Rozgłos Gdyńska Akademia Dźwięku

Gdynia 81-577, Jana Kazimierza 17

Rozgłos

Wybierz numer

510-158-325 720-887-688
a...@gmail.com pokaż
Otwarte do 20:00 więcej

O nas

Szkoła nauki śpiewu, emisji głosu, gry na pianinie, gry na flecie poprzecznym, ukulele, gitarze klasycznej i elektrycznej, perkusji, skrzypcach oraz rytmiki. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Rozgłos Gdyńska Akademia Dźwięku powstała z miłości do muzyki i z pasji uczenia. Jest miejscem dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z muzyką jak i dla tych, które chcą rozwinąć swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów. Akademia gwarantuje indywidualne oraz profesjonalne podejście do każdego z uczniów. Naukę można rozpocząć już od najmłodszych lat. Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na Akademię Muzyczną jak i do szkół teatralnych. Oferujemy przygotowanie do programów muzycznych: Mam Talent, Voice of Poland, The Voice Kids. Nasi najlepsi uczniowie reprezentują nas w konkursach regionalnych oraz ogólnopolskich
Na lekcjach posługujemy się profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu uczestnik zajęć przygotowany jest do występów na scenie.

Muzyka jest czynnikiem, który wzbogaca osobowość i życie człowieka, czyni je bogatszym, jest promieniem rozjaśniającym codzienną rzeczywistość.

O ZAŁOŻYCIELCE

Joanna Chęcińska-Mystkowska - absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku z fakultetem z wokalu jazzowego u Krystyny Stańko. Ukończyła podyplomowe studia z Etnomuzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Były instruktor wokalu w Broadway Musical School oraz nauczyciel gry na pianinie i flecie poprzecznym w Pierwszym Prywatnym Ognisku Muzycznym w Gdyni. Uczyła Kształcenia słuchu w Sopockiej Szkole Muzycznej. Jej uczniowie są laureatami wielu konkursów regionalnych i ogólnopolskich a także studentami renomowanych Akademii Muzycznych oraz Szkół Teatralnych. Pasjonatka białego śpiewu. Od wielu lat uczęszcza na różnego rodzaju warsztaty związane z muzyką tradycyjną całego świata. Brała udział między innymi w warsztatach z tradycyjnego śpiewu polskiego, bułgarskiego, ukraińskiego, hinduskiego, macedońskiego a także techniki joik. Ponadto współtworzyła płytę z pieśniami gruzińskimi. Uczyła się między innymi u osób takich jak: Maria Pomianowska, Agata Harz, Dragan Dautkovski, Anoop Mishra, Vladiswar Nadishana, Weronika Grozdew – Kołacińska, Tatiana Sopiłka, Adam Strug, Ewa Grochowska. W 2016 była uczestnikiem całorocznych warsztatów śpiewu tradycyjnego prowadzonych przez Ewę Grochowską - Akademia Głosów Tradycji. W 2016 z zespołem AGT wystąpiła na festiwalu Globaltica. Prowadziła warsztaty białego śpiewu organizowane przez Studio Artystyczne Muza, Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdyni, Wejherowskie Centrum Kultury. Prowadziła również warsztaty musicalowe. Na specjalne zaproszenie Gdańskiego „Teatru w oknie” nagrała dzwonki na telefon inspirowane muzyką ludową będące nagrodą w akcji crowdfundingowej. Pracowała nad realizacją musicalu Bitwa o Broadway wystawianego w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Oceny (8)

Agata
Termin usługi: grudzień 2023 

Zajęcia śpiewu z Asią, w gronie świetnych kobiet, wyzwalają we mnie ogromną radość i energię. Jest to wspaniała przygoda i zabawa.Asia jest bardzo zaangażowana, a słuchanie jej śpiewu to czysta przyjemność. Polecam z całego serca Rozgłos!

Kursy muzyczne

6.0
Agata
Termin usługi: grudzień 2023 

Po wielu latach przerwy postanowiłam wrócić do śpiewu, trafiłam do Rozgłosu na warsztaty, a potem do Zespołu dla dorosłych i był to strzał w 10tkę! Profesjonalna nauka, przemiła atmosfera i branie pod uwagę potrzeb uczestników sprawia, że co tydzień lecę na zajęcia jak na skrzydłach :)

Kursy muzyczne

6.0
Emily
Termin usługi: grudzień 2023 

Polecam z całego serca zajęcia wokalne dla dorosłych - to nie tylko lekcje, to prawdziwa uczta dla duszy. Indywidualne podejście do każdej osoby sprawia, że każda lekcja staje się jak magiczna podróż do odkrywania swojego własnego dźwięku. Każde zajęcia to nie tylko sztuka śpiewu, ale prawdziwe terapeutyczne doświadczenie.

Kursy muzyczne

6.0
Beata A
Termin usługi: grudzień 2023 

Bardzo polecam. Cudowne miejsce, gdzie nauczysz się wszystkiego, co związane z muzyką (grać, śpiewać - do wyboru do koloru). Świetna kadra.

Odpowiedź obiektu:

Ślicznie dziękuję.

Kursy muzyczne

6.0
Agnieszka
Termin usługi: czerwiec 2022 

Gorąco polecam tę szkołę - w szczególności Panią Joannę i Panią Maję. Córka od 3 lat uczy się gry na pianinie, cierpliwość i zaangażowanie Pań jest pełne podziwu

Kursy muzyczne

6.0
Ania
Termin usługi: czerwiec 2022 

Polecam z czystym sumieniem! Córka bardzo zadowolona, a niełatwo przekonać ją do jakichkolwiek zajęć. Zaczynaliśmy z p. Asią lekcje śpiewu, teraz gra na pianinie i chęć kontynuacji nauki ️

Placówki artystyczne

6.0
Amelia
Termin usługi: maj 2022 

Polecam, nauczyciele bardzo mili córka z przyjemnością chodziła na zajęcia, dzięki którym nauczyła się gry

Kursy muzyczne

5.5
Monika
Termin usługi: maj 2022 

Córka z chęcią uczestniczy na zajęcia które sama sobie wymyśliła. Dobre podejście nauczyciela sprawia, że dziecko nie zniechęciło się jak to czasami bywa.

Kursy muzyczne

5.8