Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/27 - Biuro Podróży Szczypta Świata Gdańsk +24 1
 

Artykuły o nas

O nas

Biuro powstało z pomysłu dynamicznych osób, które tworząc dla Państwa ofertę postanowiły połączyć pełen profesjonalizm z dbałością o Państwa portfel. Oferta: Turystyka Szkolna, Usługi Przewodnickie, Wczasy, Wycieczki, Turystyka Przyjazdowa, obozy.
Nasza Działalność obejmuje głównie dwie sfery: turystykę szkolną i grupową oraz turystykę przyjazdową. Swoją ofertę kierujemy więc przede wszystkim do dzieci i młodzieży, firm, zakładów pracy, instytucji oraz turystów wypoczywających na Pomorzu.

Turystyka szkolna i grupowa
Dla Dzieci i dorosłych organizujemy wyjazdy jedno- i wielodniowe do najpiękniejszych regionów Polski, wycieczki zagraniczne, zielone szkoły i biwaki oraz wycieczki po Trójmieście i okolicach. Najdroższym milusińskim gwarantujemy bezpieczny wypoczynek i dobrą zabawę, a ich rodzicom przystępną cenę. Turystom dorosłym oferujemy wyjazdy integracyjne oraz ciekawe programy zwiedzania po najpiękniejszych zakątkach Polski i Europy.

Turystyka Przyjazdowa
Dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych odwiedzających pomorze przygotowaliśmy specjalną ofertę wycieczek krajoznawczych po naszym regionie. Zapewniamy ciekawe programy wycieczek, rezerwację noclegów, biletów wstępu jak również najlepszych pilów i przewodników (również w j. angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i rosyjskim).

www.szczyptaswiata.com.pl
www.toursingdansk.pl
www.tourenindanzig.pl