SML Mieszkania pod klucz Sp. z o.o.

SML Mieszkania pod klucz

Wybierz numer

607-200-189
b...@smlmieszkania.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/29 - SML Mieszkania pod klucz Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/29 - SML Mieszkania pod klucz Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/29 - SML Mieszkania pod klucz Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/29 - SML Mieszkania pod klucz Gdańsk +26 1
 

O nas

Kompleksowe wykończenie wnętrz pod klucz
Specjalizujemy się w kompleksowym wykańczaniu wnętrz pod klucz. 

Program wykańczania pod klucz to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości. Szeroki zakres usług gwarantuje, że klient nie musi angażować się w prace remontowo-wykończeniowe i może wprowadzić się do gotowego i urządzonego według jego potrzeb mieszkania. Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie  dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Korzystając z SML zaoszczędzasz czas, możesz cieszyć się wygodą podczas gdy my gwarantujemy Ci najwyższą jakość wykończenia!
 

Oceny (1)

Małgorzata T.
Termin usługi: listopad 2022

Wybierając Firmę SML jako wykonawcę wykończenia naszego mieszkania, posiłkowaliśmy się z Mężem opiniami zamieszczonymi w intrenecie, oraz fotografiami z gotowych aranżacji. Nie mniej byliśmy bardzo miło zaskoczeni całym procesem. Od samego początku czuliśmy się zaopiekowani przez Panią Marię, która doskonale przełożyła nasze oczekiwania i marzenia na wstępny projekt. Kolejnym etapem były liczne spotkania z Panią Dominiką (Architekt Wnętrz) ,bardzo pozytywnie oceniamy współpracę. Wstępny projekt został perfekcyjnie doszlifowany. Warto podkreślić, że Pani Dominika podpowiedziała nam sporo przydatnych rozwiązań. Dodatkowo w trakcie projektowania przedstawiano nam liczne próbki materiałów, co pozwoliło nam dobrać odpowiednia kolorystykę każdego z pomieszczeń. Ostatnim etapem była współpraca z Panią Anią, która pilotowała wszystkie ekipy wykończeniowe. I tutaj współpraca układała się świetnie. Przede wszystkim na każde pytanie o postępy prac i nie tylko, odpowiedź była błyskawiczna. W zakresie samego wykończenia mieszkania, nie mieliśmy zastrzeżeń, a wręcz ostateczny obraz oraz jakość przeszły nasze oczekiwania. Co istotne, prace zostały zakończone w terminie. Polecamy

Aranżacja wnętrz

6.0