SATEL sp. z o.o. - inteligentne systemy alarmowe

SATEL

Wybierz numer

58 320-94-00
s...@satel.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - SATEL Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - SATEL Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - SATEL Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - SATEL Gdańsk +11 1
 

Artykuły o nas

O nas

Rozwiązania firmy SATEL zapewniają bezpieczeństwo i komfort milionom ludzi na całym świecie. Projektujemy i produkujemy urządzenia tworzące systemy: sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, sygnalizacji pożarowej, automatyki budynkowej.
Rozwiązania firmy SATEL zapewniają bezpieczeństwo i komfort milionom ludzi na całym świecie. Projektujemy i produkujemy urządzenia tworzące systemy: sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, sygnalizacji pożarowej i automatyki budynkowej (również zaawansowanej w standardzie KNX). Nasze produkty są znane i doceniane przez profesjonalistów na ponad 70 rynkach na całym świecie.
Stawiamy na najnowsze technologie, kreatywną pracę zespołową oraz rozwój zawodowy. Nasze działania budują lojalność, identyfikację z firmą, dając poczucie stabilności – średni staż pracy w SATEL to 11 lat. Zatrudniamy i doceniamy 350 specjalistów z różnych branż. Stale poszukujemy też młodych talentów – studentów, a także absolwentów dążących do rozwoju swoich kompetencji. Pomaga nam w tym m.in. projekt eduSATEL, w ramach którego już od ponad 15 lat tworzymy pracownie systemów alarmowych w szkołach średnich i wyższych na terenie całej Polski oraz współtworzymy innowacyjny, praktyczny program nauczania przedmiotów specjalizacyjnych.
Przestronne stanowiska pracy w świetnie zlokalizowanym, nowoczesnym budynku z dużym parkingiem, to nasz znak rozpoznawczy. Dbamy nie tylko o komfort pracy, lecz także o atmosferę. Wspólnie obchodzimy urodziny i święta (z prezentami!), razem bawimy się na jubileuszach firmy, a nasze dzieci – na imprezach okolicznościowych. Mamy też drużynę piłkarską, która na turniejach charytatywnych broni barw SATEL.