Smart_Lab

81-416 Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 201
(Centrum Edukacji Smart Lab na terenie KS Gedania) Mapka
730-725-464, 730-725-752, 730-725-232
b...@smartlab.edu.pl pokaż
www.smartlab.edu.pl
/smartlab.chem
/smartlab
Godziny otwarcia
Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci
pn-śr8:00 - 16:00
czw8:00 - 18:00
pt8:00 - 16:00
sob-nd11:00 - 19:00
na życzenie urodziny w domu oraz w inne dni tygodnia
Centrum edukacyjne dla dzieci
pn-śr8:00 - 16:00
czw8:00 - 18:00
pt8:00 - 16:00
pracujemy 7 dni w tygodniu, zajęcia dla grup po wcześniejszej rezerwacji
Kursy edukacyjne dla dzieci
czw8:00 - 18:00
indywidualnie ustalamy dogodne terminy

Napisali o nas

O nas

Poczuj z nami Chemię do Nauki! Zapraszamy na innowacyjne warsztaty, zajęcia, pokazy i zabawy edukacyjne oraz niezapomniane urodziny. Jak za dotknięciem czarodziejszej różdżki, zmienimy każdą przestrzeń w laboratorium pełne niezapomnianych przygód.

Eksperymentowanie to nasza pasja, którą staramy się "zarazić" wszystkich od 3 do 103 lat! Oferujemy zajęcia oparte na autorskich scenariuszach, stworzone pod okiem doświadczonych i cenionych dydaktyków. Dzięki temu wspólnie możemy bawić się Nauką.

Zapraszamy na urodziny oraz warsztaty tematyczne, m.in:
-ChemChef Junior
-Kosmetyczna Manufaktura
-Mały Indiana Jones
-CSI: Chemiczni Super Inspektorzy
-Mali EKO-Inspektorzy w służbie Jej Wysokości Przyrody
-Chemiczne czary-mary i ... Harry!
-Kraina Lodu
i wiele, wiele innych...


Szczegóły oferty urodzinowej znajdziesz w zakładce "dla dzieci" oraz na naszej stronie internetowej: www.smartlab.edu.pl w zakładce smart_URODZINY

Zachęcamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą pełną ofertą (w tym ofertą warsztatów i pokazów w szkołach i przedszkolach). Staramy się tworzyć rozwiązania dopasowane do indywidualnych oczekiwań - niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem chcącym urządzić niezapomniane urodziny dla swojej pociechy, czy pracownikiem dużej firmy eventowej, oczekującym spektakularnego wydarzenia dla swojego strategicznego klienta.

Specjalizujemy się w pokazach, warsztatach, grach i zabawach edukacyjnych, ale staramy się nieustannie rozwijać naszą ofertę i dostosowywać ją do zainteresowań szerokiego grona odbiorców. Pragniemy przybliżać ludziom piękno otaczającego nas świata przyrody, a w ten sposób pośrednio przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy, ale i potrafiącego się nauką bawić oraz zachwycać. Wierzymy, że każdy człowiek - od poważnego polityka, przez ambitnego biznesmena aż po przysłowiowego Kowalskiego - lubi być naocznym uczestnikiem fascynujących eksperymentów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, oferujemy pomoc w tworzeniu scenariuszy imprez dla nawet najbardziej wymagających Klientów.

Z tego też względu serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil i wydarzeń, wypełnionych niesamowitymi eksperymentami i pozytywną energią.

Poczujcie z nami Chemię do Nauki!
Smart_Lab Team

Edutainment - Eksperymenty - Warsztaty - Zabawy edukacyjne - Pokazy - Pikniki - Imprezy firmowe i integracyjne - Festyny - Eventy - Projekty edukacyjne - Zajęcia z elementami teatralizacji

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zapłacić kartą?
Oczywiście, przyjmujemy płatności kartą (zbliżeniowe, BLIK) oraz gotówką. W indywidualnych przypadkach także przelewem.
Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak, wystawiamy faktury VAT. Prosimy jednak o informację o chęci uzyskania fvat oraz podanie NIP oraz danych podmiotu PRZED płatnością.
Jakie środki zabezpieczające stosują Państwo w dobie pandemii?
Zajęcia prowadzimy w małych grupach. Edukatorzy wyposażeni są w środki ochrony osobistej tj. maski/przyłbice i rękawiczki jednorazowe. Nasi Edukatorzy przeszli szereg szkoleń m.in. Bezpieczne miejsce w dobie COVID-19 (szkolenie stacjonarne z częścią praktyczną), Emerging respiratory viruses, including COVID-19: methods for detection, prevention, response and control (WHO), Standard precautions: Environmental cleaning and disinfection (WHO), Standard precautions: Waste management (WHO), Standard precautions: Hand hygiene (WHO), Infection Prevention and Control (IPC) for COVID-19 Virus (WHO), COVID-19: How to put on and remove personal protective equipment, PPE (WHO), COVID-19: Tackling the Novel Coronavirus (London School of Hygiene & Tropical Medicine, UK Public Health Rapid Support Team). Używamy certyfikowanych płynów do higienicznej dezynfekcji rąk dla uczestników. Rezygnujemy na czas stanu zagrożenia epidemicznego z fartuszków ochronnych.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Centra edukacyjne dla dzieci

 • oferta:
  6
   
 • opieka:
  6
   
 • poziom nauczania:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Polecam

Korzystaliśmy w tym roku z oferty półkolonii i jesteśmy zachwyceni. Były warsztaty i eksperymenty. Do tego dużo czasu na świeżym powietrzu, czyli to, czego szukałam. A takie miejsce w środku miasta nie jest wcale łatwo znaleźć. Kadra z powołania, więc z pewnością jeszcze tu zawitamy, może podczas organizacji urodzin?

 • Iga
opinia

5.8

w kategorii

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

 • oferta:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • bezpieczeństwo:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Super urodziny!

Dzieci zachwycone, czas wypełniony po brzegi w sposób kreatywny i naukowy. Ciekawe pakiety tematyczne do wyboru. Korzystaliśmy już 2-krotnie i na pewno wrócimy :))

 • Agnieszka
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2019

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za wspólną naukową zabawę i zapraszamy ponownie!

autor: smartLAB team

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo