Sikora Nieruchomości

Sikora Nieruchomości

Wybierz numer

609-879-601
b...@sikoranieruchomosci.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Sikora Nieruchomości Gdynia 4
 

O nas

Prawdopodobnie najlepsze biuro nieruchomości w trójmieście!
SIKORA Nieruchomości
Zapraszam do współpracy przy transakcjach na rynku nieruchomości.
Zajmuje się branżą budowlaną od 2003 roku, znam się na tym i wiem jak doradzać klientom, aby dbać o ich interesy.
W obecnym kształcie prowadzimy firmę od 2019 roku i skupiliśmy się już tylko na sprzedaży / zakupie oraz wynajmie nieruchomości.
Naprawdę lubię swoją pracę, dzięki czemu z entuzjazmem podchodzę do rozmów z moimi klientami.

Oceny (65)

Anna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2024

Pan Janusz : profesjonalista każdym calu. Pełne zaangażowanie w przygotowanie oferty sprzedaży mieszkania, znajomość rynku nieruchomości , komunikacja , przygotowanie prezentacji. Proces sprzedaży przebiegł pomyślnie, polecam. Przy następnej sprzedaży tylko ten agent!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Katarzyna G.
Termin usługi: marzec 2024

Współpraca z Panem Januszem to czysta przyjemność. Jego zaangażowanie przerosło moje oczekiwania. Kontakt na każdym etapie oraz pełna transparentność działań. Wszystkie decyzje uzgadniane wspólne z pełnym poszanowaniem dla moich opinii. Nieruchomość nie była łatwa ale przy tej chęci pracy i pomysłowości udało się osiągnąć sukces. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Panem Januszem!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Robert
Termin usługi: marzec 2024

Szczerze i uczciwie polecam . Współpraca z tą firmą a dokładnie w moim przypadku z panią Klaudią Glinką była dokładnie taka jakiej oczekiwałem , w pełni profesjonalna i bezstresowa . Od początku do końca pełne zaangażowanie , super kontakt i pełne zrozumienie . Gdyby każda firma działała tak dobrze i sprawnie życie byłoby łatwiejsze .

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Paweł Sobota
Termin usługi: marzec 2024

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Klaudia Glinka przy zakupie mieszkania w Gdyni.Osoba bardzo dobrze przygotowana ,uprzejma i profesjonalna od początku do końca przy zawieraniu transakcji.Gorąco polecam bo w tej branży to rzadkie przypadki

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ewa
Termin usługi: styczeń 2024

Pan Janusz wspópracowal ze mną w poszukiwaniu odpowiedniego klienta na wynajem i znalazł go szybko Jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy i pomocy Na każdym polu działania czułam się zaopiekowana i profesjonalnie obsłużona Pan Janusz Fantastycznie nawiązuje relacje Prezentuje wysoką kulturę osobistą Polecam to biuro Sikora Nieruchomości Zadowolona klientka Ewa

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Wiktoria
Termin usługi: grudzień 2023

Jestem pod wrażeniem pracy agentów Sikora Nieruchomości, a w szczególności pośredniczki Joanny Majewskiej. Podeszła do sprzedaży naszego mieszkania z wielkim zaangażowaniem co zaowocowało szybką i skuteczną transakcją. Z pewnością polecimy działania agencji naszym bliskim i znajomym! Zaangażowanie, profesjonalizm oraz empatię do klientów oceniamy 6/6!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Katarzyna i Władysław
Termin usługi: grudzień 2023

Polecamy współpracę z Agentem biura sikora nieruchomości Panią Klaudią Glinka. Reprezentuje ona wysoki standard usług jako pośrednik w obrocie nieruchomościami. Korzystaliśmy z pomocy Pani Klaudii dwukrotnie. Za każdym razem potwierdzała swój profesjonalizm i kompetencję. Jest osobą obrotną, pełną energii i empatii, co sprawia, że jest z Nią bardzo dobry kontakt. Jest godna zaufania, zawsze dostępna, kompleksowo pośredniczy w obrocie nieruchomościami. 100 % skuteczności. Gorąco polecamy każdemu takiego eksperta. Z przyjemnością, po raz kolejny Pani Klaudii dziękujemy. Zadowoleni Klienci

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Dominik Nesterowicz
Termin usługi: grudzień 2023

Chciałbym serdecznie podziękować Pani Klaudii Glince za niezwykle profesjonalne i skuteczne prowadzenie procesu zakupu mojego pierwszego mieszkania. Od samego początku do końca, Pani Klaudia wykazała się nie tylko rozległą wiedzą na temat rynku nieruchomości, ale także doskonałym podejściem do klienta. Jej zaangażowanie oraz skrupulatność w analizie moich potrzeb pozwoliły mi znaleźć idealne miejsce do życia. Pani Klaudia Glinka była zawsze dostępna, gotowa odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, co sprawiło, że cały proces był dla mnie zdecydowanie mniej stresujący. Co więcej, Pani Klaudia dbała o płynny przebieg wszelkich formalności, zapewniając, że dokumentacja była kompletna i zgodna z obowiązującymi przepisami. Jej profesjonalizm oraz empatyczne podejście sprawiły, że mogłem czuć się pewnie i komfortowo, wiedząc, że jestem w rękach doświadczonego specjalisty. Gorąco polecam współpracę z Panią Klaudią Glinką wszystkim poszukującym nie tylko nieruchomości, ale także partnerskiego podejścia do procesu zakupu. Dziękuję jeszcze raz za doskonałą obsługę i zdecydowanie będę polecać Pani usługi wśród moich znajomych i rodziny. Dominik Nesterowicz

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Adam Stempniewski
Termin usługi: listopad 2023

Serdecznie polecam współpracę z Panem Januszem! Pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Justyna C.
Termin usługi: październik 2023

