Najlepsze drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Gdynia

Oceny (7)

Joanna
Termin usługi: lipiec 2021

Terminowe wykonanie usługi. Wysoka jakość.

Okna i parapety

6.0
Kamila
Termin usługi: październik 2019

Z czystym sumieniem polecam firmę stww okna i drzwi andrzej pietrzak. Bardzo profesjonalnie wykonana usługa. Począwszy od pomiaru i omówienia usługi skończywszy na wykonaniu. Rzetelnie wykonana usługa montażu okien i drzwi. Prace obróbkowe wykonane bardzo dobrze. Już dawno nie byłam tak mile zaskoczona sposobem i jakością wykonania usługi. Ogromna fachowość.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

6.0
Czarek
Termin usługi: kwiecień 2019

Polecam firmę Pana Andrzeja. Dał się poznac jako człowiek o wysokiej kulturze osobistej i profesjonalnym podejściu do sprawy. Zamawialiśmy drzwi antywłamaniowe do mieszkania + montaż. Jestem bardzo zadowolny z obsługi i serwisu. Wysokie oceny w pełni zasłużone.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

6.0
Kazik
Termin usługi: luty 2018

W tym tygodniu skończyłem remont mieszkania. Wymieniałem okna, drzwi wejściowe i drzwi wewnętrzne, wymieniałem panele podłogowe, instalację elektryczną, cekolowanie, malowanie- jednym słowem demolka na całego. Cały remont wykonywała firma STWW Okna i Drzwi Andrzej Pietrzak. Namiary na tą firmę dostałem od znajomych którzy ją bardzo chwalili. Liczyłem, że będzie dobrze wykonane, ale oni zrobili to perfekcyjnie. Po raz pierwszy spotkałem tak dokładnych monterów a na dodatek posprzątali tak, że ja z żoną nie musiałem już nic robić. Wszystko było idealnie pomyte. Jestem pełen podziwu i uznania dla tej firmy. Polecam sprawna i czysta robota.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

6.0
Piotr
Termin usługi: maj 2016

Firma STWW Okna i Drzwi z Gdyni kierowana przez pana Andrzeja Pietrzaka wykonywała u mnie montaż okien w strefie docieplenia na konsolach obłożonych dookoła grafitowym styropianem oraz drzwi wejściowe i bramę garażową. Wszystko wykonali idealnie. To profesjonalna firma, najlepsza ze wszystkich które miałem u siebie na budowie.Profesjonalizm, perfekcja, mistrzowie świata w montażu okien,bram garażowych i drzwi, to główne cech tej firmy. Polecam

Okna i parapety

6.0
Danuta
Termin usługi: maj - czerwiec 2015

W marcu kupiłam mieszkanie do remontu w Gdańsku. Nie znałam nikogo w Trójmieście więc nie mogłam liczyć na godne polecenia firmy budowlane. Znalazłam na stronie trojmiasto.pl bardzo pochlebną opinię o firmie STWW Okna i Drzwi z Gdyni. Skontaktowałam się z właścicielem firmy panem Pietrzakiem i umówiłam w moim mieszkaniu na spotkanie. Pan Pietrzak pokazał mi kilka przekrojów okien, zrobił wycenę i doradził które okna będą spełniały moje oczekiwania. Postanowiłam zostać w Gdańsku jeszcze w poniedziałek i porównać ofertę w innych firmach. Oka wycenione przez p.Pietrzaka nie odbiegały cenowo od innych a jakościowo były dużo lepsze. W końcu podpisałam umowę na wymianę okien i drzwi wejściowych z firmą STWW Okna i Drzwi z Gdyni. Dziś panowie kończą zakładać drzwi wewnętrzne i w końcu będę mogła się przeprowadzać. W momencie kiedy p.Pietrzak kończył montowąć okna i drzwi wejściowe ja wiedziałam że wszystkie inne prace w moim mieszkaniu może wykonać tylko ta firma. Jestem szczęśliwa że trafiłam na taką solidną firmę POLECAM

Okna i parapety

6.0
Cezary Skudzawski
Termin usługi: 16 kwiecień 2014

w zeszłym roku szukałem kogoś kto założy mi drzwi na stare ościeżnice bo zrobiłem remont mieszkania i uświadomiłem sobie że drzwi są fatalne.Nikt nie chciał się tego podjąć mimo że schodziłem całą Gdynię. W końcu trafiłem na firmę pana Pietrzaka.Wykonali lepiej niż się spodziewałem wszystkim którzy przychodzą do mnie wykonanie się bardzo podoba. Teraz zacząłem przymierzać się do wymiany okien w domku nad jeziorem. Zrobiłem wycenę okien w czterech firmach i jakoś nie miałem przekonania kogo wybrać. Zadzwoniłem do firmy pana Pietrzaka prosząc o wycenę. Pan Pietrzak w odróżnieniu do poprzednich czterech firm nie widział problemu aby przyjechać do mnie nad jezioro i na miejscu ocenił jakie jakie okna będą dla mnie najlepsze. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu pan Pietrzak wycenił mi okna taniej niż inni. Wczoraj podpisałem umowę i teraz pozostaje mi tylko czekać na montaż i liczyć że tak jak przy montażu drzwi firma zaprezentuje się z jak najlepszej strony. Firma godna polecenia.***W końcu pogoda pozwoliła nam na zamontowanie moich okien które od dawna były gotowe. Powiem krótko : jeżeli chcecie mieć bardzo dobre okna i zamontowane fachowo oraz w przystępnej cenie to nie szukajcie po całym Trójmieście tylko zgłoście się do firmy Pana Pietrzaka w Gdyni na Wielkopolską 250 A. Moje okna są super, na dodatek zapłaciłem za nie mniej niż inni ode mnie chcieli. Po zakończeniu prac firma po sobie posprzątała i ku zdziwieniu moim i mojej żony zmyli podłogę. Jesteśmy pod wrażeniem ekipy montującej i właściciela firmy Pana Pietrzaka. Serdecznie dziękuję firmie STWW "Okna i drzwi" za profesjonalną pracę i czystym sumieniem polecam każdemu.

Okna i parapety

6.0