Smart_Lab

Smart_Lab

Wybierz numer

730-725-464 730-725-752 730-725-232
o...@gmai.com pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
 • Zdjęcie 1/20 - Smart_Lab Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/20 - Smart_Lab Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/20 - Smart_Lab Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/20 - Smart_Lab Gdańsk +17 1
 

TV Filmy

70

smartLAB | Poznajmy się!

Imprezy

 • warsztaty
  Kalendarz
  w każdy czwartek (do 27.06.) g. 17:00
  Gdańsk, Smart Lab
  bilety 59 zł
  Exploratorium

O nas

Poczuj z nami Chemię do Nauki! Zapraszamy na innowacyjne warsztaty, zajęcia, pokazy i zabawy edukacyjne oraz niezapomniane urodziny. Jak za dotknięciem czarodziejszej różdżki, zmienimy każdą przestrzeń w laboratorium pełne niezapomnianych przygód.
Eksperymentowanie to nasza pasja, którą staramy się "zarazić" wszystkich od 3 do 103 lat! Oferujemy zajęcia oparte na autorskich scenariuszach, stworzone pod okiem doświadczonych i cenionych dydaktyków. Dzięki temu wspólnie możemy bawić się Nauką.

Zapraszamy na urodziny oraz warsztaty tematyczne, m.in:
- ChemChef Junior
- Kosmetyczne Rewolucje!
- Hogsmart
- Kraina Lodu
- Slime Party
i wiele, wiele innych...


Szczegóły oferty urodzinowej znajdziesz w zakładce "dla dzieci" oraz na naszej stronie internetowej: www.smartlab.edu.pl w zakładce "Urodziny".

Zachęcamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą pełną ofertą (w tym ofertą warsztatów i pokazów w szkołach i przedszkolach). Staramy się tworzyć rozwiązania dopasowane do indywidualnych oczekiwań - niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem chcącym urządzić niezapomniane urodziny dla swojej pociechy, czy pracownikiem dużej firmy eventowej, oczekującym spektakularnego wydarzenia dla swojego strategicznego klienta.

Specjalizujemy się w pokazach, warsztatach, grach i zabawach edukacyjnych, ale staramy się nieustannie rozwijać naszą ofertę i dostosowywać ją do zainteresowań szerokiego grona odbiorców. Pragniemy przybliżać ludziom piękno otaczającego nas świata przyrody, a w ten sposób pośrednio przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy.

Z tego też względu serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil i wydarzeń, wypełnionych niesamowitymi eksperymentami i pozytywną energią.

Poczujcie z nami Chemię do Nauki!
Smart_Lab Team

Edutainment - Eksperymenty - Warsztaty - Zabawy edukacyjne - Pokazy - Pikniki - Imprezy firmowe i integracyjne - Festyny - Eventy - Projekty edukacyjne - Zajęcia z elementami teatralizacji

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zapłacić kartą?
Oczywiście, przyjmujemy płatności kartą (zbliżeniowe, BLIK) oraz gotówką. W indywidualnych przypadkach także przelewem.
Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak, wystawiamy faktury VAT. Prosimy jednak o informację o chęci uzyskania fvat oraz podanie NIP oraz danych podmiotu PRZED płatnością.
Jak do Państwa trafić?
Znajdujemy się we Wrzeszczu. Sugerujemy wpisać w mapach Google "smartlab centrum edukacji" - nawigacja zaprowadzi Państwa wprost pod nasze drzwi. W przypadku dojazdu samochodem, sugerujemy zaparkować na ogólnodostępnym parkingu KS Gedania i przejście 130 kroków do naszego budynku zlokalizowanego w głębi terenu.
Jakie środki zabezpieczające stosują Państwo w dobie pandemii?
Zajęcia prowadzimy w małych grupach. Edukatorzy wyposażeni są w środki ochrony osobistej tj. maski/przyłbice i rękawiczki jednorazowe. Nasi Edukatorzy przeszli szereg szkoleń m.in. Bezpieczne miejsce w dobie COVID-19 (szkolenie stacjonarne z częścią praktyczną), Emerging respiratory viruses, including COVID-19: methods for detection, prevention, response and control (WHO), Standard precautions: Environmental cleaning and disinfection (WHO), Standard precautions: Waste management (WHO), Standard precautions: Hand hygiene (WHO), Infection Prevention and Control (IPC) for COVID-19 Virus (WHO), COVID-19: How to put on and remove personal protective equipment, PPE (WHO), COVID-19: Tackling the Novel Coronavirus (London School of Hygiene & Tropical Medicine, UK Public Health Rapid Support Team). Używamy certyfikowanych płynów do higienicznej dezynfekcji rąk dla uczestników. Rezygnujemy na czas stanu zagrożenia epidemicznego z fartuszków ochronnych.

