Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Wybierz numer

58 555-83-80 506-474-217
r...@sopocka.edu.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/15 - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych Sopot 4
  • Zdjęcie 2/15 - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych Sopot 3
  • Zdjęcie 3/15 - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych Sopot 2
  • Zdjęcie 4/15 - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych Sopot +12 1
 

TV Filmy

27

Rekrutacja na studia – poznaj szczegóły! #SANS #Sopocka

O nas

Właśnie rekrutujemy! Rozpocznij studia od semestru letniego w marcu. Obowiązuje promocja na wpisowe - 0 zł.

Biuro Rekrutacji SANS pracuje od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Masz pytanie? zadzwoń (506 474 167) lub napisz (rekrutacja@sopocka.edu.pl).

Cieszymy się opinią jednej z najlepszych uczelni w regionie, co potwierdzają wysokie pozycje w rankingach i konkursach. Kształcimy w zakresie finansów, biznesu, ekonomii, inżynierii produkcji i architektury. Realizujemy studia we wszystkich trybach.
Cieszymy się opinią jednej z najlepszych uczelni w regionie, co potwierdzają wysokie pozycje w rankingach i konkursach. Kształcimy w zakresie finansów, biznesu, ekonomii, inżynierii produkcji i architektury. Realizujemy studia we wszystkich trybach: dziennie, weekendowo, hybrydowo oraz online.

Jako uczelnia z 20-letnim doświadczeniem tworzymy przestrzeń przyjazną do nauki, ale również rozwoju osobistego. Naszym studentom zapewniamy płatne praktyki i staże w najbardziej prestiżowych firmach w Trójmieście i nie tylko. 
Od 16 lat posiadamy też filię w Chojnicach.

Nowoczesne formy kształcenia, wsparcie Akademickiego Biura Karier, wymiana międzynarodowa w ramach programu Erasmus+, darmowe kursy i szkolenia, wysokie stypendia (nawet do 900 pln/msc), elastyczny system opłacania studiów – to tylko niektóre plusy wspominane przez naszych absolwentów.

Międzyuczelniany Wydział Biznesowo-Lingwistyczny 
Business and languages
 
Studia I stopnia (licencjackie) 
 ➜ Wydział Ekonomii i Finansów: 
Ekonomia
Ekonomia - dualne
Ekonomia - online
Economics
Finanse i rachunkowość
Finanse i ekonomia biznesu - dualne
Rachunkowość i controlling – studia dualne
 
 ➜ Wydziału Architektury, Inżynierii i Sztuki:
Wzornictwo 
Architektura
Architektura wnętrz
Architektura krajobrazu
Zarządzanie i inżynieria produkcji
 
Studia II stopnia (magisterskie)  
 ➜ Wydział Ekonomii i Finansów:  
Ekonomia
Economics
Ekonomia - online
Finanse i rachunkowość
Finanse i rachunkowość - online
Finance and Accounting with ACCA Acreditation

 ➜ Wydziału Architektury, Inżynierii i Sztuki: 
Architektura
Architektura wnętrz

Oferta studiów podyplomowych jest modyfikowana co roku, w oparciu o trendy i zapotrzebowanie rynku pracy. Prestiż uczelni i malownicza aura Sopotu przyciągają słuchaczy z całej Polski. Wykaz kierunków: Dla kandydata

Co nas wyróżnia?
• Jako jedyna uczelnia na Pomorzu prowadzimy wszystkie kierunki architektoniczne;
• Nasi studenci biorą udział w darmowych kursach i szkoleniach (o wartości do 15 tys. zł na studenta finansowane ze środków UE);
• Zapewniamy praktyki, wyjazdy studyjne do największych firm w Polsce i płatne staże;
• Prowadzimy studia dualne , które umożliwiają łączenie nauki i praktyki - nasi absolwenci otrzymując dyplom mają już dwa lata doświadczenia zawodowego; 
• Dodatkowo umożliwiamy studiowanie w trybie online, co ułatwia edukację dla osób z różnych stron kraju i za granicą!;
• Dysponujemy doskonale przygotowanymi pracowniami (m.in. pracownia nowych mediów, prototypownia);
• Dbamy o to, by nasi studenci dobrze znali języki obce;
• Posiadamy liczne certyfikaty, akredytacje (m.in ACCA oraz Fundacji Edukacji i Szkolnictwa Wyższego), a nasza kadra to wykładowcy praktycy;
• Programy studiów przygotowujemy z praktykami biznesu, intensywnie współpracujemy z największymi firmami i przedsiębiorstwami.

