Oceny (5)

ganabika
Termin usługi: sierpień 2023 

Punkt za hotele i menu. Podróż to największa katastrofa tej wycieczki. Przejazdy zabierają cały dzień z postojami 10, 20 lub 30 minut z wyjątkiem lodowca gdzie można zaspokoić potrzebę kontaktu z przyrodą a ta w Norwegii jest wspaniała, niestety oglądana jest najczęściej przez szybę autokaru. Trochę męczący jest monolog prowadzony w pretensjonalnym stylu przez Pilota - pana Tomasza, który opowiada przed faktem ale z wycieczką nie zwiedza, nie ma więc możliwości zadania pytań w trakcie. Program jest zbyt przeładowany, nie uwzględnia przyjemności podróżowania. Nie ma też równowagi między kulturą a naturą Norwegii - oglądamy wodospady do znudzenia ale na muzeum czy piękne, pełne rzeźb parki w Oslo, operę czy bibliotekę jest ułamek czasu. Przed wyjazdem pytałam o czas podróży i uzyskane informacje nie pokryły się z rzeczywistością. Nie jest to sposób podróżowania który bym wybrała mając rzetelną informację. Dziwny jest też sposób zawierania umowy z klientem - najpierw wpłacamy 30 zaliczki, klient podpisuje umowę i dopiero na końcu podpis bez żadnej pieczątki składa właściciel. Właściciel biura zgłasza do google krytyczne opinie i w taki sposób dba o swoją popularność w sieci.

Turystyka morska

1.0
MKM
Termin usługi: lipiec 2023

Wycieczka do Norwegii polega na jechaniu cały dzień autokarem. Na zobaczenie czegokolwiek nie przez okno pojazdu jest bardzo mało czasu. Autokar wygodny, za kawę w autokarze trzeba płacić a nieraz nie starcza wody. Hotele wygodne, jedzenie smaczne ale z reguły o 21.00 bo dopiero wtedy wysiada się z autokaru. Wycieczka godna polecenia jedynie tym osobom, które nie oczekują niczego więcej

Biura podróży

6.0
Krystyna
Termin usługi: lipiec 2022

Totalny brak profesjonalizmu ze strony osoby obsługującej. Obsługa klienta niesłychanie żenująca. Pan Karol odłożył słuchawkę poirytowany podczas rozmowy ponieważ nie miał czasu odpowiedzieć mi na pytanie dotyczące ubezpieczenia imprezy z której nie skorzystałam. Dno. Nie polecam!!

Biura podróży

3.5
guide
Termin usługi: 30.01.2012

Na szczęście ubsługa jest dużo lepsza niż na początku ich działalności. Korzystałem z ich usług wielokrotnie, bo mają najlepsze ceny i pełną ofertę biletów promowych w Europie, wycieczek do Skandynawii i rejsów na całym świecie. Polecam ich katalog - ogląda się jak profesjonalny album ze zdjęciami. Szkoda, że ich biuro jest ciężko znelźć - ale dla chcącego nic trudnego. Telefony działają jak nalezy - chyba je naprawili :)

Biura podróży

5.5
kolozory
  

bardzo trudno sie do nich dodzwonic nigdy nie odbieraja telefonów trzeba caly dzien próbowac.jak macie z tym problem to zatrudnijcie wiecej osob

Turystyka morska

2.6