Żyrafia Osada Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Żyrafia Osada Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Wybierz numer

58 340-01-88 501-785-806
s...@zyrafiaosada.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 • Zdjęcie 1/1 - Żyrafia Osada Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gdańsk 4
 

O nas

Pracujemy metodą projektu na wzór fiński, stawiamy na rozwój indywidualny uczniów w otoczeniu wspaniałej przyrody. Żyrafia Osada- to kameralne miejsce dla dzieci z klas 0-8, w którym edukacja jest tak samo ważna jak relacje.
Żyrafia Osada- to kameralne miejsce, w którym dzieci traktowane są z empatią i uważnością. Realizujemy podstawę programową między innymi za pomocą metody projektu, która z powodzeniem stosowana jest w fińskim systemie edukacyjnym. Stawiamy na rozwój kompetencji miękkich jednocześnie na edukację dzieci. W ramach programu mamy zajęcia arte, programowanie, outdoory, zajęcia przedmiotowe, projekty, leśną wersję wuefu, psychoedukację. Dzieci codziennie przebywają na dworze; wykorzystujemy do tego 7,5 hektarową działkę, na której się znajdujemy. Obecnie trwa rekrutacja do klas 5 i 6.

Opinie (1)

Gabi
Termin skorzystania z usługi: maj 2022 

Cudowna szkoła. Malutkie klasy, otwartość w komunikacji, dla nas po latach w szkołach prywatnych a jednak systemowych to odświeżające, Nikt nie zamiata pod dywan, dzieci uczą się nie tylko "szkolnie" ale i życiowo. Polecamy tym rodzicom, którzy wiedzą co w życiu ważne.

w kategorii

Szkoły podstawowe

6.0
 • poziom nauczania:
  6
 • zajęcia dodatkowe:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • ocena ogólna:
  6