Ranking II miejsce

Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze SALUBRE

Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze SALUBRE

Wybierz numer

58 771-47-40 693-344-090
i...@salubre.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze SALUBRE Rumia 4
  • Zdjęcie 2/30 - Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze SALUBRE Rumia 3
  • Zdjęcie 3/30 - Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze SALUBRE Rumia 2
  • Zdjęcie 4/30 - Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze SALUBRE Rumia +27 1
 

W tym obiekcie znajdują się:

O nas

Centrum SALUBRE w Rumi to placówka, w którego skład wchodzi Centrum Rehabilitacji i Masażu oraz całodoboweCentrum Opiekuńcze . Od 2004 roku otaczamy troską ludzi, którzy znajdują tutaj specjalistyczną opiekę rehabilitacyjną, ciepłą atmosferę, komfort
Centrum SALUBRE w Rumi to placówka, w którego skład wchodzi Centrum Rehabilitacji i Masażu oraz całodoboweCentrum Opiekuńcze . Od 2004 roku otaczamy troską ludzi, którzy znajdują tutaj specjalistyczną opiekę rehabilitacyjną, ciepłą atmosferę, komfort, czas na odpoczynek i relaks.

Nasze Centrum Rehabilitacji i Masażu to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów. Prowadzimy szeroki zakres leczenia rehabilitacyjnego dorosłych i dzieci. Zapewniamy stały nadzór nad całym przebiegiem leczenia. Udzielamy świadczeń zdrowotnych polegających na interdyscyplinarnych kompleksowych działaniach usprawniających, które służą zachowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia naszych pacjentów.
Naszym najważniejszym celem jest udzielanie jak najwyższej jakości wysoko specjalistycznej opieki rehabilitacyjnej połączonej z edukacją zdrowotną.

Centrum Rehabilitacji i Masażu w Rumi udziela świadczeń rehabilitacyjnych codziennie od Pon. do Pt. w godzinach od 7.00 do 19.00. 
Świadczymy usługi prywatne nie tylko dla mieszkańców miasta Rumia, ale też Wejherowa, Redy, Pucka i Gdynia.

Jesteśmy nastawieni na rozwój i podnoszenie kwalifikacji Naszego personelu, dlatego jednym z kolejnych Naszych kierunków rozwoju było stworzenie całodobowego Centrum Opiekuńczego, w którym pacjenci korzystający z całodobowej opieki będą czuli się jak w domu. Naszym celem było stworzenie Naszym pacjentom warunków, które maksymalnie sprzyjają powrotom do zdrowia, dzięki nastawieniu się na rehabilitację.

Oferujemy całodobową opiekę w 1, 2 i 3 osobowych pokojach, z pełnym wyżywieniem, które przygotowywane jest z myślą o wysiłku fizycznym naszych pacjentów.
Naszym priorytetem oprócz jak najlepszej całodziennej opieki jest rehabilitacja na salach zaprojektowanych w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać potencjał każdego Pacjenta .
Pomieszczenia rehabilitacyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt, które obsługiwane przez naszych wykwalifikowanych fizjoterapeutów pozwalają na maksymalizację efektów terapii.
 Jesteśmy nastawieni na: wzajemny szacunek i tolerancję, przyjazną atmosferę, ciągły rozwój i kreatywność.

Oceny (21)

Wojciech Nerc
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2024

Jeżeli zgłaszasz się do placówki z nadzieją na pomoc,i taką otrzymujesz to czego chcieć więcej.U mnie diagnoza to ok.1 rok rehabilitacji.Czy można być niezadowolonym jeżeli po 4 miesiącach prawa ręka w pełni sprawna.Pani Gosiu to dzięki Pani.Raz jeszcze dziękuje.Pozostały personel uśmiechnięty ,z fachowym podejściem do pacjenta.Jeżeli ktoś twierdzi inaczej niech się zapisze na wizyty do znanego na całą Polkę specjalisty z Sopotu.Tam dopiero doceni co to jest podejście do kogoś kto potrzebuje pomocy.Dziękuje i pozdrawiam.

Rehabilitacja

6.0
Marcin
Termin usługi: czerwiec 2024

Profesjonalny zespół oraz elastyczne podejście do każdego przypadku, które jest bardzo ważne w trudnych chiwlach gdy człowiek pierwszy raz styka się z chorobą i starością osoby bliskiej. Mama po pobycie w Salubre wróciła do sprawności do której według lekarzy już nigdy miała nie wrócić. Serdecznie polecam.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz, takie słowa dodają nam energii i siły do dalszej pracy i realizacji naszych założeń. Dużo zdrowia.

Rehabilitacja

6.0
Marzena
Termin usługi: kwiecień 2024

Szybko, sympatycznie, skutecznie

Rehabilitacja

6.0
Jakub
Termin usługi: styczeń 2024

Bardzo miła i profesjonalna fizjoterapia

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy w imieniu Zespołu naszych Fizjotarepetów za słowa uznania.

Rehabilitacja

6.0
Ewa
Termin usługi: styczeń 2024

Warunki bardzo dobre. Profesjonalna obsługa.

