Sklep Charytatywny Targ Możliwości

Sklep Charytatywny

Wybierz numer

533-313-443
s...@fundacjaszafa.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Odzież, książki, zabawki, porcelana - rzeczy nowe i używane.
Niepowtarzalne produkty - CUDA, którym dajemy nowe życie!
PAMIĘTAJ - kupujesz = wspierasz działania Fundacji Cudów Szafa!
Fundacja Cudów Szafa powstała w sierpniu 2013 roku jako pomysł na dobroczynność poprzez recykling. Angażujemy się w działania na rzecz potrzebujących - niepełnosprawnych, ubogich, zagrożonych patologią - wierząc, że w każdym człowieku tkwi potencjał oraz talent.
Ponieważ nadrzędną ideą Fundacji jest WYRÓWNYWANIE SZANS W SPOŁECZEŃSTWIE, nasze formy wsparcia kierujemy do szerokiego grona odbiorców, niezależnie od ich wieku, pochodzenia i sytuacji materialnej. Stawiamy więc na integrację osób wywodzących się z różnych środowisk.
W ramach swoich działań Fundacja Cudów Szafa oferuje różnego rodzaju zajęcia oraz porady.
Z myślą o wsparciu kreatywnego rozwoju dzieci i młodzieży, powstały Warsztaty Twórczego Myślenia i Działania, których główną ideą jest budowanie umiejętności plastycznych poprzez recykling.
Dla osób dorosłych oferujemy warsztaty z decoupage, które mają na celu wzbudzenie zainteresowania znaną od dawna metodą zdobienia przedmiotów, opierającą się na wycinaniu i naklejaniu motywów z serwetek i specjalnie do tego przeznaczonych papierów. W trakcie półtoragodzinnych spotkań, uczestnicy poznają historię decoupage oraz różne techniki zdobień.
W ramach Fundacji prowadzone są także porady dotyczące zdrowego odżywiania. Nasza specjalistka - absolwentka Akademii Medycznej - udziela indywidualnych konsultacji dla osób, które pragną zmienić swoją dietę, zadbać o zdrowie, skorygować codzienny tryb odżywiania lub zrzucić trochę wagi.
Chcąc realizować postawione sobie cele, Fundacja podjęła wyzwanie prowadzenia SKLEPU CHARYTATYWNEGO. To właśnie tam - na Targu Możliwości w Gdańsku - dzieją się CUDA, które wpływają na pomnażanie idei DOBROCZYNNOŚCI.
Przyjdź --> KUP --> Pomóż!