Chcielibyśmy Bardzo podziękować Pani Klaudii Glinka za pomoc przy sprzedaży mieszkania. W ciągu kilku dni Pani Klaudii udało się sprzedać mieszkanie. Mogliśmy powierzyć wszystkie formalności na odległość i niczym się nie martwić. Przemiła osoba, pełen profesjonalizm, rewelacyjny kontakt o każdej porze. Została polecona przez moją znajomą, która sprzedała swoje mieszkanie również w szybkim termie. Nie zawiodłam się i będę polecała Panią Klaudię moim znajomym. Pozdrawiam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Joanna
Termin usługi: wrzesień 2023

Bardzo dziękujemy Panu Januszowi Marmurowicz-Voss za bardzo sprawną i profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania po śmierci naszego Taty. W czasie jeszcze świeżej żałoby podjęliśmy decyzję o sprzedaży mieszkania, ale trudno nam było zorganizować się jak to przeprowadzić. Pomoc pośrednika była nieoceniona, bo na każdym etapie dostawaliśmy konkretne wskazówki, a także mogliśmy usłyszeć o różnych wariantach rozwiązania naszej sprawy. W tym klimacie podejmowanie trudnych decyzji było dużo łatwiejsze. Ostatecznie w ciągu dwóch miesięcy udało nam się sfinalizować wszystkie formalności.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Mirowska Magdalena
Termin usługi: wrzesień 2023

Polecamy współpracę z Panią Klaudią Glinką! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz bardzo dobry kontakt. Cel osiągnięty - mieszkanie sprzedane. Bardzo dziękujemy Pani Klaudio i życzymy samych takich udanych transakcji.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Elżbieta i Tomasz
Termin usługi: lipiec 2023

Pani Klaudia Glinka zajmowała się sprzedażą naszej nieruchomości jak i zakupem nowej. Wykazała się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i cierpliwością. Nie tylko doprowadziła obie transakcje do szczęśliwego finału ale pomogła także skompletować niezbędne dokumenty. Osoba doskonale odnajdująca się w różnych sytuacjach, godna pełnego zaufania. Szczerze polecamy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Aleksandra Art
Termin usługi: lipiec 2023

Jesteśmy po zakupie mieszkania z pomocą Pani Klaudii. Współpraca przebiegła bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie. Pani Klaudia zadbała o przygotowanie wszystkich dokumentów i spełnienie formalności. Widać po niej duże doświadczenie, wiedzę i dobre podejście do klienta. Z czystym sumieniem polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Magdalena Sildatke-Bauer
Termin usługi: lipiec 2023

Pani Klaudia jest świetną specjalistką, pracuje z wielkim zaangażowaniem, ma szeroką wiedzę dotyczącą branży i jest bardzo pomocna. Zdecydowanie polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anna
Termin usługi: lipiec 2023

Świetna praca Pana Janusza, bardzo dobre relacje i komunikacja, polecamy!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anna K
Termin usługi: kwiecień 2023

Pragnę podziękować bardzo Panu Januszowi z firmy Sikora Nieruchomości, z którym miałam okazję współpracować, kiedy w związku z przeprowadzką postanowiłam kupić mieszkanie w Gdyni. Od pierwszego kontaktu telefonicznego miałam poczucie, że rozmawiam z kompetentną osobą. Dalsza współpraca tylko to potwierdziła. Pan Janusz okazał się nie tylko kompetentny, ale też bardzo życzliwy i pomocny w wielu sprawach dotyczących: prezentacji mieszkania, kontaktu z właścicielką, procesu podpisywania umowy, a po zakończeniu procesu sprzedaży udzielił mi wskazówek co do innych formalności, jakie miałam wypełnić. Na moje telefony i maile zawsze otrzymywałam odpowiedzi, zawsze bez zbędnej zwłoki. Na każdym etapie współpracy zapewnione miałam profesjonalne wsparcie. Od tygodnia mieszkam już w mieszkaniu, które było przedmiotem sprzedaży i jestem bardzo zadowolona. Polecam firmę Sikora Nieruchomości, jak również współpracę z Panem Januszem, jeśli chcecie Państwo w komfortowych warunkach sprzedać lub kupić mieszkanie.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za tak dobrą opinię. Pozdrawiamy i oby mieszkało się jak najlepiej!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Maja Ingielewicz Liszkowska
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną Majewską. Rzetelnie, profesjonalnie i z zaangażowaniem podeszła do sprzedaży mojego mieszkania. Była dla mnie dostępna nawet późnymi godzinami, gdy męczyłam ją pytaniami. Dzięki czemu szybko i sprawnie dopięłyśmy sprzedaż. Kawał dobrej roboty! Oby jak najwięcej udanych transakcji w przyszłości!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Tala Nierodzik
Termin usługi: kwiecień 2023

Pani Klaudia Glinka, jest stworzona do tej pracy! Czas od znalezienia mieszkania do podpisania umowy przedwstępnej zajął chyba z 10dni! Pani Klaudia zadbała o każdy etap, począwszy od pokazania nam mieszkania aż po odebranie kluczy. Mogliśmy dzwonić praktycznie o każdej porze i zawsze nam pomagała. Zadbała o każdy szczegół transakcji, dowiadywała się o wszystko w spółdzielni i dzięki niej mamy wymarzone mieszkanie! Polecam serdecznie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Paulina
Termin usługi: styczeń 2023

Współpraca z Panem Januszem to była czysta przyjemność. Dostępność 24/7, zawsze pozytywnie nastawiony i gotowy do działania! Negocjacje przeprowadzał jak profesjonalista, mogłam spać spokojnie a dzięki Panu Januszowi, już niedługo w własnym mieszkanku :). Polecam z czystego serca, każdemu kto poszukuje swoje M ;).

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0