ST-motor - opony do motocykli i ATV, wulkanizacja

Straszyn 83-010, Rubinowa 14 (k/Pruszcza Gd.)

ST-motor

Wybierz numer

604-271-700

Oceny (32)

Wieczor256
Termin usługi: kwiecień 2024

Mega pozytywny właściciel. Fachowiec w swoim fachu. Duży wybór opony , przystępne ceny. Super jest to , że można podjechać motorem i wymiany opony dokonują na miejscu.

Opony - sprzedaż

6.0
Jarek
Termin usługi: czerwiec 2023

Obsługa bardzo miła szybką i profesjonalna. Bardzo polecam.

Opony - sprzedaż

6.0
Tomek
Termin usługi: maj 2023

Szybko i profesjonalnie najlepsza w Trójmieście.

Wulkanizacja

6.0
Michał
Termin usługi: maj 2023

Naprawiałem oponę od Harego,podejście do wykonania usługi profesjonalne,porady,podejście do klienta i sama naprawa-profesionalna.Miła obsługa,wszystko na wysokim poziomie.Polecam ten serwis serdecznie.

Wulkanizacja

6.0
Wojtek
Termin usługi: marzec 2022

Kompleksowa usługa wymiany opon. Wyważanie, szeroki wybór zaworów kątowych i doświadczenie. Polecam w 100%

Wulkanizacja

6.0
Wojtek
Termin usługi: luty 2022

Profesjonalne doradztwo w wyborze opon do konkretnego typu motocykla.

Opony - sprzedaż

6.0
Iwona
Termin usługi: maj 2020

Polecam bez wahania. Doradztwo, jakość wykonania usługi na wysokim poziomie.

Opony - sprzedaż

6.0
Aviator
Termin usługi: wrzesień 2018

Bardzo fajna i rzetelna ekipa, ładny warsztacik, czysto, schludnie i profesjonalnie. Z moim Piaggio uporali się błyskawicznie. Wszystko z uśmiechem i bez marudzenia jak to w innych warsztatach, a że "dużo śrubek", a że "trzeba zdjąć silnik", a że "więcej roboty przy skuterze, kup se pan motór" itp itd. Tutaj pełna fachowość i szacun dla klienta. I termin właściwie od ręki, a nie że "zadzwoń za trzy tygodnie to się zobaczy". Łatwy dojazd to też atut. Ceny bardzo przystępne. Byłem pierwszy raz i na pewno moje następne wizyty zaplanuję też w ST-Motor.

Wulkanizacja

6.0
Artur
Termin usługi: sierpień 2018

nawet nie próbuję szukać innego punku który zapewnia mi pełną kompleksowa obsługę kapci do moich motków. Na przestrzeni lat, żadnej skuchy . Ani cenowo, ani jakościowo. Tak trzymać! :)

Opony - sprzedaż

6.0
Tomek
Termin usługi: sierpień 2017

Ceny jak w internecie, jak czegoś nie mają na miejscu zawsze można domówić emailem. Najpopularniejsze modele opon i rozmiarów zawsze mają na miejscu. Szybko i sprawnie.

Opony - sprzedaż

6.0
jonasz
Termin usługi: maj 2017

100% wart polecenia. Podejście i profesjonalizm na poziomie znacznie przewyższającym ASO. Jak już ktoś tam raz pojedzie to będzie wracał i nie pojedzie z oponami do ASO.

Wulkanizacja

6.0
Dombrowski Marek
Termin usługi: maj 2017

Wymieniłem komplet opon plus łożyska(przód). Oponki zamówiłem również u nich, realizacja szybka i sprawna jak i sama wymiana. Pełen profesjonalizm, fachowa obsługa i co ważne dobre ceny. Szczerze polecam!

Opony - sprzedaż

6.0
tolek1976
Termin usługi: maj 2017

Pełna fachowość w każdym calu. Doradzili, założyli i pojechałem. Pełna profeska. Z czystym sumieniem polecam.

Wulkanizacja

6.0
Paweł
Termin usługi: 05.05.2017

Szybko, fachowo, profesjonalnie, bardzo pomocni w kwestiach technicznych, obsluga taka ze czujesz sie jak na grillu z kumplami. Polecam zdecydowanie

Wulkanizacja

6.0
Michał
Termin usługi: maj 2017

Kolejny raz korzystałem z usług ST MOTOR i polecam ten zakład. Przystępne ceny, bez naciągania na koszty, fachowa i bardzo sympatyczna obsługa.

Opony - sprzedaż

6.0
Marcin
Termin usługi: 25.06.2016

Cóż można powiedzieć.. Dojazd wybitnie prosty, kiedy trafiłem na miejsce spotkałem moto piknik. Ola przywitała mnie szerokim uśmiechem i wyjaśniła jak czasowo wyglądamy oraz fachowo przedstawiła ofertę dając sporo alternatyw. Dawno nie spotkałem tak miłego warsztatu.

Opony - sprzedaż

6.0
Radek
Termin usługi: 09.06.2016

Serwisowałem tu opony i felgi do Hondy Shadow, a obecnie VTX'a 1300C. Jak zawsze przemiła obsługa i rzetelna robota. Za każdym razem można liczyć na fachowe porady. Nigdy się nie zawiodłem i szczerze polecam.

Wulkanizacja

6.0
Paweł CBR 600
Termin usługi: 12.05.2016

Bardzo sprawnie , konkretnie na temat i super atmosfera polecam serdecznie. Nie musiałem biegać z kołem wszystko na miejscu. Pod koniec miesiaca wracam - kolejna guma do wymiany

Opony - sprzedaż

6.0
Mateusz
Termin usługi: 12.10.2015

Bardzo sprawnie, wszystko załatwione od ręki, zawsze można otrzymać bardzo przydatne porady co do opon i co najważniejsze nie przepłacać kosmicznych cen za usługę a do tego stosowane przez nich technologie nie niszczą rant w felgach :)

Wulkanizacja

6.0
Hubert
Termin usługi: w sezonie 2015

Najlepszy zakład z oponami w okolicy. Konkurencyjne ceny i super obsługa. Polecam w 100%

Opony - sprzedaż

6.0