Skoma Food Club

Skoma Food Club

Wybierz numer

507-776-778
i...@skoma.org pokaż
  • Zdjęcie 1/7 - Skoma Food Club Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Skoma Food Club Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Skoma Food Club Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Skoma Food Club Gdańsk +4 1
 

TV Filmy

39

Skoma Food Club

O nas

Skōma Food Club to idealne miejsce do organizacji kulinarnych spotkań prywatnych i wydarzeń korporacyjnych. Przestrzeń, w której goście będą czuli się jak w domu, a dokładniej, jak w domowej kuchni, czyli po prostu dobrze.
Jesteśmy fundacją i właśnie otworzyliśmy nowe studio kulinarne w Gdańsku.
Głównym naszym celem jest zwiększanie świadomości ludzi na temat zdrowej żywności, nowoczesnego gotowania i smacznego jedzenia. W naszej kuchni używamy świeżych, regionalnych, sezonowych, naturalnych produktów, nie marnujemy żywności i dbamy o środowisko naturalne.
Chcemy ugościć Ciebie, Twoich pracowników, klientów, partnerów biznesowych, znajomych, rodzinę, wszystkich, na których Ci zależy.
Twoje spotkanie zorganizujemy w formie warsztatów kulinarnych, pokazu gotowania lub degustacji. Każda z form pozwoli na budowanie relacji w zespole, integrację i zdobycie nowych umiejętności. Gwarantujemy dobrą zabawą w swobodnej atmosferze.

Zapraszamy Cię do nas.
Przygotujmy wspólnie dobre jedzenie.

Oceny (2)

Krzysiek
Termin usługi: styczeń 2019 

Moja firma robiła tam imprezę integracyjną. Było extra. Ciekawe warsztaty kulinarne, super atmosfera i zabawa. Sporo się nauczyliśmy, zjedliśmy pyszną kolację i poznałem bliżej członków mojego działu w firmie. Polecam!

Kursy kulinarne

6.0
Joanna
Termin usługi: luty 2019 

Genialny pomysł na imprezę integracyjną!

Kursy kulinarne

6.0