Rehabilitacja

5.0
Magda
Termin usługi: listopad 2023 

Tata został wypuszczony ze szpitala w fatalnym stanie, fizycznym i psychicznym. Po dwóch miesiącach w Salubre wrócił do domu w świetnej formie. Pomogły miła atmosfera, bardzo zaangażowany personel i odpowiednia rehabilitacja. Gorąco polecamy to miejsce. Rodzina Bogdana :)

Odpowiedź obiektu:

Bardzo się cieszymy że sprostaliśmy zadaniu, ale zaangażowany i zdeterminowany pacjent to podstawa. Dużo Zdrowia.

Domy opieki

6.0
Adam
Termin usługi: listopad 2023

Profesjonalne podejście wzbudziło moje zaufanie i przekonanie że jestem w dobrych rękach. Pozdrowienia dla p. Małgosi :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo, taka ocena mobilizuje nas do dalszej pracy i dodatkowych szkoleń.

Rehabilitacja

6.0
Magda
Termin usługi: listopad 2023

Polecam w 100%, dokładnie, przyjemnie , skutecznie

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy, krótko zwięźle a jak miło ;-)

Rehabilitacja

6.0
Dorota
Termin usługi: listopad 2023

Z usług korzystam od wielu lat i jestem nieustannie bardzo zadowolona

Odpowiedź obiektu:

Nadal proszę tego nie zmieniać, a my nadal będziemy trzymać nasz standard. ;-)

Rehabilitacja

6.0
DD
Termin usługi: maj 2023 

Krotki komentarz. Bardzo pozytywnie oceniam calodobowa opieke, nadzor medyczny, wyzywienie, czystosc, wyposazenie budynku, wyposazenie sali do rehabilitacji, dyspozycyjnosc oraz podejscie do klienta zarowno od strony opieki, rehabilitacji oraz warunkow finansowych. Spedzilem w centrum dwa tygodnie. Polecam.

Domy opieki

6.0
MAREK
Termin usługi: marzec 2023 

Profesjonalizm i bardzo dobra opieka polecam !

Domy opieki

5.6
Ola S
Termin usługi: grudzień 2022 

Oceniam bardzo pozytywnie. Opieka na wysokim poziomie

Domy opieki

6.0
Justyna
Termin usługi: sierpień 2022

Osoba po udarze. Ze szpitala w Słupsku wypisany z sączącymi się ranami odleżynowymi, stwierdzono, że nadaje się tylko do opieki paliatywnej, bez nadzieji na jakąkolwiek poprawę. W Salubre po dwóch miesiącach intensywnej rehabilitacji zaczął chodzić, co więcej sam wchodzi i schodzi z trzeciego piętra. Na prawdę ogromne zaangażowanie w opiekę i pomoc nawet bardzo trudnemu pacjentowi.

Rehabilitacja

6.0
Ania
Termin usługi: czerwiec 2022 

Szanowni Państwo, z całym sercem możemy polecić ten ośrodek rehabilitacyjny. Niedawno wyszła z niego o własnych nogach i siłach moja 87 letnia babcia po operacji złamanego biodra. Sprawa wyglądała naprawdę nieciekawie, jednak Zespół z salubre postawił babcię na nogi, a postępy widoczne były z wizyty na wizytę. Opieka profesjonalna, szybkie reagowanie na ewentualne dodatkowe problemy jakie się pojawiały w toku pobytu babci, możliwość skorzystania na miejscu z porad lekarzy specjalistów, bardzo dobry kontakt z całym Zespołem. Do tego ogromna empatia, zrozumienie i serdeczność zarówno Szefa jak i całego Zespołu...jesteśmy ogromnie wdzięczni..

Domy opieki

6.0
Pacjent
Termin usługi: luty 2022

Pobyt rehabilitacyjny - skuteczny, poprawa chodzenia po przebytym covidzie, polecam

Rehabilitacja

5.7
Ewa
Termin usługi: maj 2021 

Polecam osrodek Salubre.Dziadek po ciezkim zlamaniu kosci udowej trafil do osrodka na miesiąc na rehabilitację.Po miesiacu jest juz w stanie dzięki wspanialej rehabilitacji poruszac się o kulach i przy chodziku..nawet wejsc na parę schodowBardzo dziekuję wszystim tam pracującym z calego serca. Ewa Sawczuk

Domy opieki

6.0
Asia
Termin usługi: luty 2021

Rehabilitacja na wysokim poziomie. Mama o wiele lepiej funkcjonuje. Rehabilitant był w ciągłym kontakcie ze mną. Szczerze polecam!

Rehabilitacja

6.0
Asia
Termin usługi: luty 2021 

Bardzo dobry ośrodek. Mama bardzo skorzystała. Rehabilitacja na najwyższym poziomie. Opieka również bardzo dobra. Polecam !

Domy opieki

6.0
KIKS
Termin usługi: listopad 2020

Skorzystałam z rehabilitacji z pobytem po złamaniu (3 miesiące). Miejsce warte polecenia.

Rehabilitacja

5.5
Zbyszek
Termin usługi: 21.09.2015

Profesjonalnie wykonana usługa i przemiła atmosfera. Miejsce do którego chce się wracać, bo Panie naprawdę znają się na rzeczy, wychodzi się stamtąd zrelaksowanym, rozluźnionym i w dobrym humorze. Gorąco polecam!

Rehabilitacja

5.0