Scena Teatralna NOT

znajduje się w NOT

Scena Teatralna NOT

Wybierz numer

58 321-82-83
s...@gdansk.enot.pl pokaż
 • Zdjęcie 1/3 - Scena Teatralna NOT Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/3 - Scena Teatralna NOT Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/3 - Scena Teatralna NOT Gdańsk 2
 

TV Filmy

Występ kabaretu Ani Mru Mru w Domu Technika w Gdańsku
8161

Występ kabaretu Ani Mru Mru w Domu Technika w Gdańsku

Spektakle

Imprezy

 • spektakl dramatyczny
  mar 1
  piątek, g. 09:00
  Gdańsk, Scena Teatralna NOT
  wstęp wolny
  Spektakl dla młodzieży
 • imprezy i akcje charytatywne
  mar 2
  sobota, g. 18:00
  Gdańsk, Scena Teatralna NOT
  bilety 80-100 zł
  VIII Charytatywny Koncert Gwiazd
 • widowisko / show
  mar 6
  środa, g. 18:00
  Gdańsk, Scena Teatralna NOT
  bilety 50 - 70 zł
  Kup bilet
  Cyrk Bambolino

O nas

Scena Teatralna w Domu Technika NOT zaprasza do oglądania spektakli, kabaretów, koncertów gwiazd oraz występów artystów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę.

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalną scenę z amfiteatralną widownią dla blisko 500 widzów, wyposażoną  w profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie. Dla podniesienia komfortu Widzów, w połowie 2019 roku wymienione zostały fotele.

Przygotowaliśmy Salę do prezentacji najwyższej jakości spektakli teatralnych, koncertów, spektakli dla dzieci i młodzieży, innych form artystycznych. Teraz gwarantujemy Państwu najwyższą jakość odbioru, pełną wygodę oraz wysoki poziom artystyczny odbywających się w Sali wydarzeń.

Kontynuując naszą podstawową działalność, zapraszamy Państwa do systematycznego śledzenia naszych planów repertuarowych na Scenie Teatralnej  w Domu Technika NOT. Zapraszamy do oglądania spektakli, które dzięki swoim twórcom oraz wybitnym kreacjom aktorskim pozostaną w Państwa pamięci. Naszym celem jest prezentacja trójmiejskiej publiczności spektakli najnowszych, zaraz po premierze, a czasami nasza scena stanie się miejscem prapremiery. Pragniemy być dla Państwa ważnym miejscem na kulturalnej mapie Trójmiasta.

Scena Teatralna  w Domu Technika NOT jest również sceną muzyczną, zapraszamy do oglądania koncertów gwiazd oraz artystów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę.
W naszym teatrze nie może zabraknąć dobrego humoru, dlatego do współpracy regularnie zapraszamy najlepszych polskich artystów kabaretowych z ich najbardziej aktualnym programem.

Poza działalnością teatralną i koncertową jesteśmy przygotowani również do organizacji imprez zamkniętych. Sala Teatralna daje możliwość organizacji spotkań firmowych, sympozjów, konferencji, itp. a organizowane na Scenie spektakle, koncerty mogą być jednocześnie oprawą artystyczną spotkania firmowego.
Doskonała lokalizacja Sceny Teatralnej w Domu Technika NOT, jej profesjonalne wyposażenie jest gwarancją udanej imprezy.

Oceny (4)

Jarosław
Termin usługi: maj 2023

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem 100% usatysfakcjonowany. Byłem z żoną na "Kolacja dla głupca". Jeden z lepszych spektakli jaki mogłem oglądać, wyśmienita gra aktorska, mnóstwo śmiechu. Sama sala teatralna ogromna, nagłośnienie super. Klimatyzacja, która jest i działa, daje bardzo duży komfort. Nie wspomnę już o cateringu, który jest wystawiony przed spektaklem jak i w trakcie przerwy. Dla mnie bomba!

Teatry

6.0
Arek
Termin usługi: luty 2023

Rewelacyjna sala i wspaniały repertuar!

Teatry

5.6
Kris
Termin usługi: sierpień 2022

Nie oceniam repertuaru bo pewnie każdy znajdzie coś dla siebie ale komfort temperaturowo wilogotnościowy na sali to kpina. Zero wentylacji , zero klimatyzacji. To była jakaś kara za którą musiałem zapłacić. Człowiek siedzi i czuje jak po plecach ścieka pot niczym Niagara. Wszyscy dookoła nerwowo szukają czym można się wachlować . W takich warunkach ciężko wynieść coś ze spektaklu a tym bardziej wyjść z pozytywnym nastawieniem do tego miejsca. Ostatni raz odwiedziałem NOT z własnego wyboru.

Teatry

3.4
Aleksandra
Termin usługi: sierpień 2022

24.08.2022 - Kabaret Hrabi - mistrzostwo. Niestety sala NOT tragiczna, przy panującym na dworze upale ledwo dało się wytrzymać 2 godziny zabawy. Sala pełna ludzi, duszna, bez wentylacji, klimatyzacji z zamkniętymi drzwiami i kotarami. Na scenie postawiono dwa wentylatory dla grających po bokach sali, niestety nie pomyślano nawet o przedłużaczach. Widzowie ociekający potem, wachlując się czym popadnie. Ktoś z publiczności kupił 4 napoje dla występujących bo tez ledwo dawali radę. W przerwie wszyscy w pośpiechu wyszli żeby zaczerpnąć świeżego powietrza. Tragedia!!!

Teatry

3.4