Najlepsze szkoły podstawowe Gdańsk

Oceny (39)

.
Termin usługi: październik 2023 

Tragiczna szkoła z koszmarnym systemem edukacyjnym, słabą kadrą dydaktyczną która nie skupia się na dobrym nauczaniu ucznia. Wszystkie opinie wystawiane przez osoby moim zdaniem są poprostu pisane przez boty gdzyż taka szkoła nie była w stanie zapewnić sobie tak dobrych opinii z prawdą jaka tam jest. Reklamowanie, że wszystko jest takie kolorowe wszystko fajne prawda natomiast odbiega od tego co jest pokazywane na Facebooku szkolnym oraz na kanale Youtube.

Szkoły podstawowe

6.0
Szymon
Termin usługi: marzec 2022 

Dołączam do grona zadowolonych rodziców, a dzieci z pewnością też do wielu innych, którym bardzo podoba się w szkole. Super jest tu samo podejście do wychowania, edukacji dzieci, coś innego niż w wielu popularnych szkołach. Dzieci uczą się pracy w grupach, także i samodzielności, pobudzana jest ich kreatywność na zajęciach

Szkoły podstawowe

6.0
Mama
Termin usługi: marzec 2022 

Zero przygotowania pedagogicznego, Kadra słaba, zasady jak w wojsku. Brak wsparcia nauczycieli w rozwoju ..nie polecam !!

Szkoły podstawowe

2.8
Angelika
Termin usługi: luty 2022 

Zaczynaliśmy od przedszkola, teraz córeczka chodzi do 5-tej klasy szkoły podstawowej. Nie było jeszcze sytuacji, w której zawiodłabym się na moim wyborze, każdy rok pokazuje jak placówki Te Vizji super się sprawdzają. Dlatego też mogę gorąco polecić każdemu rodzicowi.

Szkoły podstawowe

6.0
Ania
Termin usługi: styczeń 2022 

Zajęcia informatyczne to świetna opcja. Mam to na miejscu w szkole, a normalnie trzeba by było dużo zapłacić za dodatkowe lekcje informatyki, programowania. Również są tu koła naukowe, artystyczne, zajęcia sportowe. Dzieci mają ogrom możliwości.

Szkoły podstawowe

6.0
Daria
Termin usługi: grudzień 2021 

Czytałam opinie i wybrałam tak dla córki tą szkołę. Przekonało mnie też to że jest blisko, więc nie ma problemu dla nas z zawożeniem i odbieraniem dziecka. Duża ilość bardzo ciekawych zajęć dodatkowych, za które normalnie trzeba by było zapłacić i to bardzo dużo.

Szkoły podstawowe

6.0
Monia
Termin usługi: listopad 2021 

polecam i to bardzo! Szkoła jest super

Szkoły podstawowe

6.0
Kinga
Termin usługi: październik 2021 

Nie byłam przekonana o prywatnej szkoły, ale po którejś pozytywnej opinii poczytałam o Te Vizji, poszukałam właśnie opinii w internecie i wszystko rzeczywiści wyglądało bardzo spoko. W ogóle się nie zawiodłam, więc i sama teraz polecam tą szkołę. Maksymalna ocena ode mnie.

Szkoły podstawowe

6.0
Mati
Termin usługi: wrzesień 2021 

Szkoła prywatna to bardzo dobry wybór, Te Vizja stanęła na wysokości zadania pod każdym względem. Edukacyjnie mnie zachwyciła, jest tu bardzo dużo fajnych, ciekawych lekcji, także tych dodatkowych.

Szkoły podstawowe

6.0
Kasia
Termin usługi: sierpień 2021 

Nie wiedziałam, że wybór szkoły podstawowej jest tak ważny, no ale też nie wiedziałam, że te mogą się tak różnić. Mam porównanie z kilkoma innymi, wiele znajomych ma dzieci w podobnym wieku. Te Vizja wypada zdecydowanie najlepiej na tle pozostałych. No i podczas pandemii super sobie poradzili z zajęciami dla dzieci.

Szkoły podstawowe

6.0
mariolka
Termin usługi: lipiec 2021 

Ze szkoły podstawowej jestem zadowolona, najbardziej to moja córka. Jest w 4 klasie i ma pełno koleżanek i kolegów, w nauce też idzie jej bardzo dobrze. Jest tu dużo lekcji angielskiego, co mnie od razu przekonało.

