Smart_Lab

Smart_Lab

Wybierz numer

730-725-464 730-725-752 730-725-232
b...@smartlab.edu.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/19 - Smart_Lab Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - Smart_Lab Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - Smart_Lab Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - Smart_Lab Gdańsk +16 1

TV Filmy

45

smartLAB | Poznajmy się!

O nas

Poczuj z nami Chemię do Nauki! Zapraszamy na innowacyjne warsztaty, zajęcia, pokazy i zabawy edukacyjne oraz niezapomniane urodziny. Jak za dotknięciem czarodziejszej różdżki, zmienimy każdą przestrzeń w laboratorium pełne niezapomnianych przygód.
Eksperymentowanie to nasza pasja, którą staramy się "zarazić" wszystkich od 3 do 103 lat! Oferujemy zajęcia oparte na autorskich scenariuszach, stworzone pod okiem doświadczonych i cenionych dydaktyków. Dzięki temu wspólnie możemy bawić się Nauką.

Zapraszamy na urodziny oraz warsztaty tematyczne, m.in:
-ChemChef Junior
-Kosmetyczna Manufaktura
-Mały Indiana Jones
-CSI: Chemiczni Super Inspektorzy
-Mali EKO-Inspektorzy w służbie Jej Wysokości Przyrody
-Chemiczne czary-mary i ... Harry!
-Kraina Lodu
i wiele, wiele innych...


Szczegóły oferty urodzinowej znajdziesz w zakładce "dla dzieci" oraz na naszej stronie internetowej: www.smartlab.edu.pl w zakładce smart_URODZINY

Zachęcamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą pełną ofertą (w tym ofertą warsztatów i pokazów w szkołach i przedszkolach). Staramy się tworzyć rozwiązania dopasowane do indywidualnych oczekiwań - niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem chcącym urządzić niezapomniane urodziny dla swojej pociechy, czy pracownikiem dużej firmy eventowej, oczekującym spektakularnego wydarzenia dla swojego strategicznego klienta.

Specjalizujemy się w pokazach, warsztatach, grach i zabawach edukacyjnych, ale staramy się nieustannie rozwijać naszą ofertę i dostosowywać ją do zainteresowań szerokiego grona odbiorców. Pragniemy przybliżać ludziom piękno otaczającego nas świata przyrody, a w ten sposób pośrednio przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy, ale i potrafiącego się nauką bawić oraz zachwycać. Wierzymy, że każdy człowiek - od poważnego polityka, przez ambitnego biznesmena aż po przysłowiowego Kowalskiego - lubi być naocznym uczestnikiem fascynujących eksperymentów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, oferujemy pomoc w tworzeniu scenariuszy imprez dla nawet najbardziej wymagających Klientów.

Z tego też względu serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil i wydarzeń, wypełnionych niesamowitymi eksperymentami i pozytywną energią.

Poczujcie z nami Chemię do Nauki!
Smart_Lab Team

Edutainment - Eksperymenty - Warsztaty - Zabawy edukacyjne - Pokazy - Pikniki - Imprezy firmowe i integracyjne - Festyny - Eventy - Projekty edukacyjne - Zajęcia z elementami teatralizacji

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zapłacić kartą?
Oczywiście, przyjmujemy płatności kartą (zbliżeniowe, BLIK) oraz gotówką. W indywidualnych przypadkach także przelewem.
Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak, wystawiamy faktury VAT. Prosimy jednak o informację o chęci uzyskania fvat oraz podanie NIP oraz danych podmiotu PRZED płatnością.
Jakie środki zabezpieczające stosują Państwo w dobie pandemii?
Zajęcia prowadzimy w małych grupach. Edukatorzy wyposażeni są w środki ochrony osobistej tj. maski/przyłbice i rękawiczki jednorazowe. Nasi Edukatorzy przeszli szereg szkoleń m.in. Bezpieczne miejsce w dobie COVID-19 (szkolenie stacjonarne z częścią praktyczną), Emerging respiratory viruses, including COVID-19: methods for detection, prevention, response and control (WHO), Standard precautions: Environmental cleaning and disinfection (WHO), Standard precautions: Waste management (WHO), Standard precautions: Hand hygiene (WHO), Infection Prevention and Control (IPC) for COVID-19 Virus (WHO), COVID-19: How to put on and remove personal protective equipment, PPE (WHO), COVID-19: Tackling the Novel Coronavirus (London School of Hygiene & Tropical Medicine, UK Public Health Rapid Support Team). Używamy certyfikowanych płynów do higienicznej dezynfekcji rąk dla uczestników. Rezygnujemy na czas stanu zagrożenia epidemicznego z fartuszków ochronnych.