SOwear - Butik Premium

SOwear

Wybierz numer

791-777-779
k...@sowear.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/19 - SOwear Sopot 4
  • Zdjęcie 2/19 - SOwear Sopot 3
  • Zdjęcie 3/19 - SOwear Sopot 2
  • Zdjęcie 4/19 - SOwear Sopot +16 1
 

TV Filmy

22

SOwaer Butik Premium

O nas

Butik SOwear położony w dwóch lokalizacjach oferuje odzież światowych marek w promocyjnych cenach.

Od 11 lat dzielimy się z Wami pasją, jaką jest moda. Jesteśmy rodzinną firmą z Sopotu, która od ponad dekady stara się zarazić Was swoim zamiłowaniem do markowych ubrań, obuwia i dodatków. Wiele klientów do nas wraca, co staje się dla nas motywacją do dalszej pracy i rozwoju.

Z myślą o Was postawiliśmy w tym roku na rebranding, a jego owoce możecie obserwować na naszej stronie oraz social mediach. SO WEAR to w dalszym ciągu świetnej jakości, wyjątkowe produkty marek PREMIUM w przystępnych cenach, które wyróżniają się na tle innych butików.

Dotychczas spotykaliście nas przy ul. Haffnera 7/9 w Sopocie. Nie znikamy stamtąd. Zapraszamy do Outlet Final Sale. Nowe miejsce, w którym możecie nas odwiedzać, znajduje się w Hotelu Rezydent (Plac Konstytucji 3-go Maja 3). Mamy nadzieję, że nasze wnętrze zachwyci Was tak samo, jak nas. Przestronny, ekskluzywny butik sprawi, że poczujecie się tutaj wyjątkowo. A 127 m2 naszego lokalu da Wam przestrzeń, której potrzebuje każdy kupujący.

Zarówno w naszym butiku, jak i na stronie www znajdziecie produkty wyłącznie znanych i cenionych marek takich jak: Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Hugo Boss, Guess, a także Kenneth Cole, Hollister oraz Ambercrombie & Fitch. Bogaty asortyment, stanowią koszulki, koszule, bluzy, spodnie, a także akcesoria takie jak torebki, portfele, czy paski.

Dodaj sobie stylu i pewności siebie i ubierz się od stóp do głów w SOWEAR.
 

Najczęściej zadawane pytania

Jak jest czynny SOwear Butik Premium?
Butik Premium czynny jest od poniedziałku do piątku: 10:00 – 18:00.
A w sobotę i w niedzielę: 10:00 – 18:00. Na www.sowear.pl możesz kupować 24/7.
Czy mogę zrobić zamówienie online?
Tak. Nasz Butik oferuje możliwość składania zamówień online. Markowe ubrania, dodatki oraz obuwie znajdziecie na www.sowear.pl.
Ile mam czasu na zwrot produktów kupionych online?
Istnieje możliwość zwrotu niepasujących produktów zakupionych online w nienaruszonym stanie do 14 dni na adres naszego Butiku.
Jakie marki znajdę w Butiku?
U nas znajdziesz sprawdzone marki premium takie jak: Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Hugo Boss, Guess, Michael Kors a także Kenneth Cole, Hollister oraz Ambercrombie & Fitch.

Oto lista wszystkich producentów"
https://sowear.pl/marki/
Jak często są dostawy nowych produktów?
Dostawy w Butiku SOwear odbywają się raz na 2 tygodnie.