Oceny (5)

Szymon
Termin usługi: grudzień 2023

Jakby była możliwość dać gwiazdki na minusie to jak najbardziej zasługują.Firma to dno i kilometr mułu.Omijać szerokim łukiem kierownictwo jak i pracownicy (pracownicy oczywiście nie wszyscy).Wjeżdżają bezpodstawnie (pomimo znaków od osoby będącej na działce) na teren budowy gdzie wjazd nie jest przystosowany na ciężarowe autoI oczywiście klops.Kierowca przeorał pół działki jak dzik w lesie Obiecują załatwienie sprawy po nowym roku (Sytuacja miała miejsce pod koniec grudnia) Nie odpowiadają na maile Masakra dobrze że już nie wywożą odpadów z tej gminy. Dla zainteresowanych to tylko część zdjęć i filmików.

Wywóz nieczystości i śmieci

1.0
Emka
Termin usługi: czerwiec 2018

Okazuje się, że informacje dostępne na stronie internetowej mówiac bardzo delikatnie mijają się z prawdą. Albo w błąd wprowadza nieuprzejma telefonistka. Czy Sanipor posiada wozy do wywozu nieczystości pojemności 4,5 lub 7m3? Strona twierdzi, że tak. Pani twierdzi, że absolutnie nie.

Stasiu
Termin usługi: 12.12.2000

Potrafia tylko dzwonic, ze faktura jest niezaplacona, ale smieci segregowane wywoza jak im sie podoba, w dodatku do ogolnej smieciarki wszystko laduje. Ostatnio wogole przestali je wywozic, dzwonie i jezdze tam co kilka dni z reklamacja, bo mi sie juz smieci po calej posesji walaja. Paranoja.

kasia
Termin usługi: stale

nieterminowi,niegrzeczni,nie można się dodzwonić do biura obsługi

aa
Termin usługi: 06.04.2009

mieszkam przy ulicy 3 maja w gdyni, juz nie wspominam o tym, ze smieciarka przyjezdza nieregularnie i nie ma juz gdzie wyrzucac smieci ale paranoja jest to, ze smieci leza juz na ziemi bo nie ma miejsca w kontenerach, sa rozlozone na dlugosci 2 metrow i zajmuja miejsca parkingowe!!! Dzis rano przyjechala smieciarka ktora wziela smieci tylko z kontenerow a te na ziemi zostawila ! przesada !!!! puste kartony leza rozwalone na calej ulicy plus worki ze smieciami ktore nie zmiescily sie do kontenerow. piekna wizytowka..