Najlepsze salony tel. komórkowych Gdynia

Oceny (7)

Krzysztof
Termin usługi: kwiecień 2022

Fantastyczna obsługa ! Pan Marcin w bardzo profesjonalny sposób dobrał ofertę do moich potrzeb. Przeniesienie numerów z innej sieci poszło bardzo sprawnie. Jestem bardzo zadowolony!

Salony tel. komórkowych

6.0
Anna
Termin usługi: czerwiec 2019

Salon ma żenująco zorganizowaną obsługę - byłam dnia 21 czerwca 2019, wydawane były wypisane długopisem numerki, w efekcie czego sami pracownicy nie mogli się zorientować, który z klientów koczujących w różnych kątach salonu jest następny w kolejce. Kompetencja pracownicy, która przyjmowała akt zgonu i wniosek o rozwiązanie umowy - jak się okazało - mizerna; w efekcie do dziś otrzymuję faktury, mimo przyjęcia zgłoszenia o rezygnacji z usług. Po zgłoszeniu reklamacji na infolinii do dziś (miesiąc) brak odzewu. Generalnie Orange, jako usługodawcę, lepiej omijać szerokim łukiem.

Salony tel. komórkowych

1.0
Enryk i Mariusz
Termin usługi: 2010-12-15

Najlepiej jesli trafią Państwo do specjalisty albo osób które są rozpoznawalne od jakiegoś czasu. Polecam specjalistki :)

Salony tel. komórkowych

4.8
jn
Termin usługi: 07.01.2011

mimo posiadania nr57 zostałem pominięty w kolejce wytrzymałem do nr 81 w nadzieji ze to tyko zwykla pomyłka, jestem cierpliwy,pani w informacji zaproponowała wciśnięcie się do pierwszego wolnego stanowiska przed innych klientow , nie lubie denerwowac innych , poprosiłem kierownika , oczywiście zostałem przez niego /ją/ olany ,straciłem 1 godz na bezsensowne stanie w salonie firmy ktorej od 10 lat płacę za usługi , nie miałem juz wiecej czasu na stanie następną godzinie prosząc o przyjecie

Salony tel. komórkowych

1.0
altert
Termin usługi: 12-10-2010

Telefonu 620-22-22 codziennie nikt nie odbiera , sygnał wolny i informacja , że numer jest niedostępny . W salonie niekompetentna obsługa , udziela sprzecznych informacji .

Salony tel. komórkowych

3.8
Anonim
Termin usługi: Luty 2009

Zwróciłem się z prośbą o wydanie duplikatu karty gwarancyjnej. Kazano udać się mi do serwisu NOKI więc tak też zrobiłem. W serwisie powiedziano że tylko Orange salon może to zrobić. Wróciłem i zostałem nie przyjemnie potraktowany przez właściciela salonu jak się okazało na koniec rozmowy. Zadzwoniłem pod *100 gdzie bez problemu poinfomowano mnie że prośba o duplikat zostanie wysłana do serwisu i powinna dotrzeć do mnie. Naprawdę jest mi ogromnie przykro i mam negatywną opinie o właścicielu i tym salonie.

Salony tel. komórkowych

1.6
Zażenowana
Termin usługi: z miesiąc temu

Uważam, że niektórzy Panowie(nie kategoryzuję) trochę pomylili zawody..raz byłam obsługiwana przez Pana w salonie w Batorym, chciałam zawrzeć umowę..po wcześniejszym zapoznaniu się na stronie z ofrertami stwierdzam, że wiedziałam więcej o ofercie niż Pan sprzedawca. Na większość pytań Pan szukał odpowiedzi na stronie internetowej, albo pytał drugiego kolegi. Stąd też wprowadził mnie w bład, że pakiety sms Orange jest do wszystkich sieci..po czym okazało się,już przy użytkowaniu(PO ZAWARCIU UMOWY), że oczywiście jest, ale tylko do Orange. Arogancja i brak kompetencji-tyle wyniosłam z wizyty w tym salonie. Innym razem poszłam do salonu obok b Batorego kupić starter dla taty..dostałam starter za 5zł za który zapłaciłam 20zł..Zorientowałam się dopiero w domu co dostałam, musiałam jechać wymienić starter i nie usłyszałam nawet słowa przepraszam! Może powinno się wybierać na pracowników osoby bardziej kompetentne, bo nadrabianie ładnym wizerunkiem raczej nie podniesie jakości usług. Dziwne, że jakoś Panie które tam pracują zawsze z uśmiechem wszystko wyjaśnią i doradzą i nie wprowadzą człowieka w błąd.

Salony tel. komórkowych

3.4