SNB Gdańsk Profesjonalne Studio Auto Detailingu

SNB Gdańsk

Wybierz numer

690-421-321
s...@gmail.com pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/24 - SNB Gdańsk Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/24 - SNB Gdańsk Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/24 - SNB Gdańsk Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/24 - SNB Gdańsk Gdańsk +21 1
 

TV Filmy

SNB Gdańsk Powłoka ceramiczna Modesta
634

SNB Gdańsk Powłoka ceramiczna Modesta

Artykuły o nas

O nas

Zajmujemy się kompleksową kosmetyką samochodową, czyli auto-detailingiem.
W profesjonalny sposób przywracamy świeżość i blask każdemu elementowi Państwa samochodu. Obecnie jesteśmy liderem w województwie Pomorskim.
Oferujemy:

- kompleksowe mycie i odtłuszczanie karoserii
- renowację powłok lakierniczych, odświeżanie lakieru, korekta lakieru
- wieloetapowe polerowanie lakieru 
- zabezpieczenie lakieru - woski, powłoki ceramiczne, powłoki szklane www.kisho.pl 
- kompleksowe czyszczenie wnętrz
- czyszczenie, pranie i impregnację tapicerek skórzanych i tekstylnych
- czyszczenie i konserwację elementów gumowych, plastikowych i winylowych
- zabezpieczenie karoserii foliami ochronnymi ( PPF ) Paint Protection Film  
- prowadzenie szkoleń z aplikacji powłok ceramicznych 
- prowadzenie szkoleń z aplikacji folii ochronnych. 

Oceny (8)

Zibi
Termin usługi: grudzień 2023

Polecam. Polerowanie i malowanie po duzym porysowniu zrobione optymalnie i w rozsadnej cenie.

Auto detailing

6.0
Vidar
Termin usługi: październik 2022

Needed some urgent help with some scratches, I went there they looked at it and we agreed that they would do it same day. Received the car back later on that day. All fixed and good work as always. Use SNB Gdansk on a regular basis, and will continue with it. Top service and craftmansship.

Auto detailing

6.0
Wojtek
Termin usługi: czerwiec 2017

Panowie to mistrzowie świata w polerowaniu karoserii, nie poznałem swojego samochodu. Wyglądał jak nowy.

Auto detailing

6.0
Marcin
Termin usługi: 07.2014

Pan Marcin zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Omówił dokładnie jak wygląda proces czyszczenia samochodu i pokazał jak wygląda impregnacja materiału. Dodatkowo miałem wrażenie, że Pan Marcin kocha swoją pracę co do końca przekonało mnie, że jest to właściwy człowiek, któremu mogę powierzyć moje auto. Zakres usługi obejmował kompleksową odnowę auta na zewnątrz i w środku razem z impregnacją tapicerki. Taki zakres to co najmniej cały dzień pracy, co jeszcze bardziej mnie utwierdziło, że Panowie nie robią swojej pracy po łebkach. Jak zobaczyłem auto, to pierwsze wrażenie wow jak nowe. Lakier po renowacji wyglądał kilka lat młodziej. W środku siedzenia, podsufitka, boczki, dywaniki, plastyki jak nowe! Oglądałem auto ponad godzinę i wszystko rewelacja, zadbali o każdy detal. Przyszedł test na sprawdzenie czy siedzenia są zaimpregnowane, i super, kropelki utrzymywały się na powierzchni, a po ich usunięciu miejsce pozostawało suche. Koniec z plamami po deszczu na jasnej tapicerce! Szczerze polecam SNB Gdańsk. Życzę wszystkim, żeby natrafili na takie osoby jak Pan Marcin, które kochają swoją pracę i wykonują ją z najwyższą starannością.

Pranie tapicerek

6.0
Krystian Makarski
Termin usługi: 13.06.2014

auto Toyota Yaris 2002r. zakres prac kompleksowe czyszczenie wnętrza z praniem tapicerki i podsufitki, efekt niesamowity, dopatrzyłem się nowych kolorów na tapicerce, polecam każdemu kto chce odświeżyć auto, im starsze tym zapewne lepszy efekt

Pranie tapicerek

6.0
Mack
Termin usługi: 04.2014

Auto po wizycie wygląda jak nowe, chłopaki bardzo się postarali! Wnętrze bardzo odświeżone, plastiki czyste, pachnie nawet po kilku dniach od odbioru. Lakier doprowadzony do niemal perfekcyjnego stanu, zabezpieczony super woskami. Jeszcze raz dziękuję!

Auto detailing

6.0
Jan Kiciński
Termin usługi: marzec 2014

Skorzystalem ostatnio z usług nowo otwartego zakładu w zakresie prania tapicerki i renowacji lakieru dla samochodu marki VW Tiguan. To co zobaczyłem po zakończeniu prac przerosło moje oczekiwania - Tiguan był jak nowy. Wystawiam wysoka (najwyższą) ocene zarówno w zakresie obsługi, oferty i jakości usług. Cena również była przystepna jak na tak duzy zakres prac. Zakład bardzo czysty, profesjonalnie wyposażony. Polecam.

Pranie tapicerek

6.0
Mihau
 

Usługi świadczone przez SNB to naprawdę górna półka. Można samochód doprowadzić do stanu "salonowego". Do tego kwestia dodatków zabezpieczających karoserię, szyby, alufelgi. Bardzo dobra kosmetyka dla auta. Polecam dla wszystkich chcących się cieszyć pięknem samochodu;)

Auto detailing

6.0