Najlepsze opony - sprzedaż Gdańsk

Oceny (10)

Tomasz
Termin usługi: listopad 2023

Przechowuję tam całe koła i przyjeżdżam na wymianę od paru lat. Umówiony na konkretną godzinę po niecałym kwadransie wyjeżdżam zadowolony - tak jak przed chwilą. Bardzo sprawna obsługa na każdym ze stanowisk, koła przygotowane, rzecz sama się dzieje. Niektóre twarze pracowników kojarzę od lat. Naprawdę polecam, bo tak to powinno własnie działać.

Wulkanizacja

6.0
Michał
Termin usługi: styczeń 2021

Super warsztat, wymiana opon expresowa, ceny rozsądne. Pan Robert ogarnia temat!

Wulkanizacja

6.0
Ewa
Termin usługi: 10.10.2015

Jeżdżę tam od kilku lat, jestem bardzo zadowolona, pamiętam sytuację z przed kilku lat jak zeszło mi powietrze w oponie na pobliskim parkingu w centrum handlowym "Galeria Morena"i właściciel przyjechał swoim autem, zdjął zepsute koło i założył koło zapasowe tak żebym mogła podjechać do warsztatu.Było to bardzo dawno temu a do dziś pamiętam, takie sytuacje nie co dzień się zdarzają. Obsługa rewelacyjna i zawsze wszystko dobrze i szybko zrobione . Dziękuję

Wulkanizacja

6.0
Robert
Termin usługi: 21.10.2013r

Zdecydowanie nie polecam wymiany opon w tym warsztacie. Nie potrafią wyważyć kół. Po wyważeniu felg z nowymi oponami kupionymi u Nich 17/235/45 założyli mi żelastwo (1-koło 40gr, 2-60gr, 3-60gr, 4-80gr) po czym samochód wpada w wibracje, natomiast po złożeniu reklamacji Właściciel stwierdzi, że to tak musi być, że muszę się przyzwyczaić a po przejechaniu 1 tyś km przestanie. Oczywiście posłuchałem, ale jakoś po przejechaniu tysiąca kilometrów nie przyzwyczaiłem się do latającej całej budy 4 letniego samochodu. Pojechałem do innej wulkanizacji w której po wyważeniu zdjęli mi połowę odważników i jest ok.

Opony - sprzedaż

1.8
Wojtek
Termin usługi: 06.09.2013 r.

Korzystałem po raz pierwszy i to zupełnie z przypadku, ponieważ tylko tam znalazłem to czego szukałem. Wydawałoby się zwykła felga, a musiałem się nieźle natrudzić by znaleźć. Nazajutrz bez umawiania na konkretną godzinę podjechałem, wymieniono w mgnieniu oka zakupioną felgę i to za atrakcyjną w porównaniu do konkurencji cenę. Jestem zadowolony. Bardzo miła obsługa.

Opony - sprzedaż

5.6
Aga
Termin usługi: Maj 2013

Zachęcona bardzo miłą i profesjonalną obsługą dokonaliśmy zakupu opon letnich w Vianor - wszystko przebiegło szybko i sprawnie - opony niby używane ale "jak nowe" w przystępnej cenie. Właściciel doradzi fachowo, szybka wymiana i autko śmiga jak ta lala :) Jeśli ktoś poszukuje niedrogich opon - warto tu zapytać - mąż jest zadowolony ;)

Opony - sprzedaż

5.8
mr
Termin usługi: 30.03.2012

Wymiana opon w tym serwisie jest godna polecenia. Sam serwis niepozorny, można narzekać na mało miejsca dla samochodów stojących w kolejce, ale najistotniejsza jest jakość usług. Od kilku lat wymieniam opony w serwise p. Kiernozka i zawsze byłem zadowolony z obsługi - czy to chodzi o wymiane opon czy też naprawę opon. Ceny bardzo przystępne. Podsumowując - serwis jest godny polecenia. Dlatego wystawiam najwyższa ocenę ogólną.

Wulkanizacja

5.8
Darek
Termin usługi: kilka razy od 2010

Kilka razy już tam zmieniałem, zawsze miła obsługa.

Opony - sprzedaż

6.0
Ali
Termin usługi: 05.04.2011

szybko, miła i fachowa obsługa

Wulkanizacja

6.0
gg
Termin usługi: 30/03/2009

milo, szybko i sprawnie

Opony - sprzedaż

6.0