 

Oceny (13)

Ada
Termin usługi: sierpień 2023 

Bardzo chwalę sobie studia na tej uczelni - licencjat kończyłam na innej, a na magisterkę wybrałam SANS i przyznam, że była to najlepsza decyzja - wszyscy starają się nam pomóc w razie potrzeby i zawsze możemy liczyć na wsparcie

Szkoły wyższe

6.0
Patryk
Termin usługi: sierpień 2023 

Świetna uczelnia

Szkoły wyższe

6.0
Kate
Termin usługi: sierpień 2023 

Rekrutacja przebiegła pomyślnie i bardzo przyjemnie. Panie z pokoju 021 są przemiłe i taaakie pomocne! Zobaczymy jak będzie później:P

Szkoły wyższe

6.0
Daria
Termin usługi: sierpień 2023 

Bardzo mila atmosfera i jakość nauczania :)

Szkoły wyższe

6.0
Alicyjka
Termin usługi: kwiecień 2023 

Jeśli ktoś się zastanawia nad tą uczelnią to naprawdę warto. Jeśli chodzi o studia inżynierskie to nie stracicie ani pieniędzy, ani czasu. Na duży plus zajęcia co dwa tygodnie i wykładowcy, którzy mają pojęcie czego uczą i szanują czas studentów, dodatkowo wyjątkowa obsługa w dziekanacie, kobiety uśmiechnięte i poratują z niejednej opresji. Generalnie bardzo polecam.

Szkoły wyższe

6.0
Klaudia
Termin usługi: marzec 2023 

Bardzo przyjazny kontakt z dziekanatem, co jest warte podkreślenia. Zawsze Panie z Dziekanatu pomagały Nam studentom w uzyskaniu dokumentów, podpisów przy składaniu Podań. Świetna kadra dydaktyczna szczególnie dot. wykładowców z PG, zawsze odpisują na maile, jest z nimi kontakt, co także jest rzadkością na innych uczelniach. Polecam!

Szkoły wyższe

6.0
Paula
Termin usługi: marzec 2023 

Wysoka jakość nauczania, wyrozumiałość i ogrom empatii - to wszystko otrzymałam od całej społeczności akademickiej. Polecam!

Szkoły wyższe

6.0
agnieszka
Termin usługi: grudzień 2022 

Serdecznie polecam studiowanie na tej uczelni! studiowalam kierunek architektura. uczelnia wspiera przy rozwijaniu szerszego spojrzenia na architekturę i inne aspekty projektowania, zajęcia działają na kreatywność, kładziony jest nacisk na prace w grupie i prezentacje swoich projektów. Jeśli chcesz się uczyć i dalej tworzyć - działaj - samo nic się nie zrobi - tu masz odpowiednie warunki:)

Szkoły wyższe

6.0
B
Termin usługi: styczeń 2023 

Z całego serducha polecam!!!! Trzeba się uczyć, ale w miłej atmosferze naprawdę warto :)

Szkoły wyższe

6.0
Radek Nowak
Termin usługi: styczeń 2023 

Bardzo solidna uczelnia zawodowa. Przyjaźni wykładowcy i Władze Uczelni.

Szkoły wyższe

6.0
PML
Termin usługi: styczeń 2023 

Jestem bardzo zadowolona ze studiów w SANSie. jestem na drugim roku architektury i nie zamieniłabym tych studiów na żadne inne. Panuje tu świetna atmosfera, wykładowcy są profesjonalni i obeznani z najnowszymi trendami. Nie mogłam lepiej trafić. Polecam!

Szkoły wyższe

6.0
MG
Termin usługi: grudzień 2022 

Z pełną świadomością szerzonych przeze mnie opinii, wśród mojego grona znajomych, mogę w pełni polecić Uczelnię każdej osobie, która na co dzień pracuje. Sam jestem osobą pracującą, dodatkowo studiującą i Uczelnia jest bardzo przychylna takiemu systemowi funkcjonowania. Co więcej stara się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich studentów, o czym świadczy fakt, że opinie studentów wyrażane podczas przeprowadzanych ankiet, są dla Władz Uczelni bardzo cenne. Moja grupa przekonała się o tym wielokrotnie, ponieważ jeśli odzew w ankietach był rozbieżny, to nie było problemu, aby pomówić z Władzami Wydziału na temat rezultatów owych ankiet, tym samym zażegnać jakąś niekomfortową sytuację. Ponadto sami Wykładowcy angażują się w prowadzone zajęcia, wykazują się ogromną wiedzą, jak i nabytym doświadczeniem. Co cenne, większość z Nich jest czynnie pracująca w zawodach, więc opowiadają o faktach, które mogą Nas spotkać w pracy, bądź dzielą się swoimi spostrzeżeniami, a nie tylko teoretyzują. Władze Wydziału wykazują ogromne zrozumienie dla sytuacji studentów i sytuacji "życiowych", które mogą przytrafić się każdemu. Wystarczy tylko i wyłącznie porozmawiać i przedstawić swoją sytuację.

Szkoły wyższe

6.0
Kat
Termin usługi: czerwiec 2022 

Polecam! Studia z przyszłością! Wspaniała kadra nauczycieli akademickich!

Szkoły wyższe

6.0