Rozgłos Gdyńska Akademia Dźwięku

Rozgłos

Wybierz numer

510-158-325
a...@gmail.com pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
 • Zdjęcie 1/9 - Rozgłos Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/9 - Rozgłos Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/9 - Rozgłos Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/9 - Rozgłos Gdynia +6 1

O nas

Szkoła nauki śpiewu, emisji głosu, gry na pianinie, gry na flecie poprzecznym, ukulele, gitarze, skrzypcach oraz rytmiki. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Rozgłos Gdyńska Akademia Dźwięku powstała z miłości do muzyki i z pasji uczenia. Jest miejscem dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z muzyką jak i dla tych, które chcą rozwinąć swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów. Akademia gwarantuje indywidualne oraz profesjonalne podejście do każdego z uczniów. Naukę można rozpocząć już od najmłodszych lat. Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na Akademię Muzyczną jak i do szkół teatralnych. Oferujemy przygotowanie do programów muzycznych: Mam Talent, Voice of Poland, The Voice Kids. Nasi najlepsi uczniowie reprezentują nas w konkursach regionalnych oraz ogólnopolskich
Na lekcjach posługujemy się profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu uczestnik zajęć przygotowany jest do występów na scenie.

Muzyka jest czynnikiem, który wzbogaca osobowość i życie człowieka, czyni je bogatszym, jest promieniem rozjaśniającym codzienną rzeczywistość.

O ZAŁOŻYCIELCE

Joanna Chęcińska-Mystkowska - absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku z fakultetem z wokalu jazzowego u Krystyny Stańko. Ukończyła podyplomowe studia z Etnomuzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Były instruktor wokalu w Broadway Musical School oraz nauczyciel gry na pianinie i flecie poprzecznym w Pierwszym Prywatnym Ognisku Muzycznym w Gdyni. Uczyła Kształcenia słuchu w Sopockiej Szkole Muzycznej. Jej uczniowie są laureatami wielu konkursów regionalnych i ogólnopolskich a także studentami renomowanych Akademii Muzycznych oraz Szkół Teatralnych. Pasjonatka białego śpiewu. Od wielu lat uczęszcza na różnego rodzaju warsztaty związane z muzyką tradycyjną całego świata. Brała udział między innymi w warsztatach z tradycyjnego śpiewu polskiego, bułgarskiego, ukraińskiego, hinduskiego, macedońskiego a także techniki joik. Ponadto współtworzyła płytę z pieśniami gruzińskimi. Uczyła się między innymi u osób takich jak: Maria Pomianowska, Agata Harz, Dragan Dautkovski, Anoop Mishra, Vladiswar Nadishana, Weronika Grozdew – Kołacińska, Tatiana Sopiłka, Adam Strug, Ewa Grochowska. W 2016 była uczestnikiem całorocznych warsztatów śpiewu tradycyjnego prowadzonych przez Ewę Grochowską - Akademia Głosów Tradycji. W 2016 z zespołem AGT wystąpiła na festiwalu Globaltica. Prowadziła warsztaty białego śpiewu organizowane przez Studio Artystyczne Muza, Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdyni, Wejherowskie Centrum Kultury. Prowadziła również warsztaty musicalowe. Na specjalne zaproszenie Gdańskiego „Teatru w oknie” nagrała dzwonki na telefon inspirowane muzyką ludową będące nagrodą w akcji crowdfundingowej. Pracowała nad realizacją musicalu Bitwa o Broadway wystawianego w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Opinie (1)

Anna Nowicka
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2021 

Bardzo podoba mi się działalność Rozgłosu i szeroki zakres oferty

w kategorii

Placówki artystyczne

6.0
 • oferta:
  6
 • atrakcyjność:
  6
 • klimat i wystrój:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6