O nas

To supermarket gdzie znajdziesz duży wybór świeżych wędlin, mięsa, ryb i serów oraz produktów z różnych zakątków świata. Jesteśmy z Wami od 30 lat, a teraz dołączyliśmy do międzynarodowej rodziny SPAR.

Oceny (2)

malgorzata kozłowska
Termin usługi: kwiecień 2024

eurospar manchattan gdansk wrzeszcz zakup łosoś dzwonko rafa wędzony gdansk grunwaldzka 82 zakupiono dzisiaj łosoś wędzony dzwonko rafa , ktora reklamuje się ,że najwyższa jakośc , , normalnie sklep i wyroby rafy to czytaj dosłownie brylanty smakowe a .zwykłe byle co , bez smaku , suche , i obfitość ości wyjątkowa , cena 19,50 pln ,w życiu nie spotkałam się z czymś tak ohydnym .jestem wdową na emeryturze i jestem chora ,te kłamliwe reklamy zasypane w necie na full. nie dam się oszukać , dość tego co się wyprawia ,gdzie jest prawo , na takie czyny ?? wstyd , wstyd , tak bezczelnie oszukiwać . oczywiście aby złożyć reklamację , można zapomnieć .nie ma szans .prawie 40 lat pracowałam w administracji na uczelni . nie dośc , że cięzko żyć , każdy wie , to okazuje się że u nas ,tylko najlepiej się zyje ,innym ludziom , którzy robią interesy na wielkie miliony ,teraz ,honor , godność , uczciwość , to każdy wie . na salonach teraz elyta pozdrawiam ,

Supermarkety

1.0
Małgorzata
Termin usługi: maj 2023

Supermarket w porządku, z wyjątkiem stoiska cukierniczego, gdzie świeże ciastka są zmieszane ze starymi - połowa zakupionych twarda, do wyrzucenia.

Supermarkety

4.2