RUSSJAN Apartment & House

RUSSJAN Apartment & House

Wybierz numer

58 351-12-02
k...@russjan.com pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - RUSSJAN Apartment & House Sopot 4
  • Zdjęcie 2/14 - RUSSJAN Apartment & House Sopot 3
  • Zdjęcie 3/14 - RUSSJAN Apartment & House Sopot 2
  • Zdjęcie 4/14 - RUSSJAN Apartment & House Sopot +11 1
 

O nas

RUSSJAN Apartment & House oferuje wyjątkowe i luksusowe nieruchomości oraz energię i zaangażowanie w działaniu. Przedstawiamy perfekcyjnie przygotowane oferty. Wejdź do naszego eleganckiego butiku www.RUSSJAN.com. 
Zapraszamy!
RUSSJAN Apartment & House to wiodący na trójmiejskim rynku operator luksusowych nieruchomości. Nasze działania koncentrują się w Sopocie wokół prestiżowych apartamentów i ciekawych inwestycyjnie obiektów. W ofercie posiadamy wyselekcjonowane i z dbałością o detal opracowane oferty. Nasz kameralny Zespół Ekspertów jest zorientowany na współpracę z wymagającym Klientem.

DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI: NASZA ENERGIA, DOŚWIADCZENIE I ZAANGAŻOWANIE!


 

Oceny (107)

Paweł
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: październik 2023

Ogromne podziękowania dla firmy Russjan za udaną transakcję sprzedaży mieszkania w Gdyni. Pan Mateusz już od samego początku wzbudził we mnie i żonie ogromne zaufanie, dlatego jednogłośnie zdecydowaliśmy, że to właśnie jemu powierzymy to zadanie. Przez cały okres trwania naszej umowy byliśmy informowani o potencjalnych klientach i spotkaniach. Strategia sprzedaży była trafnie ustalona i finalnie apartament został sprzedany korzystniej niż zakładaliśmy przed podjęciem współpracy z agencją. Pełen profesjonalizm, standard usługi na najwyższym poziomie, uczciwe warunki, ale przede wszystkim przemiła atmosfera. Mam nadzieję, że będziemy mieć jeszcze okazję do rozmów, może tym razem jako kupujący. Serdecznie polecam każdemu, kto stoi przed wyborem agencji.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agata
Termin usługi: lipiec 2023

Profesjonalnie, zabawnie, sprawnie i sympatycznie. Polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Oskar Kohlbrenner
Termin usługi: luty 2023

Sprawna, profesjonalna i satysfakcjonująca współpraca z p. Orianą Gołuńska przy najmie mieszkania. W przeciągu paru dni nieruchomość została przygotowana i wystawiona na rynek przez agencję nieruchomości, jak i również znalezienie odpowiednich najemców. Warty docenienia sprawny kontakt telefoniczny i mailowy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anna Seitz-Wichłacz
Termin usługi: grudzień 2022

Miałam przyjemność przez "chwilę " korzystać z pomocy Pani Oriany Gołuńskiej przy zakupie mieszkania w Sopocie. To wybitna profesjonalistka !!! Tego samego dnia spotkałam się z czterema różnymi agentkami i zanim pozostałe trzy odpowiedziały mi na zadane im pytania , Ona w ciągu tygodnia załatwiła wszystko ! Cudowna , pomocna i dostępna nawet póżnym wieczorem !!! . Życzę jej wszystkiego najlepszego, powinna szkolić agentów w całej Polsce ! Dziękuję bardzo, bardzo !

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Mirka
Termin usługi: lipiec 2022

Skontaktowałam sie z biurem Russjan ze względu na wyszukane i interesujące oferty. Przejęła mnie p. Jola Bakalarska i od pierwszego spotkania czułam ze mam do czynienia z profesjonalnym biurem i obsługa. Pani Jola Bakalarska dopilnowała kwestii formalnych, prowadziła sprawny arbitraż oraz interakcje podczas zawierania umowy i transakcji. To osoba dyspozycyjna, rzetelna i cierpliwa ;-)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Kalina
Termin usługi: czerwiec 2022

Jestem bardzo zadowolona z opiekuna oferty Pana Mateusza Licznerskiego, którego profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie przeprowadziły mnie bezstresowo przez proces wynajęcia mieszkania.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Katarzyna Sz.
Termin usługi: czerwiec 2022

Bardzo profesjonalne podejście do tematu sprzedaży. Fachowe doradztwo. Pan Mateusz Licznerski wykazał się niebywałą skutecznością i zaangażowaniem. Nieruchomość sprzedana korzystnie w niecałe dwa tygodnie. Opieka Agenta aż do podpisania aktu notarialnego (co dało poczucie bezpieczeństwa transakcji) Polecam Agencje Pośrednictwa Russjan.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jolanta Miśko
Termin usługi: maj 2022

Pani Oriana Gołuńska znalazła dla nas super mieszkanie - w Gdańsku, blisko Starówki, z widokiem na Marinę, Żurawia (wow), w pięknym otoczeniu - totalny zachwyt. Pani Oriana prowadziła nas za rączkę jak dzieci (trochę nieogarnięte dzieci) - wszystko skończyło się sukcesem. Zaangażowanie i profesjonalizm P Oriany były głównym elementem tego sukcesu.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Łukasz
Termin usługi: luty 2022

