San Marco Ristorante & Pizzeria

San Marco Ristorante & Pizzeria

Wybierz numer

515-370-038
k...@sanmarcoristorante.pl pokaż
Otwarte do 23:00 więcej
 • Zdjęcie 1/30 - San Marco Ristorante & Pizzeria Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/30 - San Marco Ristorante & Pizzeria Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/30 - San Marco Ristorante & Pizzeria Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/30 - San Marco Ristorante & Pizzeria Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

San Marco Ristorante
34

San Marco Ristorante

Artykuły o nas

 • Wielki spis restauracji przyjaznych dzieciom - Gdańsk
  Restauracji w Trójmieście jest wiele, ale nie wszystkie nadają się na wyjście z dzieckiem. Są jednak też takie (i jest ich naprawdę dużo!), które zachęcają do wizyty całą rodziną. Poniżej lista lokali w Gdańsku, w których znajdziemy ciekawe menu dla maluchów, czyli coś więcej niż słynne nuggetsy z kurczaka. Dokąd w Gdańsku zabrać dziecko, żeby zjadło coś smacznego i nowego? Za dwa tygodnie pokażemy sopockie restauracje przyjazne dzieciom, a następnie lokale z Gdyni.
  1 czerwca 2023 (101 opinii)
 • Pistacjowe szaleństwo. Dania i desery z pistacjami w roli głównej
  Są małe, zielone i niezwykle smaczne. Pistacje, choć drogie, od jakiegoś czasu cieszą się wzmożoną popularnością. Lody pistacjowe, pączki z kremem pistacjowym, pizza z pokruszonymi pistacjami... Uwielbiamy wszystko, co zawiera te zielone orzeszki, zarówno desery, jak i wytrawne dania.
  25 lutego 2023 (32 opinie)
 • Wybierz się do Włoch, nie wyjeżdżając z Gdańska. Restauracja "San Marco" zaprasza
  Zdaniem wielu można tam zjeść jedną z najlepszych w Trójmieście pizz neapolitańskich. Tu na gości czekają włoskie specjały i śródziemnomorskie ryby. Restauracja "San Marco", czyli kawałek Italii w sercu Gdańska (znaleźć go można przy ul. Długiej 4), obchodzi właśnie swoje dziesiąte urodziny.
  10 listopada 2022 (15 opinii)

O nas

Oryginalna pizza neapolitańska jest wypiekana w specjalnym piecu stworzonym przez neapolitańskich rzemieślników.
Każdego ranka w godzinach 10:00 - 12:00 wypiekamy chleb, który jeszcze ciepły pojawia się na drewnianych deskach w towarzystwie...
Włoskie Dolce vita …. na gdańskiej starówce

Tuż po przekroczeniu „Złotej Bramy” ukazuje się nam serce Gdańska – ulica Długa.
Po prawej stronie wita nas prawdziwie włoska restauracja. Dokładnie tutaj szefowie kuchni prosto ze słonecznej Italii, postanowili podzielić się częścią swego kulinarnego dziedzictwa. Przecież kto zna lepiej sekrety włoskiej kuchni jak nie rodowici Włosi.
W naszej włoskiej rodzinie „San Marco” oryginalne receptury, przekazywane były z pokolenia na pokolenie.
San Marco to nic innego jak kwintesencja włoskiego stylu życia, gotowania, kochania….
Gwar, entuzjazm, dźwięk porcelany, śmiech oraz niebanalna kuchnia, to główne cechy charakteryzujące naszą restaurację . Ale i tak na pierwszym miejscu stawiamy na włoską Gościnność !

Oryginalna pizza neapolitańska jest wypiekana w specjalnym piecu stworzonym przez neapolitańskich rzemieślników, którzy od ponad 30 lat zajmują się budową najlepszych pieców do pizzy na świecie. Sam właściciel Raffaele Vassallo przyczynił się do powstania naszego czerwonego cudeńka…. Piec powstawał przez ponad miesiąc, podstawę stanowią kamienie przywiezione prosto spod Wezuwiusza…

Każdego ranka w godzinach 10:00 – 12:00 wypiekamy chleb, który jeszcze ciepły pojawia się na drewnianych deskach w towarzystwie włoskich serów i wędlin oraz owoców w przypadku śniadania na słodko.

Aromatyczne wina, wyborne Grappy i domowe desery to dopiero przedsmak kulinarnej podróży….
Każde danie ma swoją długą historię i odniesienie do konkretnego regionu we Włoszech.
Nasza karta zmienia się sezonowo, hołdujemy produktom najwyższej jakości, nieprzetworzonym i sezonowym.

Oferta:

Warsztaty tworzenia pizzy skierowane dla dzieci
Włoskie wieczory degustacyjne z muzyką na żywo
„Coca – Cola Cup „
Eventy w plenerze
Spotkania biznesowe
Przyjęcia weselne
Specjalne menu degustacyjne dla grup powyżej 20 osób
W każdy piątek i sobotę – muzyka na żywo

Bony podarunkowe :

W restauracji dostępne są bony podarunkowe / vouchery – które mogą stanowić miły, niezobowiązujący upominek.

Oceny (3)

Zniesmaczona
Termin usługi: wrzesień 2023   

Tragedia. Carbonara twarda, słona i tłusta. Nigdy w restauracji nie dostałam tak tragicznego dania. Bruschetta też okropna i niestety potrułam się po skórkach z pomidorów...Do tego ceny z kosmosu. Nie polecam

Restauracje, Pizzerie

1.0
Paulina
Termin usługi: sierpień 2023   

Jest w Gdańsku wiele więcej miejsc, w których warto zostawić pieniądze. Obsługa - fatalna! Zapomnieli o napojach, przyjmował zamówienie ktoś inny, doniósł pizzę ktoś inny a płatność przyjmował ktoś inny pytając się z którego stolika jesteśmy. Kiedy wyraziłam kelnerowi swoją opinie, że pizza nie jest dobra, w środku niedopieczona wodnista ciapka, stwiedził, że szef jest w Włoszech a ja nie jestem z Włoszech i zostawi to bez komentarza. Naprawdę nigdy nie byłam tak fatalnie obsłużona.

Restauracje, Pizzerie

1.0
Marcin
Termin usługi: grudzień 2022   

Zamówiony makaron carbonara okazał się być twardy, niedogotowany i niezjadliwy. Btła nas czwórka i wszyscy próbowali. Wezwany przez kelnerkę kucharz stwierdził, że "to włoska restauracja i tak się tutaj to danie podaje". Kucharz potraktował mnie w drwiący i kpiący sposób. Dawał przy nas próbować makaron swoim pracownikom pytając czy dobry i cieszył sie kpiąco gdy potwierdzali. Jakież wyjście mieli jego pracownicy ? Nie było żadnej próby załagodzenia sytuacji, wymiany dania, innej propozycji. Makaron został doliczony do mojego rachunku (pona 50 pln). Nie miałem juz ochoty po całym "przedstawieniu" wykłócać się o to. Po zachowaniu personelu pozostał duży niesmak i nieudany wieczór. Bywam dość często w restauracjach i zdarzały się już sytuacje, że coś z zamówionym daniami było nie tak, ale zawsze jakoś udawało się sytuację obustronnie wyjaśnić. Tu nie było nawet takiej próby. Zostałem potraktowany jak intruz. Teraz wiem, że ten lokal muszę omijać z daleka. Może i kucharz jest z Włoch, ale tamtejszej gościnności i podejścia do klienta z pewnością nie zdążył sobie przyswoić

Restauracje, Pizzerie

1.0