Oceny (13)

Natalia
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2022

Korzystaliśmy z półkolonii zimowych dla syna. Zrobił nawet swój pierwszy projekt - rośnie młody stolarz :)

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

5.8
Aleksandra Pagacz
Termin usługi: luty 2024

Serdecznie polecam "Mrożące krew w żyłach eksperymenty". Poprosiliśmy edukatorów ze Smartlabu o przyjazd do przedszkola córki, w ramach urodzinek. Eksperymenty były rewelacyjne. Dzieci skupione i uśmiechnięte. Rewelacja!

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Beata
Termin usługi: wrzesień 2023

Urodziny wyprawialiśmy we wrześniu. Dzieci były skupione na eksperymentach, bardzo podekscytowane. Na imprezie było 16 osób i każdy był zachwycony. Opiekunowie bardzo mili i zaangażowani. Kącik kawowy wyposażony idealnie. Naprawdę polecam tą miejscówkę na organizacje urodzin!

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Jolanta
Termin usługi: sierpień 2023

Niezapomniane urodziny, animatorzy zaangażowani oraz bardzo sympatyczni, szybko pomogli rozwiązać spór dzieciaczków o babeczki :DDD Na pewno będę polecać, pozdrawiam serdecznie animatorów z SmartLAB'u!

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Barbara
Termin usługi: czerwiec 2023

Urodzinki zorganizowane przez firmę Smart Lab to była naprawdę niesamowita naukowa przygoda zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Dorośli ukradkiem zerkali do laboratorium aby podpatrzyć jakie czary wykonują nasze pociechy. Tematyka urodzin, którą wybrałyśmy z córcią, to Hogsmart. Bardzo polecam. Napewno wrócimy :)

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Katarzyna
Termin usługi: grudzień 2022

04.12.2022 odbyły się mojego synka Jasia 8urodziny w SmartLab. Ocena denka jaki jego gości jest bardzo dobra. Synek nawet sam powiedział,że zawsze bawił się na sowich i innych urodzinach a na tych czegoś się nauczył...polecam serdecznie SmartLab

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

5.3
Iga
  

Korzystaliśmy w tym roku z oferty półkolonii i jesteśmy zachwyceni. Były warsztaty i eksperymenty. Do tego dużo czasu na świeżym powietrzu, czyli to, czego szukałam. A takie miejsce w środku miasta nie jest wcale łatwo znaleźć. Kadra z powołania, więc z pewnością jeszcze tu zawitamy, może podczas organizacji urodzin?

Centra edukacyjne dla dzieci

6.0
Agnieszka
Termin usługi: luty 2019

Dzieci zachwycone, czas wypełniony po brzegi w sposób kreatywny i naukowy. Ciekawe pakiety tematyczne do wyboru. Korzystaliśmy już 2-krotnie i na pewno wrócimy :))

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za wspólną naukową zabawę i zapraszamy ponownie!

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

5.8
Agnieszka
Termin usługi: 19.12.2015

Skorzystaliśmy z oferty Smart Lab w grudniu 2015, Córka lat 7 powiedziała, że to najlepsze urodziny jakie miała :-) dzieci zachwycone i wszystkie chcą mieć urodziny w Smart LAb teraz :-) nie było czasu na nudę, doświadczenia super, mieliśmy pakiet nr 1 zawierający wszystkie atrakcje. Polecamy gorąco !

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
DAGMARA
Termin usługi: 17.10.2015

Rewelacyjne urodziny!!!!. Były wieże z klocków, były doświadczenia (chmurki na rękach i włosach, zamarznięte chrupki czy bezy oraz samodzielna praca z pipetkami), wybijanie monet, było robienie lodów oraz bulgoczącej oranżady... Mimo, że wydłużyliśmy czas urodzin do 3 h nie było chwili, żeby którekolwiek z dzieci choć przez chwilę się nudziło... Najbardziej martwiliśmy się o maluszki i o chłopców, ale naprawdę niepotrzebnie. Pan Animator miał oko na wszystkie dzieci i 3000 energii. Wszyscy wyszli zadowoleni i na następny dzień prosiły Julkę o zrobienie takich samych dziesiątych urodzin :)))

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Joanna
Termin usługi: 8.08.2015

Wspaniała atmosfera i organizacja podczas urodzin! Synek i goście byli bardzo zadowoleni. Następne urodzinki również ze Smart_Lab! Polecam!

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Kasia
Termin usługi: 7.12.2014

Z czystym sercem polecam. Dzieciaki świetnie się bawiły i muszę przyznać, że sporo atrakcji! Ja zapomniałam aparatu i teraz żałuje ale Pani obiecała, że podeśle zdjęcia od siebie... trzymam za słowo :-)

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
karina
Termin usługi: 17.10.2014

Córka przeszczęśliwa Dziękujemy za super urodziny :)

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

5.2