Szkoły podstawowe

6.0
Olek
Termin usługi: czerwiec 2021

Ocena na maksa - jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Córka sobie chwali i to mi się podoba.

Przedszkola

6.0
X
Termin usługi: czerwiec 2021 

Nie polecam ,ze względu na relacje dzieci w które ingerują rodzice.Chora atmosfera i sytuacje w których doszukują się podtekstów i dziwnych zachowań tam gdzie ich nie ma.Dzieci bardziej odważne ,samodzielne i rozgarnięte są tłamszone .Mam wrażenie że jest to Szkola dla dzieci które miały problemy emocjonalne i w innych szkołach sobie nie radziły.Nie polecam normalnym rodzicom i ich dzieciom

Szkoły podstawowe

3.4
Piotrka
Termin usługi: maj 2021 

Dużo rzeczy można opowiedzieć o tej szkole, ja zawsze wypowiadam się w samych superlatywach, bo poradzili sobie tu z moim dzieckiem, a w poprzedniej szkole nauczyciele nie starali się rozwiązać naszego problemu. Bardzo dobra decyzja o zmianie szkoły na Te Vizje - polecam

Szkoły podstawowe

6.0
Klara
Termin usługi: kwiecień 2021 

Porównywałam kilka szkół w okolicy i dobrze się stało, że wybrałam Te Vizje, a nie inne szkoły, które nawet miałam trochę bliżej mieszkania. Córka jest zadowolona i to bardzo, no ale też i wyniki w nauce same się bronią. Doskonale widzę postępy w języku angielskim, mogę już normalnie porozmawiać po angielsku z córką, mega mnie to cieszy.

Szkoły prywatne i społeczne

6.0
Milenka
Termin usługi: marzec 2021 

Zapisaliśmy córkę do szkoły podstawowej i już po pierwszym roku żałowaliśmy, że nie wybraliśmy też przedszkola od Te Vizji. Dużo angielskiego, też angielski rozszerzony, który teraz widzimy jak może się przydać. Córce udało się szybko znaleźć i dodatkowe zajęcia, są i takie w sam raz dla dziewczynek i dla chłopaków.

Szkoły podstawowe

6.0
Julia M.
Termin usługi: grudzień 2020 

Nasze dziecko właśnie skończyło 6 klasę w tej szkole. Jestem pewna, że wybór tej szkoły będzie skutkował dobrymi wynikami w nauce w przyszłości. Warto zainteresować się ofertą edukacyjną takiego miejsca. Dzieciaki super radzą sobie z rozszerzonym językiem angielskim.

Szkoły podstawowe

6.0
AnnaG
Termin usługi: listopad 2020 

Nasze dziecko zaczęło naukę w tej szkole od września. Za długo nie pochodziło, bo wprowadzono obostrzenia i szkoły zostały zamknięte, ale powiem szczerze, że jestem zachwycona nauką zdalną w tej szkole. Mieliśmy niemiłe wspomnienia z poprzedniej szkoły i baliśmy się nauki online. Zupełnie nie potrzebnie! Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób, nauczyciele bardzo dbają o kontakt z uczniami i rodzicami a dzieciaki nie mogą się doczekać lekcji.

Szkoły podstawowe

6.0
Julia
Termin usługi: październik 2020 

Dziecko na początku chodziło do innej Szkoły Podstawowej i postanowiliśmy je przenieść. Różnica diametralna, jak i bardzo wysoki poziom, który sprawia, że dziecko rozwija się lepiej. Jest to ocena na podstawie postępów w nauce naszego dziecka. Szkoła super. My polecamy wszystkim rodzicom!

Szkoły podstawowe

6.0
Jolanta
Termin usługi: sierpień 2020

Nauka w tym przedszkolu dla mojego dziecka jest po prostu świetna. W bardzo fajny sposób realizuje się cały program, razem z elementami zabawy i dużej kreatywności. Przedszkole ma też fajny program, jeśli chodzi o język angielski, więc koniecznie powinniście do tego przedszkola zapisać swoje dziecko.

Przedszkola

6.0