Oceny (12)

Gość
Termin usługi: luty 2024 

Kiepskiej jakości show, jakaś mała chuda krzykliwa, nie umiejąca śpiewać biega w majtkach po klubie.

Kluby, dyskoteki

1.0
Dominik
Termin usługi: luty 2024 

Reklama klubu przedstawia klub na wysokim poziomie jednak tak nie jest! Nie możesz wypić drinka przy stoliku jeśli nie zrobisz rezerwacji miejsca siedzącego, który wynosi 300zl/Os. (Stolik stoi pusty a Ty i tak nie mozesz tam usiąść) Mało miejsca do tańca, obsługa bardzo niemiła! Jestem rozczarowany! Zdecydowanie nie polecam.

Kluby, dyskoteki

1.0
Mrożn
Termin usługi: wrzesień 2023 

Porażka obsługi wypraszającej od stolika gdyż stolik nagle był potrzebny dla kogoś innego cytuję " jeśli wezmą państwo flaszkę to mogą siedzieć " niestety mając drinka trzeba stać. ( stolik dla dwóch osób nie było żadnej rezerwacji ) a mówili mi że to jest najlepszy lokal w Gdańsku. Niestety NIE!!!

Kluby, dyskoteki

1.0
Anna
Termin usługi: wrzesień 2023 

Słabe drinki, jedzenie beznadziejne, beza najgorsza jaka jadłam w życiu. Wydaliśmy dużo a nie pojedliśmy, nie popiliśmy. Nieprzyjemna ochrona. Wydana kwota ogromna a usługa słaba. Wkoncu już fala goryczy się przelała poszliśmy do innego klubu

Kluby, dyskoteki

2.8
wiza
Termin usługi: kwiecień 2023 

Lokal, który robi wrażenie. Widokiem. Obsługą. Muzyką. Show. Polecam, jeśli chcemy zabrać kogoś w nietuzinkowe miejsce. Na pewno trzeba za to zapłacić słono, bądźmy na to przygotowani. Ale czasem mamy takie szczególne okazje, rocznie ślubu, podpisany kontrakt, panieńsko-kwalerskie itp. to miejsce w którym można i warto to celebrowac.

Kluby, dyskoteki

5.5
Mama
Termin usługi: listopad 2022 

Miejsce lansu. Nie wpuszczono mojego niepełnosprawnego syna do środka. Chłopak ma 20 lat i ZD, specjalnie z drugiego końca Polski przyjechał by uczestniczyć w uroczystości z okazji 40 urodzin swojego kuzyna. Na nic były prośby i odwoływanie się do ludzkich zachowań. Zawiedziony wrócił do pokoju hotelu i przepłakał pół nocy. Wstyd po prostu wstyd. Był z rodzicami, jest wesołym przyjaznym człowiekiem. Widocznie przepis o wieku 21 lat jedynie był przykrywką, żeby ze stygmatami na twarzy nie psuł wizerunku " kultowego " miejsca. Wstyd.

Kluby, dyskoteki

1.0
Ania
Termin usługi: marzec 2022 

Całość na najwyższym poziomie. Polecam!

Kluby, dyskoteki

6.0
Patryk
Termin usługi: marzec 2022 

Włoska kuchnia i show to zdecydowanie dobre połączenie :) Do zobaczenia kolejny raz

Kluby, dyskoteki

6.0
bożena
Termin usługi: wrzesień 2020 

bardzo miła obsługa szczególnie pani nikola , spędziliśmy tam miłe popołudnie . widoki niesamowite, wystrój , atmosfera... gorąco polecam

Kluby, dyskoteki

6.0
Ms
Termin usługi: luty 2020 

Ten jest najbardziej napompiwany i najdroższy. Ale sa lepsze z lepsza obsluga muzyka klimetem i cenami. Bylem 3 raz w ciagu pol roku i juz wiecej nie będę. Nic sie nie zmienia. Poza cenami. Zbyt duze koszta przerzuca sie na klienta... Proste ale na dluzsza mete nie skuteczne.

Kluby, dyskoteki

2.0
Pawel
Termin usługi: listopad 2019 

najlepszy klub w Gdansku, ze wzgledu na ceny niedostepny dla wielu

Kluby, dyskoteki

5.2
Andrzej Jaworski
Termin usługi: maj 2019 

Domyślam się jaki był zamysł, ale egzekucja zdecydowanie się nie udała. Radzę omijać ten lokal z daleka.