Sala zabaw Filiko

Sala zabaw Filiko

Wybierz numer

792-707-338
i...@filiko.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Sala zabaw Filiko Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/8 - Sala zabaw Filiko Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/8 - Sala zabaw Filiko Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/8 - Sala zabaw Filiko Gdynia +5 1
 

O nas

Sala zabaw dla dzieci.
Organizacja urodzin, sala na wyłączność, duży wybór scenariuszy,elastyczna oferta.
Klub malucha - zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku 2-5 lat
Zajęcia dodatkowe dla dzieci
Warsztaty dla całych rodzin. Opieka nad dziećmi.
Sala zabaw dla dzieci z kawiarnią - FILIKO. To kameralne miejsce, w którym dziecko świetnie się bawi, a rodzic lub opiekun może odpocząć i napić się kawy w kawiarence. 

Od poniedziałku do piątku w dwóch małych grupach, od 8:00 do 11:00 i od 11:30 -14:30 prowadzimy zajęcia w ramach Klubu Malucha. To zajęcia adaptacyjne mające pomóc dzieciom nauczyć się, że bez rodziców też można się dobrze bawić. W trakcie pobytu dzieci bawią się swobodnie, ale też uczestniczą w ciekawych zajęciach organizowanych przez nas - zabawy z logopedą, rytmika, taniec, zajęcia plastyczne i sensoryczne. Razem odkrywamy świat i uczymy się zachowań w grupie rówieśników.

Organizujemy tematyczne urodziny dla dzieci. Nasza sala pomalowana jest farbami UV i wyposażona jest w kolorowe światełka oraz lampy UV. Urodziny odbywają się w kameralnej atmosferze, ponieważ sala rezerwowana jest na wyłączność. W związku z tym, rodzice i dzieci mogą czuć się swobodnie.

W naszej ofercie znajduje się też opieka nad dziećmi. Można zostawić dzieci w wieku od 2,5 roku na czas do 4 godzin. 

Prowadzimy także zajęcia dla dzieci i dla rodziców

Zapraszamy na nasz profil na facebooku, gdzie znajdują się najnowsze informacje m.in. o zajęciach, konkursach i balach. facebook.com/nasze.filiko

Oceny (1)

Gosia
Termin usługi: październik 2022

Dzisiaj odbyły się 6 ur mojej córci :) przyznam ze przed imprezką nie robiłam żadnego wywiadu, zwiadów itp. Jestem mega zadowolona, 16 dzieci się zmieściło swobodnie i się świetnie bawiło. Czas wypełniony konkursami u kreatywnymi zabawami po brzegi. Obsługa pierwsza klasa z podejściem do dzieci jak i rodziców :) Bardzo dziękuje całemu zespolowi, córcia przeszczęśliwa :) P.s. Dodam ze mam porównanie z innych placów zabaw, gdzie byliśmy gościli :)

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0