Polecam współpracę z agencją nieruchomości Marek Russjan Apartment & House. Podziękowania dla Pani Moniki Baranowskiej za profesjonalną obsługę oraz sprawną i szybką komunikację.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Natalia
Termin usługi: luty 2022

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Moniką Baranowską. Osoba niezwykle profesjonalna, przesympatyczna,pracowita z doświadczeniem i wiedza. Jako jedyna agentka w Trójmieście odpowiadała na każdy nasz telefon, była dostępna kiedy tylko mieliśmy jakieś pytania. Myśle, ze trudno jest znaleść w Polsce osoby z tak wysoka kulturą obsługi klienta.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Łukasz Małecki
Termin usługi: listopad 2021

Zarówno Agentka - Pani Oriana Gołuńska, jak i samo biuro nieruchomości russjan apartment & House z którymi współpracowaliśmy są godni polecenia. Spotkaliśmy się z bardzo profesjonalną obsługą. Pani Oriana znała odpowiedź na każde nasze pytanie oraz była pomocna w każdej kwestii. Szybko poznała nasze potrzeby i upodobania. Żaden detal nie umknął jej uwadze. Przedstawione nam oferty były dopasowane do naszych zmieniających się potrzeb. Wykazała także bardzo dużo cierpliwości. Czuliśmy się zaopiekowani zarówno w trakcie poszukiwania nieruchomości, podczas podpisywania umowy jak również i po jej zawarciu. Po wieloletnich doświadczeniach z różnymi biurami nieruchomości, kontakt, kompetencje, niesamowita energia i zawsze szeroki uśmiech Pani Oriany były dla nas miłym zaskoczeniem i dowodem, że w nieoczekiwanych okolicznościach można spotkać super ludzi.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Wioletta
Termin usługi: grudzień 2021

Kompleksowe podejście do sprzedaży mieszkania. Pełna współpraca ze sprzedającym, na każdym etapie. Szczególne podziękowania dla Pani Oriany Gołuńskiej, która dołożyła wszelkich starań, wykazała się ogromną cierpliwością i uruchomiała całą masę swoich kontaktów, efektem czego było znalezienie właściwego klienta i sprawne przeprowadzenie transakcji sprzedaży mieszkania. polecam !

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Jolanta
Termin usługi: lipiec 2021

Gorąco polecam! Bardzo profesjonalne i rzetelne biuro nieruchomości. Przede wszystkim dziękuję Pani Orianie za Jej troskę i zaangażowanie w obsługę całego procesu wynajmu mieszkania.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Anna i Zbigniew Rączka
Termin usługi: maj 2021

Z przyjemnością polecam współpracę z Panią Jolantą Bakalarską z russjan apartment & HOUSE w Sopocie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w każdym momencie współpracy i oczywiście pomoc w najdrobniejszej kwestii związanej ze sprzedażą nieruchomości. Polecamy !

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Małgosia
Termin usługi: kwiecień 2021

Firma profesjonalna, godna zaufania, rzetelna od początku do końca, szczególne podziękowania dla pani Oriany za zaangażowanie oraz pomoc na każdym etapie sprzedaży.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jolanta
Termin usługi: kwiecień 2021

Z przyjemnością moge wyrazić bardzo pozytywną opinię na temat Agencji Russjan Apartment & House. Bylam Klientem p. Moniki Baranowskiej i p. Marka, którzy w profesjonalny sposób przeprowadzili mnie przez proces zakupu nieruchomosci. Pani Monika wykazała się ogromna cierpliwością, szybko i rzetelnie odpowiadała na moje wszystkie pytania i wątpliwosci. Szczególne podziękowania należą się za dopilnowanie kwestii formalnych i dyspozycyjność. Moge z pełnym przekonaniem polecić p. Monikę Baranowska i cały zespół Agecji Russjan

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
K. Trawińska-Konador
Termin usługi: kwiecień 2021

Każdemu, kto poszukuje profesjonalnej, serdecznej i kulturalnej obsługi przez agencję nieruchomości, polecam russjan apartament&House z Sopotu. Szczególne podziękowania dla Pani Moniki Baranowskiej za rzetelność, wiedzę i zaangażowanie. Przez cały okres finalizowania wszystkich formalności i samej transakcji miałam poczucie nieustającego wsparcia i profesjonalnego doradztwa. Dziękuję!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jacek
Termin usługi: styczeń 2021

Współpraca z biurem Russjan to profesjonalizm. Polecamy. Podziękowania dla Pani Moniki Baranowskiej za obsługę.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.4
Dominik
Termin usługi: październik 2020

Pani Magdalena Makać wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i rozwiała wątpliwości. Podczas dopełniania formalności w każdej chwili była do naszej dyspozycji i służyła pomocą. Dziękujemy za profesjonalną obsługę.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Małgorzata
Termin usługi: lipiec 2020

Współpraca z biurem Russjan to wielka przyjemność. Polecamy w 100 %. Szczególne podziękowania dla Pani Moniki Baranowskiej i Jolanty Bakalarskiej za profesjonalną obsługę! Nie wyobrażam sobie lepiej przeprowadzonej transakcji sprzedaży i kupna!!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0